• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    INF1466Star Wars: The Old Republic™ - You were deceived!
    hutt
    Oficiální web | Updates
    Jak používají dřevěné kostky a stavebnice děti pri hře
    Oldrepublic.cz | SW-Tor.cz | Přehled cz/sk guild
    Torhead | DarthHater DB | R2-DB
    STAR WARS: The Old Republic - Known In-Game Issues: Updated September 4th, 2014
    Known issues

    Zapište si své postavy na nástěnku

    rozbalit záhlaví
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ALONSY: celej já. :) Ještě jsi zapomněla na kid / wife aggro.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Úplně to vidím.
    Tank.
    Bez TS.
    5x posere mechaniku a po čtvrtý mu spadne net.
    :D
    Myslím, že i já osobně jsem takhle někoho kdysi vyrazila. :-D
    Ale stejně... :-D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    TRAGED:
    ALONSY: jak sem psal vetsinou hraju na chytro a v guilde sem :) nechapu cim si koho nakrknul ze te vyhodili ani sem po pravde nevidel ze by nekoho vyhodili jiank nez pro neaktivitu
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Taky si říkám "dobrý vědět, tam fakt nechci."
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pokud jsi byl vyhozen pro prvni chybe na tve prvnim spolecne akci, tak myslim ze stejne neni o co stat.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: hele ja vetsinou healuju po tahu takze sem bud jeste vyjetej nebo vozralej :) moje squat je uz na to zvikla XD jinak na opsky je TS a PARSE povinost no. nikdo nechce vysvetlovat veci v chatu to je na dlouho pak
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: lol cosi zlamil ze te vyhodili ? :DD
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    Holt už jsem starej děda na hry (35) a hru si chci užít.... :D Ve Stroke my Wookie jsem to posral, holt jsem měl chvilku počkat a farmit a trošku zlepšit mechaniky - ale zrovna tam se to blbě sešlo všechno dohromady, byl jsem na návštěvě kde je blbej net, nemohl se připojit na TS atd atd. a dojebal jsem to :D
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    MALY_BOBIK: takže ted nejsem nikde - ještě se to chci víc (znovu)naučit a pak se přidám někam. Přemýšlím mezi Eternal insany, Im too old for this Sith nebo Cryogenics.

    Ale už jsem mmo klasické nehrál fakt dlouho - není to WoT, LoL nebo WT co jsem hrál poslední dva roky (ale kvůli toxicitě komunity se na všechno postupně vykašlal)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    MALY_BOBIK: nah - to chci zvládnout solo ;)


    MALY_BOBIK: jo ehm - no byl jsem ve Stoke my Wookie - ale doslova hned potom co jsem dingnul 70 tak jsem se chtěl nějak zapojit a hned první věc jsem tak zlamil že mě odtamtud vyhodili :D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: u koho vlastne nakonec ses ? mam deravou pamet :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: ten party mod ti muzu pomoct :)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    MALY_BOBIK: tak už jsem schopen se dostat až k championovi areny (zostar) ale tam jsou moje dps a survavibilita na tak mizerné úrovni díky nedostatku gearu že prostě nedávám. Už jsem se dokázal dostat do toho miniringu s ním ale tam mě během pár sekund usmaží.... :D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: s merc healem mi to dava zabrat ale ted mam lepsi gear tak to prubnu. party mam hotovej
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    tak už se konečně dostávám k endgame ;) tak co - je někdo z vás solo eternal champion? já se zatím zasekl na brawlerovi - ten parchant mě zabije během pár sekund a zatím nevím moc co s tím - jasně mám nedopustit aby nebyli ti tři spolu - ale omg... i když se o to snažím tak mě strašně rozsekaj i sami
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WIRUSS: aha ten jsem nedělal pokaždé tam někdo byl kdo to otevřel a portl lidi
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WIRUSS: jakej Q ?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PELENDUR: Tak zrovna u Rishi jsem byl tak znechucen, že když vyšel tento datadisk, tak jsem díky tomu přestal hrát a vlastně jediné co mi i teď přijde trochu zajímavější je ten quest ohledně datacronu...
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    No ok Rishi je asi nejlepší prostředí ze všech mmo co jsem zažil (a to jsem začal na burning crusade hned jak vyšlo a odehrál toho opravdu hodně) - už dlouho jsem neměl pocit že každičký volný okamžik svého života chci strávit v tom světě (vzpomínky na kotor a mass efect se vynořují ;) )... To spojení star wars se špinavým světem pirátů s jeho smuglerama, bounty hunterama a různýma agentama je prostě boží a doufám že tu budu moct strávit co nejvíc času.

    A ukazuje mě to že film s mladým landem a hanem by mohl nakonec být tak naprosto skvělý - stačí zachytit tu esenci jakou cítím ted na Rishi a maj na krku další megahit ;)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    tak krasa vcera sme sli TC HM a po zabiti druheho bosse nam to vypli ... to potesi :)

    ale zase na druhou stranu co jsem cetl tak maji pridat novou ops a ted dodali nove upracing
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam