• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYGentlemans style aneb modern man and his world. Oblečení, boty, doplňky apod.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    DRABICZ: Hm, to je nejake podezrele levne. Jako ze i pod cenou kvalitnich ready-to-wear znacek.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GHOSTSTALKER: jedny boty mám co začínal za pětku, druhé za třináct, uvidím co tyhle...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    DRABICZ: Kolik to stoji? 17 tis.+ Kc, jak uvadi na strankach?
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Mám od něj dva páry a krom drobné opravy podpatku bez závad. Další pár jdu řešit v týdnu. Cena je různá dle barvy, materiálu, techniky.... Ale není to levné.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DRABICZ: Zkusim. Kazdopadne je dobry o nich vedet. Mas s nimi vlastni zkusenost? Zajimala by me i cena za obuv. Nektery kousky jsou teda dost ulet, ale par modelu tam vypada dobre.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    ABRAHAM: to mi vlastně vůbec nedošlo, že by nemuseli opravit jinou botu, než co dělali. Zkus mu v podnikání zavolat, buď se podívá a řekne ti, nebo tě pošle jinam. Nic horšího nebude ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DRABICZ: Ha, o tom jsem vubec nevedel. Pisou, ze delaji boty na miru, ale o opravach jsem tam nic nenasel. Delaji taky? Diky.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    ABRAHAM: boty Horký ve staré mosilaně. Není to na počkání, ale umí :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nemel by nekdo tip na opravu obuvi v Brne? Praskla mi kozena podrazka a potreboval bych to nechat opravit. Diky.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Tip do veder, všichni to v nějaké formě nosíme...:
    Jak se nepotit v košili - Gentleman Store
    https://www.gentlemanstore.cz/Tema/blog/jak-se-nepotit-v-kosili?
    KIA
    KIA --- ---
    SPIKE411: Díky, zkusím :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KIA
    KIA --- ---
    Krásný večer.. :)
    Prosím, sice trochu offtopic, ale už jsem trochu zoufalá a další auditka jsou mrtvá:)
    Nenapadá vás, kde sehnat kvalitní formální, fitted dámskou košili? Třeba jestli jste nějaký pěkný neviděli ve svých oblíbených obchodech..
    Mně z těch všech lvích potisků v oversized velikosti asi už švihne.

    Díky za jakýkoliv tip. Dávám si poslední šanci, než půjdu s prosíkem do krejčovství.
    JINX
    JINX --- ---
    GOGGA: Vypadá asi jako to co jsem hledal. Moc děkuji. Btw web je asi baldinini.cz
    GOGGA
    GOGGA --- ---
    JINX: baldini.cz

    hledal jsem dlouho, protoze predchozi kvalitni destnik mi nekdo slohl z kancelare - tyhle maji prumer 140 cm, automaticky se otevrou/zavrou, odolaji silnejsimu vetru a hlavni benefit, vejde se mi krasne do strellsoni aktovky
    JINX
    JINX --- ---
    Mate plz tip na solidní deštník? Nebo ještě lépe obchod kde se takové deštníky vyskytují?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BEEBLEBROX: No furt tam ještě mají i nějaký TM Leviny a Charles Thyrwhitt, něco dokonce i v akci.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Potřebuju obnovit košile (starý vyházet a koupit nový), je Anthonys v pohodě nebo se mám kouknout jinam? S TM levin jsem byl spokojenej, pochopil jsem to správně, že přes kovid to položili?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    FLAVIGNY: Jj, nakonec jsem tam skončil. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam