• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MATHES
    MATHES --- ---
    MARTHA43: a kde se ten treti svet nachazi?
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    TOXICMAN: bohuzel tu taky nic nemame na trideny odpad :( tady vlastne nefungujou ani popelnice nebo kontejnery - popelari sbiraj igelitky s odpadem nechane obyvateli na chodniku (fakt 3. svet) :(
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    BARC2A: to bych klidne hazel do kontejneru na "napojove kartony", beztak taky obsahujou hlinik :)
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    my sveho casu sbirali alobal (vicka od jogurtu. obaly atp.), pak kdyz toho byla hromada jsme to odnesli do sberneho dvara a chlapek nas s tim poslal pryc. takze to stejne chte nechte skoncilo v popelnici na smesnej
    KBN
    KBN --- ---
    TOXICMAN: tak se asi těžko chodí s kouskem alobalu od jídla
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    TOXICMAN: já bych ve svym okolí uvítala popelnici na bioodpad, jelikož ten tvoří většinu toho, co vyhazuju...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BEEBLEBROX: to asi jedině na nějaký sběrný dvůr
    MUI: a to okolí se nachází kde?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Jaké druhy odpadu třídíte?

    630 hlasy od 150 respondentů

      LONESTAR
      LONESTAR --- ---
      KOTENCE: jo, v podstatě jsou jen dva základní typy, a i ty se občas pletou :)
      KOTENCE
      KOTENCE --- ---
      MUI: dělá mi vůbec problém si zapamatovat lidi. Přijde mi, že většina si je strašně podobná..
      ALDEMIK
      ALDEMIK --- ---
      MUI: Pamatuju si výborně jména, ale mizerně obličeje. Takže si myslím, že člověka vidím poprvé v životě, než mi řekne jméno.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUI: když jej při představování nezopakuji, tak většinou ano
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      MUI: Běžná jména hůř než přezdívky. A jinak pokud se mi během 5 minut představí 20 lidí, tak si nebudu pamatovat nikoho, ale pokud za večer poznám 2 zajímavé lidi, se kterými si poměrně dlouze pokecám, a tudíž mám víc informací, které mě zaujmou, tak si jména zapamatuji.
      KLX
      KLX --- ---
      MUI: za vteřinu nevim nic :)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      CORNELA: ten pan/muz muze byt paranoidni a nevim jak by zahlasoval v ankete o nem :)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      CORNELA: nebo si to nechává jako překvapení na další setkání
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      CORNELA: třeba je trochu paranoidní
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      ESTEN: taky si nepamatuju že bych byl v divadle
      VEENA
      VEENA --- ---
      Představím se tak, jak chci, aby mě dotyčný oslovoval ... takže v mém případě: "Ahoj, Véna"
      DHA
      DHA --- ---
      Mně je celkem jedno, jak se kdo představí, důležité je, aby neočekával, že si to budu pamatovat.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam