• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Jj, ze všeho tak nějak vyplývá, že Space Jockey by v tom celym mohl hrát ústřední roli, uvidíme:)

    Momentálně se nejvíc obávam kvuli tomuhle: "Scott had initially requested a $250 million budget along with an R rating, but 20th Century Fox was reluctant to invest so much money in a film that was not PG-13." – je to zráva rok stará, kdo ví, jak boj o rating vyústí/vyústil.
    Ono eRko neni bezpodmínečně nutný, když je šikovnej režisér, ale vtěsnat pořádný vesmírný hororový dobrodružství do PG-13 asi neni uplně snadný.

    Vidim to tak, že se v tom přestanu šťourat a hledat tyhlety útržkový informace na netu, na všechno kolem Promethea zapomenu a vzpomenu si až v červnu před premiérou, aby mě to teď celou dobu nedráždilo:)
    OMN
    OMN --- ---
    PLUMM: hlava spacejockeye na stole je cool :) se nemuzu dockat
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tak trailer už je venku. Gigerův a Scottův vesmír znova na plátně:) It's gonna be EPIC!
    Prometheus Trailer - Official TRUE HD - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvGwiU
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pár vět o filmu, na kterej se v roce 2012 těšim asi nejvíc:)
    Prometheus Ridleyho Scotta | Plumm
    http://plumm.cz/2011/prometheus-ridleyho-scotta/
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tak pár fotek z uplně první, spíš nultý, Tagtool session. Jen tak jsme improvizovali a zkoušeli, co jsme schopný udělat a zjistili, že bez jakýkoli drobný přípravy dopředu to neni zrovna to pravý. Nicméně povedlo se nám udělat tekoucí řeku, kde plaval leknín, žralok a topící se člověk a z vody vyskakoval kapr. A to je asi tak všechno, pak jsme si jen čmárali :)
    Ještě jednou díky LOP4TA: za projektor a spolupráci :)







    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Furt samý figury, už je to docela nuda. Brzo snad přihodim ilustrace pro jednu knihu o studiu a cestování po Číně.

    Tady jedna pani, kterou jsem teď kreslil poprvý. Kreslit jí, je fakt radost. Kosti, šlachy, supr:)



    A tady jsem to s tuší už asi přehnal, je to celý moc tmavý, málo světla.


    Na tuhle byl zepředu z blízka namířenej reflektor, takže záda v hlubokym stínu.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    LOP4TA: Čus, tyjo tak to je super. Jakej si nakonec pořídil? Rozhodně se na něčem domluvíme, dáme piváka a nějak to testnem:) Kdyžtak pošta.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    ahoj parde, tak uz dorazil projektor... tak muzeme zkusit neco spachat
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    A jinak, Vánoce se blíží, tak kdybyste náhodou nevěděli, jak mi udělat radost... tady je muj Wish List na Amazonu. Víte, co máte dělat :D
    Amazon.co.uk: Milan Martinec: Wish List
    http://www.amazon.co.uk/registry/wishlist/WDM3XIKY1W2U
    A doporučuju to neodkládat, protože pošta pak nestíhá, dík.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    URBALE: Jeee, nic dodatečně nemaž, když už to postneš a neni to zrovna ve 4 ráno po flašce vodky – to je jedinej případ, kdy se mazání svých komentů toleruje:) Jeden moula tě přece neovlivní, to bylo řečeno dobře.

    Výřez, proč ne no, dalo by se pak zaměřit na nějaký zajímavý detaily. Akorát já prostě mam rád, když je tam ta postava celá. Prostě když je to celý spíš víc studie toho, co s lidskou postavou dělá prostor a perspektiva a k tomu je potřeba, aby tam z tý figury bylo co nejvíc, tzn neuřezaný končetiny, který se nevešly na papír a podobně. Ale jak říkam, výřez, proč ne, blbost to rozhodně neni, ale teď mě to zatim baví cpát tam figuru celou, i když mě štve, že občas i ta největší část těla musí být lehce podživotní :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    URBALE: jen kresli dal a nemaz prispevky za kterymi si stojis, nazor jednoho mouly te prece neovlivni
    URBALE
    URBALE --- ---
    R0C3S3K: ok už nikdy nebudu kreslit, protže teď vím proč !
    PLUMM: měla jsem návrh udělat výřez, když máte tak úzký papír ,asi to byla blbost, tak jsem to smazala, to jen na vysvětlenou proč nerozumíš předchozím komentářům, sorry
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    URBALE: sorry, ale to je nejaka legrace? tohle bys fakt udelala? zahod tuzku;)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Když neni čas, tak je ta kresba hned zábavnější:)
    A štve mě, že máme tyhlety úzký papíry, co maj na šířku něco málo přes metr. Dřív ve škole byly role hnědýho baličáku, kterej byl mnohem širší. Teď se nedá moc rozmáchnout a kreslit věci výrazně nadživotní, protože by se pak zbytek figury už nevešel na papír.



    PHOB: Díky. Ono to tak nějak stejká samo, rozhodně to nedělam naschvál. Když to natírám, nemam čas u toho ještě chytat kapky, tak to neřešim, ať si to přirozně dělá, co chce:)
    PHOB
    PHOB --- ---
    tuz Ti de hodne coool, libi se mi stecene casti !!
    super
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    ZELGARIS:R0C3S3K: Ok, když si to hlas lidu žádá... :)

    Po mejch patáliích s linkou, kdy se mi dlouhodobě zdálo, že stojim na místě, mě teď začla bavit tuš, tak uvidim, kam se to posune.
    Life-size jako ostatní





    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    R0C3S3K: So true
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PLUMM: klidne to sem hazej vsechno, ne?:)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    ZORBOVA: Tak aspoň už vim koho portrétovat :D

    Mimochodem, je asi blbost házet sem figury, takže všechny další figury jen a pouze tady [ FIGURÁLNÍ KRESBA [ aneb jak složité je to lidské tělo ;) ... ] ]
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    PLUMM: znám, na ksichtění jsem přeborník:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam