• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    RAFIGA: neni, ceka na nastup trestu
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Je teda ve vězení nebo ne? Na fejsíčku jede politický a překvapivě ganjový bomby.
    VKLF
    VKLF --- ---
    jak si vyhodil ty dredicky...to ma pridelany na ksiltovce ne?
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    Ja sem v UK. Mno a tu zpravu jsem dostal. Vuvec nevim jestli je, neni venku. Ja toho cloveka na zivo ani nevidel...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAFIGA: myslel sem pwli, autora komentare. puvodne sem to pochopil blbe. ale nakonec mas pravdu, ze rastapavian nejak zaridil, aby tu zpravu od nej dostal...
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    ANDY_WARHOL: Jako Michal Ludwig? :D No bud se jedou ve věznicíh bomby na fejsíčku, nebo je Rastapavian fakt venku :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    L4MA: aha uz chapu, v anglii je ten druhej typek. ok
    L4MA
    L4MA --- ---
    ANDY_WARHOL: ocividne si myslis ze je jah v UK, i kdyz jeho citace je jen to co kopiruju...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    L4MA: nejak nechapu tvoji reakci, co si tim chtel sdelit ? ja sem to co kopirujes cetl
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: ANDY_WARHOL: Cituji : "Ahoj Tomasku, slysel jsem, ze pry by jses chtel prat a sebrat mi desky..."
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    takze jahrider nam emigroval ? ale to by mel nekam jinam, jestli nechce brucet. v anglii ho chytnou a vratej do krimu
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    _PLWI_: Coze?
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    Lidi, lidi normalne sem s tim Bezim. Na FB mi prisla zprava od id Michal Nekvapil. Cituji : Ahoj Tomasku, slysel jsem, ze pry by jses chtel prat a sebrat mi desky... No tak to je pecka, skoda jen, ze jsem v Uk. Mu to muze zdejsi cvrdlikal vycvrdlikat, ze jsem v Anglii, protoze mam nak na starosti jiny veci, takze to ignoruji bez nejake reakce. I kdyz on si to tady panacek asi procita, zeee yooo we...
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    VKLF: dej si s nim osobni predani a normalne ho surove zbij a vsechno mu vem. Lidi ti za odmenu za svy desky radi neco zaplati a udelas tak dobre pro svou karmu..
    VKLF
    VKLF --- ---
    Ahoj Michale, ja bych si nejake gramodesky co jsou v dobre kondici a vysly mezi lety 2000 - 2010 vzal, tedy jde li prevazne o dnb, jungle a raggajungle.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: ja mam pochopitelne na vsechny jeho profily ban :) ale tohle pristalo v nasi vinyl skupine a co vim, tak mu to smazali i v ostatnich :) ale jop, drzost nejvetsi. ty jeho poskrabany sroty a ukradeny mit takto drzost nabizet... tak, je to jeho styl, ze :D
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: to je takový zoufalec, to neni možné:)...jaktože ješte nesedí, to dostal nejaky odklad nebo co?
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    SOLDIK: super inzerát.. nevíš co kupuješ, nevíš za kolik, ani komu to podělal.. ale desky jsou jak nové a převážně normalně nesehnatelné
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam