• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    A naprosto skvělá akce - kreslení na holý skejty během nedávnýho Mystic Sk8 Cupu na Štvanici. Pokreslený desky pak v neděli dostali vítězové spolu s pohárem, prize money a nějakýma drobnostma od sponzorů. Nebylo na to moc času a museli jsme to stihnout během soboty a neděle za pár hodin. Ještě k tomu chvíli pršelo. :D

    Sponzoruje to excelent, takže tam musely být věci jako lahev, červený X a barevná kombinace černá, zelená, červená.

    technika: Spreje + fixy




    PLUMM
    PLUMM --- ---
    MADA: Naředěná tuš + balakryl. A černá fixa.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pak během žižkovský noci jsme před pražskym crossem měli připravenou cca 30m zeď, kam jsme s RAWí partou kreslili nápis CROSS-CLUB. Já dělal Béčko. Má to 2,8m x 2,8m. Balakryl + řerná fixa. Celou tu zeď vyfocenou bohužel nemám. :)

    MADA
    MADA --- ---
    PLUMM: a technika?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pokreslení na plzeňskym majálesu na téma "škoda lásky". Zůstal jsem ve svý komfort zoně a udělal mecha. :) Mecha vyrobenýho ve Škodovce a v kokpitu souloží nějaký lidi. Takže škoda lásky. Doslova. Je to plátno 150 x 100 cm nebo tak něco.



    RAW - a je vymalováno! Majáles Plzeň
    https://www.youtube.com/watch?v=6ig6EDRpN2I

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Doplnim nějaký věci, dlouho je ticho. :)
    Živý digi portréty kamarádek:
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    BARNEY__STINSON: No, že na něco je to dobrý a na něco ne. :D
    Kdyžtak o tabletu hír: [ TABLET.ART]=-- ... aneb jak krasny to nastroj ten tablet ;) ]
    OMN
    OMN --- ---
    legendární
    BENKI
    BENKI --- ---
    MACOMIX: Muhaha, supr, pobavilo ;-)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ten kontejner neni zezhora uzavrenej?...uz me serete, nikdy jsem nad zadnym obrazkem tak dlouho nedumala 8) vsechno je jinak
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    PLUMM: s mym skillem nic jinyho nez uhli nedokazu :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    MACOMIX: :D Vezou uhlí? :D Dětem na Vánoce.
    OMN: Mně to neva. "Sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli." :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    OMN: nevim, je to jen sranda ne?
    OMN
    OMN --- ---
    MACOMIX: a jak vis, ze ten vrsek plumm planoval zakrivenej takhle podle tvaru te lodi?

    sorry ale ja jsem na zasahovani do ciziho dila haklivej...je to divny?
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    PLUMM: uz nemusis :)

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    No já snad tu stanici s oddělenýma kontejnerama nakreslim, ať je to jasný. :)

    No pen pressure autoportrét

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Já jsem asi blbka, ale myslela jsem si, že je oddělitelná ta oranžová část, která se těsně před lokací přepne na autopilota a doletí na místo určení 8)
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Já teda musim říct, že mě ten oddělitelnej kontajner napadl hned na první pohled. To barevné oddělení mi přišlo dostačující.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    PLUMM: Možná by stačil očividně znázorněnej dokovací mechanismus (pant, kloub, kotvící packy co se zaklesnou do kontejneru), něco na způsob zásobníku u p90/bizona
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Jako úplně v pohodě, já jsem to psal až po tom, co jsi vysvětlil, o co jde, protože mi přišlo, že jsem tenhle účel z designu těch lodí nevyčetl, nenapadlo mě, že by se mohl ten spodek odpojit. Působí to kompaktně a tak to člověku hned nepřijde. Tak jsem si říkal, jak by se to dalo udělat, aby to pozorovateli došlo, že to jsou vlastně tahače a cargo je v tom břichu, které jde odpojit... a abys právě nemusel dokreslovat na tu přední nějaké viditelné západky, klepeta, jánevimcoještě :) tak tím, že jedné z těch lodí někde v pozadí ten kontejner oddělíš, tak si pozorovatel řekne: "Aha! Ono se to může oddělit". Vlastně by stačilo úplně vzít laso a odříznout ten kontejner, trochu ho šoupnout dolů, dokreslit mu horní stěnu a nějaký bordel okolo a je to :) Já vím, mě se to kecá :) Jinak pro kompozici bývá lepší, když jsou tam ty výrazné objekty v lichém počtu, ale neříkám, že je to nutnost. Na nějaké třetí úplně vzádlené, která nebude mít tolik vidět detail by se to mohlo demonstrovat... Ale to už řeším fakt jen drobnost, je to v pohodě jak to je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam