• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Je to srdcar :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    OMNIHASH: já tam čtu:
    mám tu oldschoolový fast genetiky - WTF? fast je nejaký oldschool, v jakém slova smyslu?
    i v indooru z toho budou mocný věci - jakože když tomu dám řízené ideální podmínky, tak z toho může dosáhnout kvality, jako když mina to celou sezonu venku prší?
    F1 a spousta fenotypů - žádné šlechtění, žádná stabilizace, nic, prostě sem loni neco naprcal a tady to máte.
    samozřejmě, proč bych to feminizoval .... když vlastně ani nevím jak na to
    top di top na šestém místě
    cena hodně napovídá o kvalitě
    OTZ
    OTZ --- ---
    co je F1 a phenotit pls?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: jednou bych chtěl vidět ty lumeny, co v celosvětový záplavě semen dospějou k názoru, že nejlepší bude vysadit něco, co se jmenuje OVOCENKA od týpka, co si říká Hempee.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Další podnik… Možná i další Nicky?

    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    LOPIK: nikdy nejel v prodeji pika , je to pan Velmistr voblože ,ale piko nikdy nestřílel . Tahal tripy a koule z holandu kolem let 96-2K .
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIHALAKH: hele moc nevím, viděli jsme ho párkrát
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    PALEONTOLOG: Nebylo to nahodou tak, ze ho udal vlastni otec tenkrat?
    LOGO
    LOGO --- ---
    LOPIK: no, svýho času tam smažili fakt všichni, až když to začalo bejt vážný, vysrali jsme se na to víceméně všichni. Tak nějak klasicky. Tak je možný že Rajda nějak zainteresovanej byl, zas tak moc jsem ho nesledoval. Ale podělávač to byl vždycky.
    LOGO
    LOGO --- ---
    OTZ: Nekvapil
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    ANDY_WARHOL: DOCKINEZ: skutecny internacional!
    OTZ
    OTZ --- ---
    umm a jaky ze ma teda prijmeni? Ludvig, Nekvapil, Podelal a Voblozil? :))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ještě k tomu jetí nějak natvrdo - u nás si to odskákali lidi, co jim třeba rodiče půjčovali jako jediným auto (protože byli narozdíl od jiných expertů OK a doma smaho ututlali), když se jezdilo někam pro matroš pro kámoše.. Pak už to takový kámoši asi nebyli, když se prošetřoval - mám tušení, že u něj to bylo +- podobný.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LOGO: Co vím, tak hulení si tam snad nikdo neodseděl, když nepočítám německýho hipíka s botama z hadí kůže, co píchne karavan před kino a půl roku dealuje celýmu městu hašiš - taky jsem odtud a když už šel někdo do lochu, tak to bylo vždycky piko - on je z Brodu, ale ty "kriminální struktury" resp. partičky huličů se prolínaly - znali jsme se tam všichni, nějaký ty řeči člověk zaslechne, ale tím nechci říct, že to není možný. Navíc jsem byl na každý party široko daleko možná jedinej co nesmažil..
    LOGO
    LOGO --- ---
    ... pilu/piku...
    LOGO
    LOGO --- ---
    LOPIK: já jsem původem z Vysočiny, tam v těch frýčkovejch partičkách jsem se pohyboval, a to bych zase řekl, že v pilu Rajda nikdy nejel nějak natvrdku. Proč si ty myslíš, že jo?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    I kdyz to byl asi spis az ten druhej flastr - to prvni se mi moc nezda, to je nejak moc brzo...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ja mam pocit ze sedel spis za piko - ale byla to tehdy takova ta mistni klasika, kdy to z particky X desitek lidi odsral v ramci zatahu za vsechny jeden nebo dva lidi. Ja se mu po tom ani moc nedivim, ze je jakej je..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    navic je fakt rozdil mezi prelom tisicileti a rokem 93 95, navic praha vs malomesta atd..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ale my se nebavíme o tobě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam