• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ano, to bude velké odpuštění, smíření a happyend:) a třeba z toho bude i nějaká hezká písnička:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PAYAMAN: ale kdyz se omluvi velkoryse, tak mu tam selektori pojedou hrat a vsechno bude poradku..budou se tetelit za rytmu slunickovy music jakoby nic))
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    AKISAN: no ale prachy, co nakrad, nevrátil:) Rajda se namaže konopnou mastí a bude dobrej, vydrží ještě nejméně třicet let:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PAYAMAN: Standu ale stihl nejhoris trest.... Mighty JAAH jeste kšárajdra nesundal....
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    to upřímné jak omluva Standy Grosse
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    LION: Tak hlavně to napsal do komentu pravděpodobně nějaké větvené diskuze.. Čekal bych to jako pinned post na eventu a všech jeho profilech s tím pěkným označováním své sama... No, čekal sem víc. :(
    AZUZ
    AZUZ --- ---
    LION: To jde od srdíčka, buch buch.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BCTPEJHON: tohle uz ale jmeno ma, je to psychopatie
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    Bych po něm nějak pojmenoval ten jeho syndrom bezedného idioctví. Nepamatuju si, kdy naposled se mi chtělo z někoho grcat, brečet a smát se najednou.. Fakt neskutečný "člověk"
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    LION: Ja komentoval jaha, ne tebe ;)
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    LION: Někdo mu hacknul účet. Je tam napsáno „po zralé úvaze“. No uvažte.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DASHA: staci, co sem tady cetl od id Boldrik a Mesenjah... Vzdyt to uz je roky. Ja to nechapu.
    LION: trapny.


    Vsichni ste curaci, prcat vas do prdele....



    Ne, omlouvam se. Ja to tak nemyslel (po "zraly" uvaze) ...
    DASHA
    DASHA --- ---
    LION: ze by mu doslo, ze je ted uz vazne ohrozen tok penez?
    aneb "Úvaha o úvaze"..
    LION
    LION --- ---
    SOLDIK: já za to nemůžu:))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    LION: Kecy. To uz tady bylo
    LION
    LION --- ---
    DASHA
    DASHA --- ---
    AKISAN: zase na jednu stranu to musis brat tak, ze pokud to treba vubec nesleduje (treba tak jako my tu, internetovi maniaci), tak proste nema uplne na cem stavet, jelikoz doted poradne nevystoupili ti pojebani =D a jenom se to dlouhodobe siri v kuloarech..
    Co jsem tak pochopila, Jahrider navic vsechny svoje kydy smazal, takze ani nejde blize zkoumat jeho soucasny reakce, pokud tim clovek nechce vylozene ´ztracet cas´ a pitvat treba tohle auditko..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RICHONE: dekuji!
    RICHONE
    RICHONE --- ---
    VON_GILOTINE: Na LIRu vlastní stage neměl, pouze tam hrál. Byla to Bass Beast oldschool night a pozval jsem ho tam, ano já. Ještě taková kuriozikta - hrál po půlnoci, nedokázal ani včas dorazit a nestihl 75% svého hraní. Ostatně to bylo poslední kam jsem ho pozval...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: tam to bylo prej trošku jinak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam