• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    INF1466Star Wars: The Old Republic™ - You were deceived!
    TORUG
    TORUG --- ---
    MALY_BOBIK: ja muzu az tak 7-8
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    jinak kdo by dneska cca kolem pate sel farmit ? HC a uprising
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    stahnout dohled a nake to divno vykreslovani pomaha taky + zrusit travu

    notasd mi to daval v pohode a pak se to nevim proc zacalo neskutecne sekat ze to bylo horsi jak na stolnim kompu.

    vyresil jsem to teda novim kompem tam mam SSD, 8gg ram, jen procesor si nepamatuju
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    PELENDUR: mne na sekani pomohlo vypnout nameplate scaling.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SWTOR ma engin na picu to ti tady rekne kazdej :)
    jinak na ty HC uprising bych se pridal dneska se nic nejde, pripadne skocit SM 8man ops, ty uz vubec nechodime se squat
    TORUG
    TORUG --- ---
    PELENDUR: hele Witchera rozjedu taky, ale ve swotoru ve vetsi party mam screenshot party.. i3, GTX950, 16gb ramek.. 5 let starej komp no..
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    TORUG: jo no - taky mě překvapuje že na kompu na kterém rozjedu bez sekání witchera 3 se mě SWToR seká. Jediné čím si to jsem schopen vysvětlit že by to mohlo být Win10 a 4GM RAMky (což jsem myslel že by se mohlo vykompenzovat SSD ale zjevně ne) - a nebo je chyba u nich v enginu :)
    Přece jenom to že mě to nejede o moc líp než při spuštění kdy jsem to hrál na už tehdy 3 roky starém stroji mě překvapuje.

    Jasně to asi nebude problém.... Já právě si řekl že bych mohl potahat zbylé imp postavy co mám když je ted ten extrémní exp boost. Operativec za kterého hraju já ted hlavně je super (fakt úzasnej single target dmg) ale to že musím jít na blízku by mohl být problém v raidech pokud mě to zalaguje. Takže expím Mercenary - za cca 3 až 4 dny jsem ho dostal na 52 lvl a to jsem teprve dokončil Taris. :D
    TORUG
    TORUG --- ---
    PELENDUR: hele ja si myslim, ze vylezl ted den z postele prdeli napred.. jednou jsem taky neco sel, stacilo byt na ts a poslouchat, nejsem zadnej skiller nebo hardcore drtic, jsem casual a vsechno v pohode, kdyz jsem zalamil, omluvil jsem se a jelo se dal.. treba byl triggered jeste z neceho predtim.. viz nedavno jak se tady typek rozciloval, ze cryogenics zijou a jsou aktivni... (potkal jsem ve hre typka, kterej rikal, ze je tam mrtvo a kdyz se sejde 8 lidi tak je svatek).. me Wookies prijdou jako velice friendly guilda i pro casualy, dycky se najdou lidi na nejaky ty warzones, heroics nebo uprisings.. coz by pro tebe mela byt ted asi priorita.. nakoupit si gear alespon 228 a zkusit pofarmit neco.. kdyztak rekni, muzem jit vydelavat money spolu, pujdu rad... to je tak jedina vec jeste s uprising, kterou mi komp zvlada.. :)
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Hele co se doporučuje stihnout před přechodem subscriber - preferred.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ALONSY: celej já. :) Ještě jsi zapomněla na kid / wife aggro.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: odpoledne to prubnu a uvidime
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    MALY_BOBIK: imho to nemá smysl - tak on byl hafo nasranej - a oprávněně... takže jako klidně můžeš ale nečekám nějakej pozitivní výsledek. :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: jinak me to teda prekvapilo to co rikas :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PELENDUR: mam nak lobovat a rict co se stalo ?
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    MALY_BOBIK: ula vii
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    MOIRAIN: cryogenic
    PELENDUR: ciwe to je divny hele, byl to Ula Vii nebo nekdo jiny z Grand Moffu ?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ok a existuje případně guilda pro začátečníka lamu, co nechce a nebude hrát často (jakože denně) a nepříčetný hodiny?
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    A guildmaster mě ještě napsal: "grow up and stop blaming others" což mě malinko urazilo... :) Jako bych vůbec mohl někomu říct že si jsem vědom že jsem to posral natož se omluvit, když mě hned vyhodil a dal do ignore listu... :D
    Jako v různých hrách jsem vedl guildy, někdy i mezinárodní, ale když už jsem někoho vyhazoval (mimo neaktivitu) tak jsem si s ním o tom promluvil... No neva... Už se stali horší věci než vyhazov z guildy ;)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    nene - world boss - ops grupa - já na wifině nemoudře se přihlásil že chci jít taky (návštěva u rodičů no :) ). Hraju dps operativce takže melee dps. Rozběhnu se k bossovi a začne tahovka. Vidím snímek jak přibíhám k bossovi a pak jak ležím na zemi. :D Pak dlouho nic a když se mě konečně trošku rozjede obraz (ani ne minuta) tak je boss mezi 30-40% tak si řikám - mám se nechat revive nebo počkám neb bylo jasné že do minuty dvou je dole. Tak než abych riskoval že nedoběhnu včas tak jsem počkal. V domnění že kdyby bylo potřeba tak mě combat revivnou. Pak se revivnu na místě a pogratuluju všem... Vezmu odměnu a odběhnu zahanben že takhle to fakt nejde a že si musím dát bacha kdy a kam se hlásím.

    No pak jsem vyhozen z guildy tak když jsem se zeptal proč tak mě bylo řečeno že prej na mě guildmaster řval na tsku celou dobu at se ressnu a doběhnu zpátky. No a vzhledem k tomu že jsem kvůli shitovému netu na ts ani nelezl a ve hře jsem měl tahovku tak jsem nic takového nezaznamenal. Bohužel jsem ani nestihl napsat vysvětlení nebo tak něco a už jsem byl v ignoru... :D

    Jako asi to bude dobrá guilda to ne že ne - ale je to spíš pro top hráče... A to já rozhodně momentálně nejsem.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Úplně to vidím.
    Tank.
    Bez TS.
    5x posere mechaniku a po čtvrtý mu spadne net.
    :D
    Myslím, že i já osobně jsem takhle někoho kdysi vyrazila. :-D
    Ale stejně... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam