• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Další společný skicy z http://dailysketch.tumblr.com/
    Na všechny tři byla hodina

    Šrot v jungli


    High level údržbář turbodmychadlovýho teleportu na Sibiři. :D


    Turbodmychadlovej telepot na Sibiři
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    RAEVA: Díky.
    PHOB: Díky. Klidně zapřemýšlej, rád si to poslechnu.
    PHOB
    PHOB --- ---
    PLUMM: Moc pekne jedes chlape! To oznameni me sice nejak nesedi. Musel bych zapremyslet proc. Kari jsou ale fajn :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Občas se někdo, kdo neví, jak probíhá figurální kresba, zeptá, jak jsou ty kresby velký. Takhle:

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Figury za posledních pár měsíců:

    U tý holky, jak je v pravym hornim rohu napsáno "světlo neasi", mě fakt štve, že jsem jí tak pokazil portrét a že neměla hlavu natočenou ještě víc pohledově do prava, byl by v tom těle parádní pohyb.

    RAEVA
    RAEVA --- ---
    PLUMM: úplně parádní :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tak jsem živ a zdráv. :)
    LEON_CHAMEAU: Díky
    JAHMAR: Nakreslit figuru ve stylu UV mapy při texturování... to zní jako slušná výzva. :D http://poser.smithmicro.com/tutorials/img/BodyUVs.png

    Svatební oznámení pro mojí ségru a jejího ženicha. Chtěli to mít celý zasněžený. Nakonec to i hezky vyšlo a chumelilo ten den stejně jako chumelí na tom oznámení a sněhu bylo všude plno. :) Ten fígl s utažením uzlu při otevírání oznámení neni muj nápad.









    S ětma karikaturama jsem se celkem trápil, nikdy jsem nekarikoval nikoho jinýho než sebe při autoportrétu. Trvalo dlouho, než jsem chytil tu podobu. Viz tyhle katastrofální skicy: :D

    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PLUMM: tak mě máš nakreslit panoramaticky.... 360 stupňů roztaženej člověk na papíře =D
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    PLUMM: Tieto rychlovky ma velmi bavia, maju svih :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Vážení, ségra se mi vdává, kdybych sem delší dobu zase nic nepostnul, tak jsem se užral k smrti. Mějte se. :D

    R0C3S3K: Fotky to jsou. Viz video pod obrázkem.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PLUMM: prosimte plume ty barky maj nejakej foto zaklad? nebo je to cely hozeny od ruky, nektery ty blakony mi prijdou jak z klasickyho ceskyho sidlaku;ú
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    JUDAS: Tak pero do ruky a hurá do práce. :)
    Hele tu webouvou verzi najdeš třeba na webu steambotu: http://www.steambotstudios.com/3CH
    V tý webový verzi máš sice možnost vygenerovat simple nebo advanced theme, ale už nemáš možnost měnit si tématický "knihovny" z kterých se to generuje. V PC mam knihovny 4 - fantasy, hollywood, urban a darwin. A ty knihovny jsou prostě tvořený několika libovolně editovatelnýma *.txt souborama, ve kterých jsou vypsaný jednotlivý slova. Vytvoření nový knihovny by už asi chtělo zásah programátora.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PLUMM, nakopavac inspirace a chuti vzit zase wacom pero do ruky! Diky mistre! Rozjel jsi tu webovou verzi toho generatoru?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Na tomhle jsem pár lidem vysvětloval, jak si udělat a nastavit custom brush.

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    JAHMAR: Když tebe znam nazpaměť snad už i z úhlů, který vůbec neexistujou. :D
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PLUMM: náš kreslit jen mě =D
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Jo no. :D Je to i extrémně nezábavný takovýhle lidi kreslit, necejtíš žádnou stavbu pod kůží, svaly, kosti, klouby, nic. Prostě těsto. Hodně těsta.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    uf, to je postava...
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Zkusil jsem v kreslírně figuru na tabletu. Docela náročný to je. Nepamatuju se, kdy jsem naposled dělal tabletem studii podle reality. Asi nikdy.

    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ^_^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam