• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    "Filip Kelis
    Borec určitě není piča první den, to já poznám Emotikona grin"

    :D
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a uz mu nekdo rozbil hubu?
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    SOLDIK: Už standardní bláboly a nesmysle... pořád dokola kolovrátek.. prostě se na něj všichní dohodli a ... dál to všichni známe :

    Michal Ludvig původně jsem nechtěl vůbec reagovat, ale tak asi je to potřeba. a to ne abych se bránil, ale aby jste měli možnost si přečíst také vyjádření druhé strany. za mě je to jasná agitačka proti festivalu a všem lidem co na něm makaj. jelikož řešit soukromé problémy a zatahovat do toho festival a další lidi okolo, kteří v tom mají nejen čas ale i peníze, a dělat si tak z nich rukojmí, může jen naprostý ubožák. moc dobře všichni víme proč to děláte a jaká je vaše motivace. je to trapné a ubohé a tím, že se zveřejnila soukromá pošta a navíc učelově jen její upravené výseky, se tomu dala korunu na hlavu. nikdo z vás nemáte koule na to, to semnou řešit osobně, a jste tak ubozí že musíte rejt do kvalitniho festivalu s dobrou myšlenkou, aby jste mě ublížili a poštvali proti mě další a další lidi. a jelikoz nemáte skillz ani patrony mě ublížit osobně, tak ubližujete lidem kolem mě a ničíte a shazujete vše kolem, bez odledu na nic a nikoho. prostě všici internetoví hrdinové schovaní za monitorem, ale když se potkáme osobně tak úsměvy, přetvářka, špíčky a panáčky. berete odemě kšefty když se vám hodí a druhej den mě s klidem za zády pomluvíte. oproti tomu jsou moje píče, kundičky a kentičky medovej odvar. sice nejednám v rukavičkách, ale alespoň jednám na rovinu a nepomlouvám za zády. takže omluvy se odemě nedočkáte, nemám se za co omlouvat. Kenta se ufňukaná zhrzena ženská co nedostala co chtěla a tak prská, kope a vňuká kde může. a dokazovat vám to tím že zveřejním soukromou poštu nemám zapotřebí. nejsem kunda ani pes, abych se snižil k těmhle činům a mastil si ego a lízal rány tímhle naprosto podřadnym a trapným způsobem.

    a k tomu mazání. festival Highlander, jeho FB událost a chat pod ní by měl sloužit k jiným účelů, než řešní soukromých záležitostí. a jelikož řešite mě a moji prdel, tak to tam nemá co dělat. nahazujte si to na můj soukromý profil, jestli máte potřebu to řešit veřejně, tam to můžeme vše probrat, nemám s tim problém. ale zatahovat do soukromých problémů celý festival je účelová sračka a svědčí to o pravém důvodu a vaší skutečné motivaci.
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    SOLDIK: je to tam schovany v komentarich ..
    YORICK
    YORICK --- ---
    MADUBSTEPGUY: bo by se tez hodil do tymu Milose a jeho ovciho kamose. Ten by smet i Ferdinanda ze stolu.... ma na to skillz
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DOGGY: se asi uz zase smazal. vidim nic :)
    MADUBSTEPGUY
    MADUBSTEPGUY --- ---
    Mistr by měl založit PR workshop! Je škoda naplno nevyužívat takového ojebávacího talentu.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DOGGY: o tom neni pochyb, stačí vytáhnout pytel do západu slunce
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    Na tý fb page Kenty to fakt jede, Jahri se pustil do odpovidani, masochitsti si dohledaj sami..
    vypichl bych jen cast komentare, ktera me dostala do kolen ...

    "osobně bych vás všechny tady svým charismatem a skillz smetl a ani byste nemrkli."

    :DD
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    NEIGHBOUR: v prdeli; )
    DUB
    DUB --- ---
    DRSH: jak psal ze premejsli co je motorem lidstva a ze se zastavil a premejslel. a druhej den zalozi profil dj bobo a pise anglicky. kdo ho zna vi ze anglicky umi jen slova co furt pise na letaky, tak sem ted precet asi 100+ a spousta vet mi prijde delana tak ze napsal cesky vetu do google translatoru, vymenil "the" za "da" a hotovo. par postu niz pise ze zejtra bude mluvit zas jinym slangem, tak jen prepne jazyk v translatoru, dj bobo mode
    genialni napad po tom co se nedavno zastavil a zamyslel
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    GENERIXX: A kde že je?
    NATTY_DREAD
    NATTY_DREAD --- ---
    DOGGY:ta posledni veta, tvle
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DASHA: aby to bylo komplet, to jsem fakt nežrala. A to jsme si včera s Michalem psali a zase bylo všechno jinak. A dneska tohle. Mam dost, fakt...

    CICIN
    CICIN --- ---
    L4MA: Sun of a beach!
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    A obhajovat, že vlastně vše je v pořádku
    L4MA
    L4MA --- ---
    fakt brutalni zkurvysyn. fasicnuje me ta absolutni absence svedomi, klidne sem prijde, a bude se tomu smat.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    DOGGY: to je proste PR genius)))))) Posledni veta to zabiji
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    DASHA: dobře ona :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam