• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: "jinak víš jak s tím egem. když do tebe skoro 5 let v kuse na internetech rejou a schazujou tě a ty znáš jen jména na štítkách a pak se jednou za čas s někým z nich osobně střetneš a zjistíš, že ten člověk je úplně mimo - klasická podržtaška, prostě úplný nýmand. tak ti docvakne, že je to vlastně celý fakt komedie a musíš se tomu smát a taky pak s těmi lidmi podle toho jednat a nebo to celý ignorovat (a to já bohužel neumím)

    Tímhle jsi to opravdu vysvětlil, nasadil korunu a podepsal. Ryjou do tebe nuly a podržtašky (BIG BOSS)... , a ty numíš ignorovat ani se smát... čili na tvoje víš jak je to s tím egem se dá říct... NE, NEVÍŠ....
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ASTAR_SERAN: hele sleduju to tu už dlouho a můžu říci, že slušný jsi rozhodně nikdy proti svým haterum nebyl. I to je jeden z důvodu, proč si tě tu lidí dávají. Absolutně neustojis kritiku, chybí ti sebereflexe a ikdyz se snazis psát jako že jsi nad věcí, s každým tvým dalším výpadem to jen potvrzujes. Kdyby jsi trochu zkousnul svoje ego, poučil se z chyb a zařídil se tak aby jsi je znovu neopakoval, tohle auditko by bylo v tu ránu bezpředmětné. Hlavně mi teď neodepisuj a spíš se zamysli nad tím, co ti říkám\píši. Určitě to bude pro tebe víc k užitku než reagovat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: me bude stacit, kdyz mi odpovis na mnou polozene otazky :)

    SOLDIK:

    SOLDIK:

    SOLDIK:

    nebo klidne brec dal :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a uz breci.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LUBOSSTREJCEK: jenomže u něj lež, je pravdou v jeho hlavě, proto tak velká sebe "obhajoba" :D


    ASTAR_SERAN: to určitě nečekám, ale "i když bych mohl" nadávám ti snad? já o tobě šířím lži? ježkovy oči, to mi poser holý záda!! to mě fakt mrzí, že jsem si dovolil o tobě říci pravdu. ostatně jako každý, kdo s tebou má/měl zkušenost. Hádám, že tady to nikdo není :D

    na tebe je každého sprostého slova škoda a o normálních slovech ani nemluvě
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: coze? to jsi nenapsal :D

    " zábavné je, že jak na opačném konci figuruje má osoba, tak otočíš a ti špatní ´monopolisti´ jsou najednou dobří a špatnej je strejda Jahri :) to je opravdu k popukání toto mno. 4 profily hadr oproti tomu :D "
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    pure gold.

    nejdriv mi to vsichni odkyvali, pak mi to vsichni zrusili. :D

    a vis aspon proc?
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: "Řešíme" ? Ty voe, ta tvoje schizofrenie je mega.. spíš "řešíte", protože lidi tu řeší jenom tebe. Tak přestaň spamovat ve zprávách, e-mailech a vydávat se za nej kinga, když se za to pak stydíš.. :D Taky bych tě pěkně mazácky a fakt hustě oslovil příjmením, ale nevím který si vybrat, tak radši nic..


    DRUMID23: On je takovej druhej Rath.. Několikrát opakovaná lež se snad stane pravdou. :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    takovej Koudy syndrom :)
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    ASTAR_SERAN: no urážet, to by tI šlo, ale přiznat svoji chybu ne co ? Jsi oběť své nedokonalosti a blbosti. Většinou něco poseres a pak se všem strašně omlouvas. počinem si tak, aby ses nemusel omlouvat.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    more popcorn biaaaatchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    Když to vezmete kole a kolem von za to nemůže, je to to kluk schizofrenik a v něm se to pere strašně moc. Ten pocit jestli to napíše z toho účtu či onoho musí byť šílený. Představ te si, že se ve vás hada 10 lidi. To musí být šílený :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aaa lháři došly výmluvy. opet usvedcen a opet bude delat ze se tak nikdy nestalo.
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty voe, co tady zkoušíš? Moulo? Z řitě si někomu možná vylezl ty, jinak nechápu co ten tvůj marketing má znamenat.. Takový kecy a lži..:D

    " A to ať již se jednalo o masivní zájem a podporu zdejší československé drum´n´bass obce, tak samozřejmě kupici pomluv a haters stylu na straně druhé"
    --> Wtf? Na eventu 100 lidí a tomu říkáš masivní zájem? LOL .. ? Možná to vysvětluje druhý, ještě vtipnější, tvrzení..

    "konkurovat LIR on Tour, který proběhne ve stejném datumu"
    --> mega LOL, ale to už si radši smazal.. stejně tak polívčičku o sokolistech.. nakonec pěkně olajkoval ze svých profilů a řekl sis: "dobrej sem".

    Ty voe, ty bejt opravdovej ředitel, tak jedině s komoušema u moci.. A čím víc lajků, tím víc adidas..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: spis mi rekni proc jsi to tady vubec mazal.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: a jo, ja zapomel, že ses už naučil používat google překladač:))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    rajdo a kdy se tady zase promazes? :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak víme jak to dělá, má nastrčenou nějakou figurku, která dělá booking za něho
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: whatever
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam