• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    77WHITE: Video by mělo bejt do tejdne.
    OMN: Nikdo neodpad.

    A oba borciu nabušený... no nevim, mně se to moje ukrutně nelíbí. Asi to chtělo mít celý vymyšlený a natrénovaný dopředu a netahat to tam z paty takhle na místě. :D Zkusim se polepšit. :)
    OMN
    OMN --- ---
    hele oboji:)) jo byli jste oba dobri:) a neni to trochu zmanipulovany? jakoze ze secret walls jeden odpad, tak zaridili takovouhle nepravdepodobnou remizu?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    OMN: Dnesek sem shodou okolnosti stravil sledovanim Secret walls vsude po svete a cas od casu tam tu hlukovou plichtu meli, holt oba borci nabuseni:) nevis, kdy bude nejaky video?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    OMN: A proč myslíš, že to nezmáčk? Protože ti jeden řev připadal výrazně měnší, nebo protože ti to prostě přijde tak nepravděpodoný, aby byl stejnej výsledek? Já si pamatuju, že jsem na tom displeji viděl, jak to narůstá, ale nepamatuju si už při kterym to bylo hlasování. :D Každopádně, mně ta plichta přijde fajn, aspoň se oba podíváme do dalšího kola :)
    OMN
    OMN --- ---
    no to bylo divny prave...podle me to ten moderator po druhy zapomnel zmacknout a zustal mu tam tvuh vysledek:))) byl nejakej na hadry uz
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Jak to myslíš fejkový? Měli jsme stejně decibelů.
    Dík, jo, to mi pak říkali všichni o těch švestkách :D Já to v nich vůbec neviděl, až pak, když mi to řekl první člověk:)
    OMN
    OMN --- ---
    dobry vcera, ale nejaky fejkovy ne? remiza hmm, ale fandili jsme tobe (ikdyz ty svestky vypadaly trochu jako dicky :)))
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Škoda, tak někdy jindy někde jinde. Případně někdy jindy na tom samym místě - pokud postoupim, o čemž silně pochybuju. Fixy bez podkladovejch skic mi pane rozhodně neříkaj. :)
    OMN: Cenim :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PLUMM: to me mrzi, rad bych te prisel podporit a budu pryc:(
    OMN
    OMN --- ---
    přijdu;)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Čau po dlouhý odmlce způsobený všim možnym. :)

    Budu tenhle rok kreslit v Secret Walls, tak se můžete za týden v pátek přijít mrknout, zafandit, pokecat a tak. :)
    oficiální event na FB: https://www.facebook.com/events/684681434881166/

    Secret Walls - ilustrátorská liga, vyřazovací souboje 1 vs. 1, kreslí se jen černou barvou na bílý desky 230 x 230 cm, časovej limit 90 minut. O vítězi rozhoduje 2členná porota + hlas diváků (decibelmetr). Letos se představí celkem 8 lidí, takže postup rovnou do 1/2finále.



    Takhle vypadal poslední betl Slakinglizard vs. Rotr, ve kterym vyhrál lizard:
    Secret Walls X Czech Slakinglizard vs Rotr - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1o8f16w4VQ
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Plumm strašne veľké dík ....
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    PLUMM: Jinak origoš je za 98 doláčů: http://www.planesofthehead.com/order.php
    PLUMM
    PLUMM --- ---


    Kreslim teď nějaký portréty a jako referenci pro osvětlení z různejch úhlů používam Asarovu hlavu, což je taková 3D mapa plánů na obličeji. Nasvítim z jakýho úhlu potřebuju, uložim jako jpg a mam referenci osvětlení pro ten malovanej portrét.
    Tak tady je ta hlava jako *.obj, kdyby někdo chtěl, třeba se vám hodí:
    https://www.dropbox.com/s/bffmr9skz36bzc1/AsaroHeadStudy_afisher.OBJ
    Do *.obj je zkonvertovaná ze ZBrush sculptu, kterej udělal Adam Fischer, ten jeho *.ztl ke stažení: http://www.afisher.com.au/wordpress/

    Jako reference pro osvětlení a pohledy z různých úhlů je to fajn, imho hlavně pro to osvětlení. Díky svý nekonkrétnosti to pak při kresbě nesvádí ke kopírování charakterovejch rysů toho modelu.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Jono, akorát to teda nemá moc nějaký využití.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PLUMM: zajimavej softik;)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pojmenoval bych to asi "Něco, někdě" :)
    mandelbulb + photoshop

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Cesta časem.

    Dneska, tj. 6. 2., je tomu přesně 11 let od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svuj první obrázek. Bylo to na nově vzniklý dracidoupe.cz, je to tam dodneška a je to tahle pecka. :D hehe



    Dodneška si pamatuju, jak jsem tyhle první věci kreslil a na kterou část konkrétně v každý kresbě jsem byl hrdej, protože se mi fakt povedla.:) Následovaly pak tyhle a nějaký další. Toho draka myslim že jsem kreslil jako odpověď na zelgarisovo ([ zelguv skicak and stuff ]) obrázek "Drak dýchající na ohnivého mága", z kterýho jsem byl fakt totálně hotovej ještě dlouho potom a chtěl jsem ho trumfnout. A horní polovinu těla tý elfky jsem kreslil podle takovýho toho vonícího hajzlíku, jak se věšel do aut na zpětný zrcátka. Byl na něm Pamela Anderson ve svý roli z pobřežní hlídky. :)



    A samozřejmě, co bych byl za člověka, kdybych si tenkrát v r. 2002 nenakreslil i Eddieho. :D



    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    PLUMM: no vida, o tom jsem nepřemejšlel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam