• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    Proc mu vlastně ještě nikdo nedal přes tlamu? Já vím je to neandrtalske chování a jednání, ale vocat pocat ne ?
    DASHA
    DASHA --- ---
    NEIGHBOUR: uz to cely z FB zmizelo, koukam... (ze by skvira ve stazi? =)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nemame s tim problem. NEMAME. to jako oba dva, jekyll i hyde se konecne na necem shodli? :D LOL
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    To uz neni prece mozny..

    MOKLAT
    MOKLAT --- ---
    No jo tak on bude takovej kecálista
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    On je neuveritelny, bavim se :))) A lidi mu to tradicne zerou, hahaa
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---

    SOLDIK: Heled to uz je fakt na presdrzku :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SOLDIK: ty jo ten jahrider je fakt neuveritelnej.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    pamatujete, jak to bylo s a-cryem? tak je to zase "jinak" :D



    MOKLAT
    MOKLAT --- ---
    SOLDIK: No tak na to nevim co říct. Já na tom, co jsem napsal, trvám.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SOLDIK: :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MOKLAT: on tady, po tom pruseru v dubnanech, nekolikrat prohlasil, ze s tou akci nema nic spolecneho.
    MOKLAT
    MOKLAT --- ---
    NE7RA: no konkrétně od nás jako učinkujících nikdo nic nevybíral, my jsme měli náklady - cesťák


    SOLDIK: to znamená, že tam vystupovala osoba Jahrider, která to celé domlouvala a se kterou jsme komunikovali kdykoliv jsme měli nějaké otázky nebo nejasnosti.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MOKLAT: Co to znamena, "v cele s Jahriderem" ?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    takze se vybira vstupny, vybira se od ucinkujicich a ty si jeste museli na ty naklady vydelat na svych barech? :) nevim nevim - celkem drahy, ne? :)
    MOKLAT
    MOKLAT --- ---
    Moje zkušenost s Michalem Nekvapilem z Highlander 2015: Když se některý známý dozvěděli, že tam máme hrát, tak mi řikali: bacha na toho Jahridera, je to podvodník a lhář - jde po prachách a nechce se dělit. Mluvil jsem o tom s lidma, co nás tam pozvali, a oni mi řikali, že o tom taky slyšeli, ale že to neorganizuje sám a že když tam bude víc lidí, že se to pohlídá. No akce byla super - zahráli jsme si, na bar jsme dostali chlast od toho místního podnikatele a za to, co se vypilo, jsme mu zaplatili nákupku, no a dobrý. Po akci Michal napsal v diskuzi, že jeden sound prodělal 2000 a jestli souhlasíme, aby dostal tu dvojku, myslim, že proti tomu nikdo neprotestoval. Ptal jsem se, kolik se teda vydělalo, ale na to jsem žádnou odpověď nedostal. Michal avizoval, že náklady na ten fesťák budou 20-30 000 a lidi, který vybírali první noc prej vybrali 40 000, pak se teda ještě vybíralo druhou noc. Abych to shrnul: my jsme si zahráli a na cestu se vydělalo na baru. A co víc od akce chtít. To, že by se nám mohl Michal ozvat a dát nám aspon litr nebo dva na celou tu stage až bude zas potřeba něco udělat na dodávce nebo přemotat reprák, to je záležitost jeho svědomí a já nejsem Ježíš Kristus, abych mohl někoho soudit. Jediná věc, která mě opravdu mrzí ale teda hodně je, že kvůli týdle akci se udělala ta vyhláška v Dubňanech a jak jsem se doslechl na Hedoverzitě (psytrance), tak spousta lidí tam dělala akce v klidu a pohodě a ted nemůžou protože my (nevědomě) v čele s Jahriderem jsme to takhle kurevsky posrali. Hraju už nějakej pátek a vim, že snad nejhorší, co můžeš na scéně dělat, je kurvit fleky, protože tam narveš zvuk jak kráva a uděláš akci jak prdel na místě, který na to prostě není a to má samozřejmě důsledky ze strany establishmentu. Rádi bysme si zas zahráli na něčem většim, protože to bylo fakt super, ale ne za tu cenu, že zkurvíme flek, to fakt ne. On bude asi výkonej promotér, když dokáže dohodnout takovoudle větší akci, ale za jakou cenu?
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    TRUPEEK: 35 000 nájem,5 000 elektrika, 2 000 bordel a odvoz = 42000 tyhle naklady, paK tam byli ještě nejaky položky za pasky, nejaky semafory ( jestli nakonec byli nebo ne- nevim) a jeste neco ted už nevim co.
    -kolik tam bylo aut nevim, ty to maš spočitany?
    -naš sound (+ dalši ss) tam stage nakonec nedělal, tudiš jsem se tam toho nezučastnil.
    -bavil jsem se s klukama z stk stage a ty si na nic nestežovali, naopak pry jim neco malo zbylo z barů = výnos z barů zustava u soundů a vše ostatni prej cajk.
    - nějaka směnka je mi fuk, já to nepsal
    ...hele mě je to fuk, jen mě trochu zarazilo že pišeš o nějakym podělu a žadnej sem nikde neregistroval, tot vše.
    mír a hezký večer :-))
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    MUDFUK: Věř si čemu chceš. To je tvé nezadatelné právo a taky odpovědnost.
    Pro mě jsou to lehké počty. Pokud mám přes 300 aut po 200Kč a bůra příspěvek od cca 6ti soundů + výnos z baru.
    A jestli mi chce někdo tvrdit že ho stál pronájem campu a náklady tolik, že nic nezbylo, tak je to úsměvné.
    Že někdo podepsal směnku, také ještě neznamená, že ty peníze odevzdal. Měla být na krytí škod. Nepředpokládám, že tam takové vznikly.
    Pokud máš potřebu a chuť se takových podniků účastnit, samozřejmě ti nic nebrání.
    A abych to uvedl na pravou míru. Nejsem ten za koho mě Astar označil.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Zmrd vyhulenej jsi zcela jasně ty. Zřejmě nevíš komu píšeš. A jestli chceš někomu vyhrožovat, tak si dobře rozmysli, jestli na to máš koule, může se ti lehko stát, že ošklivě narazíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam