• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    POZITRON: respektive mam ctyri, ale na zdravejch zubech jako prevenci, aby se tam kaz nemohl udelat :) neni to uplne plomba, ale je to z podobnyho materialu a mam tim namatlany sedmicky :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    POZITRON: mam uz i kornunku:/ vivala sladkosti
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---

    Mám doma jako mazlíčka či "okrasné zvíře" (rybičky atp.)

    171 hlasy od 144 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---

      Je ted ve vasem dohledu zive zvire?

      159 hlasy od 159 respondentů

        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        MADLENKA: vsak on i ten domecek u more (oceánu) by se tu nasel ;)
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        GREGI: Zámek na Moravě (v mém případě bych měl na mysli Lednici) ti tam chybí.
        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        To je ale blbá anketa. Akorát jsem si uvědomil, co všechno nemám a patrně nikdy mít nebudu.
        MADLENKA
        MADLENKA --- ---
        MADLENKA: ale až na to moře to vlastně mám :) dokonce dvě dílny a jeden atelier, takže děkuji, ale zajela bych si jen na pár dnů odpočinout někam do tepla :)))
        MADLENKA
        MADLENKA --- ---
        GREGI: já bych chtěla ne moc velkou dílnu v domečku u moře :)
        FORREST
        FORREST --- ---
        GREGI: Mas to moc limitovane.
        Spis bych to hodil na zpusob zivota/bydleni a obecne.
        Ja bych si treba vzal ten byt/bytovy dum, ale rozhodne ne v Praze. :-)
        GREGI
        GREGI --- ---
        SVATY: jinak co z toho nemuze mit hodnotu 70mega cca... jen ta zaocenska nakladni lod bude vzdy o dost drazzsi nez ty byty ale to nebylo podstatou ankety hadat se co kolik stoji
        GREGI
        GREGI --- ---
        SVATY: neslo mi o cenu nebo hodnotu... spis mi slo o to co by si chtel kvuli tomu ze to chces a ne aby si na tom vydelal... ale ocividne dneska uz vetsina lidi za vsim vidi prachy
        MOC_ART
        MOC_ART --- ---
        COLOMBIAN: tak mě by stačil i úplně malej byt s tim správnym výhledem, třeba někde u hvězdy nebo na petříně, kdyby mi ho někdo chtěl dát jen tak a byl jenom můj :)
        dílnu já mám, i když né vlastní. :)
        MOC_ART
        MOC_ART --- ---
        COLOMBIAN: no, kdo by nechtěl bejt rentiér. hele já nejsem nijak náročnej. mně stačí ke spokojenosti málo a malej domek ve středomoří bych si přál moc, ale když mi někdo nabídne na výběr ten domek, nebo byty který mi na něj za pár měsíců vydělaj a můžou vydělávat dál peníze který pak můžu nacpat třeba do svejch dětí, na nějakou charitu nebo cokoli, mám tu volbu celkem jasnou.
        MOC_ART
        MOC_ART --- ---
        MATHEW: tak stačí abys je pronajímal žejo. jeden třeba za 15k a máš mesíčně 300k. za rok si koupíš ten domek ve středomoří, další rok jachtu, časem třeba ten zámek s pozemkem na vysočině kde ti zbyde místo i na tu dílnu.
        MATHEW
        MATHEW --- ---
        moc to nechápu. prostě bych si přál to nejdražší, pak to prodal a koupil si to co doopravdy chci
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        asi chtel rict cenu.
        SVATY
        SVATY --- ---
        GREGI: Problém je ten že to všechno stejnou hodnotu nemá a za 20 bytů v centru prahy by si člověk potom polovinu těch věcí koupil a ještě by mu zbylo :)
        SLUPKA
        SLUPKA --- ---
        GREGI: Ale jelikož jsem zvolil malý dům u středozemního moře a má to mít stejnou hodnotu, tak bych si k tomu s dovolením vzal malou chatu ve švýcarsku :))
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam