• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: jo zase se vesral na nějaký super flíček, kde si soundy dlouhá léta v klidu dělají párty bez problému, naveze tam čtyři stěny, zkurvi všechno a zase odtáhne o kus dál
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: Jako u nas v lete, prisel a vse pomrdal. Coz mi pripomina se zajimat o vyvoj u mestske rady.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    a pán ředitel opět má všechno pošefovane:))

    Libor Škrhák
    21 leden v 20:53 ·
    Jenom názor: není to moc přehnaný na ten flek?..nemyslíš že ten flek po konání týhle akce už nebude přístupný menším akcí které se doposud tam dělali?..aby se lidi nenasrali a nechtěli tam akce zakázat...
    To se mi líbíKomentářSdílet
    Komentáře
    Highlander
    Highlander spolupracujeme s městem, s kempem a dalšími subjekty. přehnané to nebude. kdyby byl o festival velký zájem, máme záložní místa. vše je zařízené, festival organizují profesionálové každým coulem. každopádně děkujeme za starosta ceníme si vašeho zájmu.
    To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 21 leden v 21:04

    https://www.facebook.com/events/1650670045190049/
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: a ještě ti poradím, pokud používáš 3.pád...píše se mi, mně:)))
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: no ještě jsme ti chtěl dát šanci, i když ledacos už prosakovalo:))vzpomínáš jak jsme ti domluvil Poláky, kterým si nezaplatil?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: no je pravda, tu bombu sem mel dat tobě:)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    stokrát opakovaná lež se stane pravdou?
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty si sám zrušil LiR DJs, kvůli nátlaku mě a pixieho? Jo, fakt? Nezrušil je náhodou přímo let it roll, protože si jim zapomněl říct, že to bude v náměšti?

    To sou zase pohádky..Ty tak kecáš, to je snad chorobný.. :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    je smutne ze zamenujes nejakou konspiraci rektalnich alpinistu ciste za pritakani si vzajemne lidi kteri maji vsech pet pohromade nad faktem a konstantnimi dukazy ze si pomateny ulhany zmrd. nekteri te vsak klasifikuji jako mentalne defektniho jedince, na jehoz ucet nutno jen blahosklonne politovat, neb postizenym se nesmejem.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: ale to neni moje stranka :D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: jen technicka - jak muze bejt hater ritolezec ?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: na FB?
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: Podstatou argumentačního klamu bývá nenápadné porušení pravidel logického důkazu, působení na emoce místo na rozum, případně obojí.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jahfakr si navleka novy perly do nahrdleniku, aneb pure gold uz dneska podruhe!:D

    "zpětně jsem si projel svoje chyby a zjistil, že už je nedělám."
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ASTAR_SERAN: tak nějak :D :D
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Naivně jsem čekal, že by se ta sebereflexe mým příspěvkem k tobě aspoň trochu přiblížila...
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: "jinak víš jak s tím egem. když do tebe skoro 5 let v kuse na internetech rejou a schazujou tě a ty znáš jen jména na štítkách a pak se jednou za čas s někým z nich osobně střetneš a zjistíš, že ten člověk je úplně mimo - klasická podržtaška, prostě úplný nýmand. tak ti docvakne, že je to vlastně celý fakt komedie a musíš se tomu smát a taky pak s těmi lidmi podle toho jednat a nebo to celý ignorovat (a to já bohužel neumím)

    Tímhle jsi to opravdu vysvětlil, nasadil korunu a podepsal. Ryjou do tebe nuly a podržtašky (BIG BOSS)... , a ty numíš ignorovat ani se smát... čili na tvoje víš jak je to s tím egem se dá říct... NE, NEVÍŠ....
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ASTAR_SERAN: hele sleduju to tu už dlouho a můžu říci, že slušný jsi rozhodně nikdy proti svým haterum nebyl. I to je jeden z důvodu, proč si tě tu lidí dávají. Absolutně neustojis kritiku, chybí ti sebereflexe a ikdyz se snazis psát jako že jsi nad věcí, s každým tvým dalším výpadem to jen potvrzujes. Kdyby jsi trochu zkousnul svoje ego, poučil se z chyb a zařídil se tak aby jsi je znovu neopakoval, tohle auditko by bylo v tu ránu bezpředmětné. Hlavně mi teď neodepisuj a spíš se zamysli nad tím, co ti říkám\píši. Určitě to bude pro tebe víc k užitku než reagovat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: me bude stacit, kdyz mi odpovis na mnou polozene otazky :)

    SOLDIK:

    SOLDIK:

    SOLDIK:

    nebo klidne brec dal :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a uz breci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam