• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: Zase odbyhas od podstaty pruseru, ze jste 6 dnu sikonovaly okolni obce hlukem. Je jedno co tam bude hrat, ale s rozumem woe, chapes to?
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    Vegefestival co vlastně není vege.. Pochybný akce.. Dohady se všemi.. Přotiřečení si.. Štěkání místo argumentace.... Typ jenom já sem letadlo.. Vtípky jako konkurence Lir on tour.. Agresivní a pomlouvačnej "marketing".. Nadávky typu vlezdopredel nebo komerční sráč pokud dojdou argumenty..

    Když už ta akce má smysl, tak je ředitel pouze jako spolupořadatel, aby nic neposral.. no slušnej maskot vám povím..

    Ten Jahrider je něco jako Nokia.... Connecting people.. A taky cítím, jak mi tady to poklidný čtení léčí varlátka.. Jen pokračuj..
    SKRU
    SKRU --- ---
    ASTAR_SERAN: protoze jsi spickovy promoter s vynikajicimi organizacnimi schopnostmi a inspirujicim charismatem
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: Majitel neni mesto ty kokote. Moc dobre cvis co jde, tak zase nemlz.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PAYAMAN: opravdový independent alternativec by tuhle myšlenku dotáhl do konce a začal vařit vlastní pivo, aby korporátní pivovary neparazitovaly na kultuře...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ASTAR_SERAN: vyřešila to perfektně - nemám si vůbec nač stěžovat :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    no a netrvalo to tentokrat ani tak dlouho :) uz jsem se lekl, ze je hyde nejakej nemocnej a stune, ze ma sluzbu jen jekyll a hele, uz je online.

    ASTAR_SERAN: řešila se zde sokolovna naposled. tzn i ty, pixoš a lir booking. vše sem měl domluvené a potvrzené (jak bunxe tak lir djs) a zrušil to na nátlak těch co jsem vyjmenoval. a jak píšu od začátku.

    VS

    ASTAR_SERAN: ano já sám jsem zrušil akci a udělal ji z drumové na jungle/ragga. tím pádem sem zrušil LIR djs i Pixoše a Bunxe (kterého řešil Joshua). kdybych chtěl, dnb mejdan tam je. sice s jiným obsazením ale je. takže si můžeš psát co chceš, tohle je fakt a realita.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ASTAR_SERAN:
    ad prvni reakce: ty asi nevis s kym mluvis
    ad reakce na me: dyt nejsi schopnej napsat ani jedinej realnej podklad za co by ses mi mohl smat. zni to jako reakce malyho kluka co neumi na pristizeni pri cinu reagovat jinak nez ze se zacne smat a kroutit. ale to ti rikame 4 roky a furt nic
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ja tam nemel lezt:))
    vztupeky? nebo vlez na miste?:)

    To se mi líbíKomentářSdílet
    Komentáře
    Highlander
    Highlander ano prosím, vstup pouze na místě Emotikona smile nepodporujeme šmelaře s kulturou jako jsou např ticketstream a další ticket mrdky. ti na kultuře jen parazitují. ale neboj lístků bude dost, kapacita areálu je dostatečná!
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SODOM: ty bavíš:)))neznáš pana ředitele a jeho tisíc jmen:)))

    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: jo zase se vesral na nějaký super flíček, kde si soundy dlouhá léta v klidu dělají párty bez problému, naveze tam čtyři stěny, zkurvi všechno a zase odtáhne o kus dál
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: Jako u nas v lete, prisel a vse pomrdal. Coz mi pripomina se zajimat o vyvoj u mestske rady.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    a pán ředitel opět má všechno pošefovane:))

    Libor Škrhák
    21 leden v 20:53 ·
    Jenom názor: není to moc přehnaný na ten flek?..nemyslíš že ten flek po konání týhle akce už nebude přístupný menším akcí které se doposud tam dělali?..aby se lidi nenasrali a nechtěli tam akce zakázat...
    To se mi líbíKomentářSdílet
    Komentáře
    Highlander
    Highlander spolupracujeme s městem, s kempem a dalšími subjekty. přehnané to nebude. kdyby byl o festival velký zájem, máme záložní místa. vše je zařízené, festival organizují profesionálové každým coulem. každopádně děkujeme za starosta ceníme si vašeho zájmu.
    To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 21 leden v 21:04

    https://www.facebook.com/events/1650670045190049/
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: a ještě ti poradím, pokud používáš 3.pád...píše se mi, mně:)))
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: no ještě jsme ti chtěl dát šanci, i když ledacos už prosakovalo:))vzpomínáš jak jsme ti domluvil Poláky, kterým si nezaplatil?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: no je pravda, tu bombu sem mel dat tobě:)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    stokrát opakovaná lež se stane pravdou?
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty si sám zrušil LiR DJs, kvůli nátlaku mě a pixieho? Jo, fakt? Nezrušil je náhodou přímo let it roll, protože si jim zapomněl říct, že to bude v náměšti?

    To sou zase pohádky..Ty tak kecáš, to je snad chorobný.. :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    je smutne ze zamenujes nejakou konspiraci rektalnich alpinistu ciste za pritakani si vzajemne lidi kteri maji vsech pet pohromade nad faktem a konstantnimi dukazy ze si pomateny ulhany zmrd. nekteri te vsak klasifikuji jako mentalne defektniho jedince, na jehoz ucet nutno jen blahosklonne politovat, neb postizenym se nesmejem.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: ale to neni moje stranka :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam