• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    ASTAR_SERAN: no s tebou na staré časy nebude vzpomínat nikdo :) jelikož tam nikdo z té staré party nebude .A ani by se s tebou nebavil . A to že jsi se přisral k Mystic sound systému neznamená , že s náma děláš kalbu ty vocase .
    Dojdi si k doktorovi s tím tvyým problémem . Jsi sedmilhář :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: ja jen ze ses tady vymlouval a vsechno zlehcoval a delal ze me lhare.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jahu, pojd se sam prasknout. pojd.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    hehe... vy mu ty Shamaniky budete ještě muset vrátit:))
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    To je komická situace když velký astarjahgrowa nadává někomu do ulhanych zmrdu .....
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SOLDIK: michal to neví , zeptej se dirty growa
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    ASTAR_SERAN: jinak je fakt , že mne osobně jsi nikdy nic neprovedl ,ať po tobě neházím jen špínu . Nemám hate přímo na tvoji osobu ,ale na to co meleš pořád dokola o SMC .
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a jak jsem si vsiml, tak nekdo nahlasil FB jaha v cr nechceme :)
    michal, nevis kdo to byl? ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ale on si to pamatuje jinak!
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    ASTAR_SERAN: ty už nevíš čím si nasrat do huby . To že bylo Pneu Mashinery to je pravda a z něho vznikl Shamanic taky a dál to je jedno hovno za druhým .
    Něco k historii : Pneu Mashinery založily 4 lidi,ale ty jsi u toho nebyl . Byl Holub , Ká ve , Mifunne a Zbyňda .
    Ale už v té době tam byli pelhřimáci a broďáci a jezdilo se do Plačkova na chatu a dělali se první mejdany .
    To že tebe napadl název Shamanic je možná i pravda ,ale TY jsi pro Shamanic nikdy nic neudělal .
    Veškerá organizace vždy patřila Holubovi a že dělal mejdany jak svina http://shamanic.cz/letaky/2000/00_09_02lipnice/5.htm tohle je třeba rok 2000 . Ano já jsem začínal v SMC jako bedňák a holka pro všechno ,ale narozdíl od tebe jsem nikdy nevyčoroval kasu . Neházel bar stripovanej do davu atd.
    A s tím tvým kriminálem ty jsi hrozná chudinka . Pokud vím tak po tom co jste přijeli ze špána i po tom co jsi přišel z krimu jsi měl možnost se v SMC dále realizovat . Jenže tvé poděly neznaly hranic .
    Viz třeba akce na 13.MLatě v Pejru ...nasliboval jsi kapely , udělaly se pkakáty a pak nikdo nedojel .
    Ty jsi promotér na píču , jen lžeš a vomrdáváš lidi .
    A už si neber Shamanic do huby , jelikož na to jak se vypracoval a co z něho je dnes není ani za nehet z tvého přičinění .
    Ty parazite české scény

    OSIP
    OSIP --- ---
    MIK23: na bassbeat fcb je video z Lnaru s popiskem "Bass Beast (Rich & Mary-J) on GARDENZITTY & SHAMANIC stage" btw. pro me je to taky novinka.)
    https://www.facebook.com/bassbeastcrew/videos/108965469113465/
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MIK23: jsem off, ale snad prominete :)
    Čarodějnice 2000 - NSK a další
    https://www.youtube.com/watch?v=BX8_5JiyCYk
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    MIK23: jahhoven si to asi pamatuje jinak :)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    N_I: tak tak, byl to samozrejme rok 2000 Tchořovice/Lnáře. nsk metro fatal, vy s oktekem (tenkrat snad dokonce 2 maly spolecny stage pokud me uz pamet neklame)
    Gardenzity rozhodne, ale shamanic si nepamatuju.
    nekdo to poslal do oranžády, utopenej žigul v rybníku, zapálená protitanková dýmovnice. zajimava party :D
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    KYN: myslíš, že by mu to vzali?
    KYN
    KYN --- ---
    Prosím přidat do automatickýho podpisu:

    Politický vězeň
    Syn disidenta, ne-obyčejnej buran
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: coze? prosimte?

    "no já nežiju v iluzi jako vy. to že sem nikdy neměl potřebu se tim chlubit, je úplně jiná věc."
    L4MA
    L4MA --- ---
    ASTAR_SERAN: prohnily kapitalisticky usporadani! :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    lámáníčko chlebíčko
    N_I
    N_I --- ---
    jak rikam je zajimave ze s tema klukama nebyl deset let pri orgu a vsem problem...je divny ze to nedelali dal...i nam...kamosi jsme doted

    a kde jsi ty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam