• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jak je to tedy mozny ? to ho fakt pustili ?
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    Kombinace chytlavých melodií a duchaplných textů

    #takurcite
    L4MA
    L4MA --- ---
    jejda

    O rozjezd celého mejdanu před samotným koncertem se postará jeden nejstarších a nejpovolanějších selektorů Dirty Growa.
    JAH_N_BASS
    JAH_N_BASS --- ---
    ANDY_WARHOL: Jak to tak vypadá, tak nejen internet https://www.facebook.com/events/1881453398603784/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam ze jahrider normalne facebookuje, sem myslel ze je v chladku, nebo oni tam zavedli internet ?
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DARTHFADER: jo to je ona
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BANANABOY: v realu bylo, na fotce je.
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    BRKODLAK: Spis bylo ne ?! Takhle vysoka kukurice a ganja bude az v zari :D
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---

    prej je to to jahovo pole...
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    mam na mobilu nejakej blbej pomer stran, ale asi jo, ale neni to aktual fotka, ted vypadla seslejc
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    DISKOPANKER: tj vona?
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Já se omlovám, že vytahuji stary sračky,ale tohle pobavilo :D



    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    MIRAMIRA2: No minulou sobotu sme dělali akci, po který sem nahlas řekl: "Zlatej Jahrider" (poslední dobou to říkam častěji, než je zdrávo, lol). Zkrátka, akce jménem Nábřeží umělců, jmenovitě jistá Jana Vincencová si nás pozvala na sobotu se soundem před Hradecký infocentrum, čtvrt roku předem měla kompletní lineup, akce probihala přes den, začínalo se dub, reggae, přes house, jungle a dancehall se to dostalo k živý grime show FTH a ROOKA, ta probíhala od 21 do 22 hodin. Asi ve 21:45 tam na nás naběhla náměstkyně primátora v oblasti kultury vyzbrojená dvouma měšťákama a chtěla po nás okamžitej konec, no typci dojeli show, ja sem pustil asi dva songy a ve 21:55 jsme přestali hrát uplně. No vyslechli jsme si, jaky jsme gauneři, že jsme ty Vincencový lhali, že tohle jako nečekala, přitom ty jmena měla fakt předem, stačilo si sednout na deset minut k netu a pustit si to. K samotnýmu podělu, tahleta šikovná paní samozřejmě dělala to Nábřeží umělců tak, že si na tom nabrala dotace a nejakej grant od města, na nás dostala 10k, deal ale by, že dostanem jenom 5k, no a tahleta paní nám nakonec se slovy "tohle jsem nečekala" nedala ani vorla. Pochybuju že na ní někdo narazíte, ale kdyby po vás někdy chtěla něco jistá Jana Vincencová z HK, tak bacha.
    MIRAMIRA2
    MIRAMIRA2 --- ---
    DISKOPANKER: Zdar, pry poděl v HK. Nechces varovat? ( jesti ne, smazu se)
    SISTA
    SISTA --- ---
    “Pozor na tohoto podvodníka!!!
    Ubytoval se u nás pod jménem Maxmilián Veselý. Údajně mu ukradli peněženku i s občankou, sliboval, že peníze pošle na účet jeho sestra, což se nestalo, a navíc si s sebou z pokoje odnesl náš televizor. Mohl by se taky jmenovat Filip Dryje!? Prý se nechal přejmenovat.“

    https://www.facebook.com/.../a.2011415595541776.1073741831.1731157936900878/2068472483169420/?type=3
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LOPIK: já to chápu.
    - Je mi jasný, že ta scéna je o nadšencích a že žádnej z nich z nebe nespadl a nějak ty zkušenosti získat musí.

    - Jak jsem psal, nejsem sice DJ, ale na pořádání pár mejdanů jsem se podílel, takže tu problematiku trochu znám a vím že málokdy dopadne mejdan přesně podle předpokladů a často do toho zasahují i okolnosti který nemůžeš nijak ovlivnit

    Ale tady v tom konkrétním případě měli DJs dost indicií, aby viděli že to smrdí "neprofesionalitou" na sto honů. Pokud se je maník nejdřív snažil odradit tím že nemá techniku a pak když nabídli svou si vymyslel, že byl vytopenej klub? Z toho bych si odvodil dva závěry:

    1) uvědomil si že ukousl si velkej krajíc a couvá (chce tu akci menší jen s lokálama)
    2) asi nás tam už nechce

    Pokud se kluci i přesto rozhodli na mejdan jet, tak proč potom pláč po internetech že ten Cynch je lhář a podvodník? Kdyby to brali jako ty s tím taxánem, tak nic neříkám...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    TEKKIT: Tohle je vždycky těžký - tohle už je extrém, ale je fakt že podobný věci (takový to technika bude a pak den před akcí není) značí na 99% průser a někdy to ani nemusí být zlej úmysl, jen prostě nějaká nezkušenost/šlendrián..

    btw. nedávno jsem zažil asi poprvý v životě to že si "a dáte mi aspoň něco na taxíka" vyložil pořadatel, že mi chtěli dát fakt na taxíka (ve stylu "a kam jedeš a kolik tě teda bude stát to taxi") - to na akci, kde jeli celej den tři bary, stovky návštěvníků, kam jsem jak trubka bral auto a svoje gramce, protože "technika a odvoz bude, ale ono to nějak nevyšlo" + hádka na baru na závěr ve stylu "bav se se mnou normálně", když jsem řekl, ať mi dají prachy, že na nějaký zejtra to spočítáme jim fakt není nikdo zvědavej, obvzlášť když akorát dotočili miliontý pivo..
    A to mně nechtěli nějak udělat nebo něco takovýho, jen prostě dělali možná první akci?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FREEDA: adam cervenka si pekne protireci pomalu od zacatku do konce celeho sdeleni. mam z toho pocit, ze organizator je spis vic hnup nez ojebavac, a oba djove spis pekni troubove :)
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    L4MA: Cynch si říká kdyžtak;)
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    L4MA: Je v tom screenu, co jsem sem dávala :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam