• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      BOLDRIK23
      BOLDRIK23 --- ---
      SOLDIK: Rušíme to oba dokuď se neomluví pořádně...ale ta fb hra je fakt zajímavá...je dobrý pozorovat kdo všechno a jak se zapojuje a sdílí co...myslím že už o Kentu vůbec nejde ale je to hra o Jirku
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      BOLDRIK23: messenjah rusi vystoupeni?
      BOLDRIK23
      BOLDRIK23 --- ---
      Nevím proč ale čím dál tím mám větší pocit že původní jahiho klasika a hulvátstvi se na fb změnila do velký hry o booking Messenjaha...
      ERIKK
      ERIKK --- ---
      ale dlouho nebyl tady .. asi ma moc prare s hasenim svyho PR ted :D
      KATTYGYAL
      KATTYGYAL --- ---
      me se libi, jak i kdyby z te konverzace nekdo nebyl uplne moudry, kdo je teda kkt, tak staci jen ten konec:
      19.5.2016 16:41
      Michal Ludvig
      ...
      ale jak jsem psal neres, ja ti ty 3 litry chtel dat, mel sem je tu poznaceny. a taky sem ti to minule rikal
      jasny tys to utla ja ne.
      ja se jen prizpusobil situaci

      "tys to utla, ja ne" aha..... nepsal nahodou, ze jsem zhrzena, pac me on skrtnul z lineupu? :D
      No ja vam vsem dekuju za podporu, doufam, ze uz nikdo z nas nenarazi na takovyho nemocnyho cloveka, ale uz koncim uplne. Do tohodle uz nebudu investovat ani trochu svoji energie, i kdyz by bylo asi fajn dat lidem vedet, ze uz v teto zverejnene konverzaci je par zmenenych dat a rozhodne neni zverejnena cela a hlavne chybi konec a jeste dve smsky ktere mi taky poslal ve velmi podobnem duchu, jako byla ta zprava z fejk profilu, takze jeste cekam nejaky posledni vykrik v podobe uplne zfalsovane diskuze....ale to uz je fakt uplne jedno....
      LION
      LION --- ---
      rad bych zmenil svou odpoved v ankete, je to mozne? :))
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      ...tak sem 20 let na sceně v ČR, to by měla hroší kůži i Angelika, né asi...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      KATTYGYAL: dneska dopoledne
      KATTYGYAL
      KATTYGYAL --- ---
      PAYAMAN: kdy to vubec postoval? ted dopoledne nebo pres noc nejak?
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      KATTYGYAL: stejně to zase smaže, až nastoupí službu ten druhý:)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      on je fakt slušný komik:) to se nedá:)
      Jan Hundread Bína A hele, Jekyl je zpátky.
      Jedna věc je vaše konverzace s Kentou - nad tou by se ještě dalo mávnout rukou, ptž už tě všichni známe a tobě prostě nedochází, že takhle se věci nedělají.
      Nad čím se ale rukou mávnout nedá, je ten tvůj tzv. "TROLIG", kterým jsi urazil snad každýho, kdo jen trochu poukázal na nějaká tvoje pochybení - ať už současná nebo minulá. Mi příjde, že si pleteš "TROLIG" s tím pustit si EGO na špacír. Číst komentáře typu:" Jsi tlustý prase, to musí mít tvoje stará radost.", to bych fakt blil. Tvůj povýšený postoj nad každým z nás vycházející nejspíš z tvojí domněnky, že nám všem dáváš "práci", je fakt obludnej a přesahuje cokoliv, čeho jsi dokázal v konverzaci s Kentou.
      Jsi naprostej pokrytec - na jednu stranu hlásíš mír a lásku a jak musíme scénu ztmelovat. Stěžuješ si na to, jak to ztmelování nejde, ptž tu jsou pořád nějací burani, co to kazí. Ale přitom si neuvědomuješ, že největším buranem, který stojí v cestě ztmelení scény, jsi ty! Ty a tvoje manipulativní praktiky, tahání špíny na cizí ve chvíli, kdy už nemáš kudy uskočit.
      Já nechápu, co je těžkýho na tom uznat, že člověk udělal chybu, sklopit uši a omluvit se, zkusit se nějak domluvit a vyřešit věci pěkně hladce, profesionálně. Všichni děláme chyby - je to nejlepší způsob, jak se posunout někam dál. Ale to ty ne. Ty radši budeš kroutit pravdu tak, aby to vypadalo, že je na tvojí straně, dělat divadla na nyxu a facebooku a všechny urážet a ukazovat jim, jak je nepotřebuješ a máš je v píči.
      Za mě jsi ty ukázkovej příklad buranismu, o kterým pořád tak píšeš a toho, jak se to nedělá! Škoda, že se najde vždycky nějakej naivní blbec, co skočí na vidinu hraní na smyšlených line upech.
      Neuvěřitelně mě mrzí, že tohle musím psát. Tak moc jsem věřil, že se něco změnilo. Že ty ses změnil! Už to tak i vypadalo. A ty pak takhle. Škoda, že to píšu zbytečně a ty si z toho stejně nic nevezmeš.
      Jestli ti skutečně tolika jde o scénu a její ztmelení, jak všude píšeš, tak jdi do důchodu. Pomůžeš nám tím všem Emotikona heart
      To se mi líbí · Odpovědět · 17 · 1 hod
      Adam Lanči
      Adam Lanči presne!
      To se mi líbí · Odpovědět · 23 min
      Michal Ludvig
      Michal Ludvig já žádnou chybu neudělal. takže se nemám za co omlouvat. t že sem se s váma bavil, podobně jaky vy smenou celou dobu, by měl být spíš signál a zrcadlo pro vás. si přeští na nyxu jak mě lidi nadávaj, posílaj do kun, abych chcípl a tak. dokonce si berou do huby i moji rodinu. takže si hraj na city jak chceš Honzíčku, snažíš se dobře, jdeš na to diplomaticky, ale jinak jsi prostě maličkej šulínek co se snaži velkýmu šulínkovi sebrat kormidlo. ale to se ti nepovede Emotikona grin a jak kroutit pravdu? tu kroutíte vy ! to já jsem napsal celou konverzaci, ne jen výňatek, jak ta ukřivděná holčička Kentička a další rádoby internetoví hrdinové ala Tommy a další trubičky, co si chtěli přihřát polívčičku, stejnně jak tu dělaš ty. a naivní blbečci? to mluvíš o BFL managementu a majitelích cca 20ti klubů, nebo o Ariesovi, Jacky Murdovi a dalších supr producentech a djs který mě sem jezdí kontunuelně x let ? jsi fakt vtipný. Emotikona grin hele víš co, jdi radši stavět tu svoji pochcanou chatrč na základech někoho jiných lolku. jde ti to celkem dobře jinak pohoda, já jsem se situací spokojen. hady co sem si hřál na prsou jsem odstranil a teď alespoň bude sranda a případný hudební chlashe budou mít pořádnou atmošku. da war began Emotikona grin
      To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 19 min
      Pavel Brejcha
      Pavel Brejcha dobrá hroší kůže Emotikona grin
      To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 14 min
      Andy Ska
      Andy Ska Michal Ludvig pane bože ty seš tak blbej, že se divím, že ještě nelítáš Emotikona smile
      To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 13 min
      Jan Hundread Bína
      Jan Hundread Bína Díky za názornou ukázku toho, o čem jsem psal Emotikona smile
      To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 9 min
      Michal Ludvig
      Michal Ludvig Pavel Brejcha tak sem 20 let na sceně v ČR, to by měla hroší kůži i Angelika, né asi Emotikona grin
      KATTYGYAL
      KATTYGYAL --- ---
      ten pocit, kdyz rajda zverejni "celou" konverzaci a ja ani po hodine nechapu, jak mu to melo pomoct....
      MIHALAKH
      MIHALAKH --- ---
      SOLDIK: a jeste mu to prijde normalni, stejne jako verejne prohlasit, ze neplati dane atd ... takhle se tuni scena neasi :-)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      MADUBSTEPGUY: Takhle se usvedcit umi jen sam veliky jahy lol
      VEX
      VEX --- ---
      L4MA: To je virál, si to akorát nepochopil.
      L4MA
      L4MA --- ---
      MADUBSTEPGUY: stejne je to pro vetsinu jen zaminka a mlyn na vodu....... :)
      MADUBSTEPGUY
      MADUBSTEPGUY --- ---
      Ať hledám, jak hledám, žádný pochybení Kenty jsem v tom teda nenašel..
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      KEITHHSTER: zrzky foreva!
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      KATTYGYAL:
      CHONGX:
      KEITHHSTER: ".... a vzhledem k tomu, jak se chovas posledni dobou, tak te piram do prdele vis jak."
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam