• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VYHULENY_UFO: tak se podívej na dezoláty, tam je takových guruu plná prdel a mamipuluji s hlupakama tak bravurně, že to člověk jenom čumí. Proti takovými zakladateli legitimních věřitelů je alef jen takový hodný strejda, lehkozivka, ale reálně s nulovým vlivem.
    Není za ním banda lidí s exekucema.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ANDY_WARHOL: ja myslim, ze elitni nyx je trochu vyjimka.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VYHULENY_UFO: debilů a zmrdů je všude stejne procento. Jak u sluníčkářů, tak jinde.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    proste zmrdi jsou vsude

    slunickarsky prostredi jim nahrava jeste o to vic, ze lidi tu tak nejak naivne predpokladaj, ze kolem vsichni musi byt v pohode

    a zvlast v dnesni dobe ruznych mentalnich koucu a znalcu podvedomi, ktery se snazi "pracovat" a neco predavat – to je nejvetsi lihen frustrovanku a ztracencu sirokodaleko, ktery neumi pomoct ani sami sobe, ale hned by to chteli praktikovat na ostatnich a to je fakt nebezpecny

    zrovna alef a jeho guruovstvi na vsech frontach = kouknu na youtube na jeden tutorial a jsem hotovej guru, jako co se mu musi priznat, jeho umeni manipulace a schopnost natahat na sebe lidi je fakt neuveritelna

    jenze pak prijde realita,,, kdyz alefovi jako highskilled instruktorovi potapeni z youtube na kurzu malem umrela holka, kdyz ji v thajsku 20 m pod hladinou dosel kyslik v bombe, to uz neni prdel,,, nebejt jinyho duchapritomnyho ucastnika, tak by bylo po ni, protoze guru jen gestikuloval rukama, ze je vse ok
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    R0C3S3K: twl zlatej marek vít, tohle je solidní krysa
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    R0C3S3K: no a takhle je to s tema slunickarema furt. to je sama ulisnost a pak prijdou ojeby a podely. je zcela evidentni, ze ne kazdy, kdo se tvari jako slunickar, je skutecne slunickar a pod maskou slunickare se kolikrat skryva zmrd. a pak ten nekdy prekvapi clovek s tunami bananu na nyxech, o kterym sis myslel, ze je zmrd, ale on vlastne zmrd neni.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    VYHULENY_UFO: alef je vsudezdejsi a kdyz mu ceskej rybnicek nestacil, vomrdaval i v cizine,,, jeden z jeho majstrstyku je fingovanej dopis o jeho smrti, kterej psal jakoze z pera matky, aby ho pak po pul roce nekdo potkal na ipaku;)

    na FB existuje skupina, kde jeji clenove vypisujou vomrdavky, ktery jim alef zprostredkoval https://www.facebook.com/groups/2053821074902775

    jinak na nyxu ma skoro vsude ban a nejsem si jistej, jestli tu jeste nejak funguje – v nasi komunite (toceni s ohnem) fungoval radu let a za dvacetilety pusobeni byl prvni, kdo dostal za podely banana
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    R0C3S3K: nebyl puvodne Alef nejaky vyznamny nyx guru?
    ATOMEKK
    ATOMEKK --- ---
    R0C3S3K: Žije:-DZahledl jsem ho v prosinci v letadle z Milána do Prahy,působil tam svým šarmem na nějákou kočičku u záchodků
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    co nas starej do rej vomrdavac alef? dlouho jsem o nem neslysel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VYHULENY_UFO: takový odchází poslední, tedy pokud nepodelaji nějakýho magora s bouchačkou
    DUKON
    DUKON --- ---
    VYHULENY_UFO:


    ( ノ ゚ー゚)ノ
    Thy dead men shall live, together with my dead body shall they arise;
    awake and sing, ye that dwell in dust: for thy dew is as the dew of
    herbs, and the earth shall cast out the dead.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jah furt zije?
    BTK
    BTK --- ---
    BIO23: no původně chtěl abychom tam hráli :D nám se ale nechtělo :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CDR: vidis to se nejak uklidilo :)
    CDR
    CDR --- ---
    DATELON: já to nemám z první ruky :3
    Ale před rokem jsem naznačoval, nevím, jak to dopadlo

    CDR --- --- 23:12:02 28.9.20211 odpověď+3
    LOGO: byl jsem dost zmaštěnej a mám to z druhý ruky, tak to nechám to na někom, jestli se to najde, kdo bude mít víc informací
    Ale základ tý story, že někdo udělal provar (po několikátý), nevyplatil lidi a zkusil to otočit tím, že zbytek nasypal do rulety (řády statisíců), že to třeba otočí, je opravdu solidní .)
    CDR
    CDR --- --- 21:26:52 28.9.20211 odpověď+2
    o víkendu jsem slyšel o jistém monstrpodělu jistého místního ID z psytranceové scény a tady nic? :3
    Prý se hrdě zařadil bok Jaha, Blehy a dalších .)
    DATELON
    DATELON --- ---
    CDR: šup
    CDR
    CDR --- ---
    To o tom Psylovi, to se už může psát, nebo ještě ne, nebo je to promlčený? :3
    VKLF
    VKLF --- ---
    BIO23: že ho priveze..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam