• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    TINA
    TINA --- ---
    FIONOR: nemam teda studii, ale podle me je nejvetsi otazkou udelat si doma misto na tri (a vice) odpadkove kose a pak akceptovat bordel kolem nich
    TINA
    TINA --- ---
    MUI: vetsinou se pri podavani rukou soustredim na to jak budu rikat svoje jmeno, takze to druhe nevnimam
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MATHES: podle mého názoru má každý možnost, v ČR to platí určitě
    v některých zemích to bude nejspíš obtížnější, ale nevěřím, že neexistují nějaká sběrné místa...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    TOXICMAN: jeste mi tam chybi kovy
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nebylo by proste nejlepsi to udelat

    Jaké druhy odpadu třídíte?

    papír
    sklo
    plasty
    nápojové kartony
    bioodpad
    elektroodpad
    nebezpečný odpad (baterie, léky, oleje apod)
    netřídím (nemám možnost)
    netřídím (mám možnost)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MARTHA43: a kde se ten treti svet nachazi?
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    TOXICMAN: bohuzel tu taky nic nemame na trideny odpad :( tady vlastne nefungujou ani popelnice nebo kontejnery - popelari sbiraj igelitky s odpadem nechane obyvateli na chodniku (fakt 3. svet) :(
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    BARC2A: to bych klidne hazel do kontejneru na "napojove kartony", beztak taky obsahujou hlinik :)
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    my sveho casu sbirali alobal (vicka od jogurtu. obaly atp.), pak kdyz toho byla hromada jsme to odnesli do sberneho dvara a chlapek nas s tim poslal pryc. takze to stejne chte nechte skoncilo v popelnici na smesnej
    KBN
    KBN --- ---
    TOXICMAN: tak se asi těžko chodí s kouskem alobalu od jídla
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    TOXICMAN: já bych ve svym okolí uvítala popelnici na bioodpad, jelikož ten tvoří většinu toho, co vyhazuju...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BEEBLEBROX: to asi jedině na nějaký sběrný dvůr
    MUI: a to okolí se nachází kde?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Jaké druhy odpadu třídíte?

    630 hlasy od 150 respondentů

      LONESTAR
      LONESTAR --- ---
      KOTENCE: jo, v podstatě jsou jen dva základní typy, a i ty se občas pletou :)
      KOTENCE
      KOTENCE --- ---
      MUI: dělá mi vůbec problém si zapamatovat lidi. Přijde mi, že většina si je strašně podobná..
      ALDEMIK
      ALDEMIK --- ---
      MUI: Pamatuju si výborně jména, ale mizerně obličeje. Takže si myslím, že člověka vidím poprvé v životě, než mi řekne jméno.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUI: když jej při představování nezopakuji, tak většinou ano
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      MUI: Běžná jména hůř než přezdívky. A jinak pokud se mi během 5 minut představí 20 lidí, tak si nebudu pamatovat nikoho, ale pokud za večer poznám 2 zajímavé lidi, se kterými si poměrně dlouze pokecám, a tudíž mám víc informací, které mě zaujmou, tak si jména zapamatuji.
      KLX
      KLX --- ---
      MUI: za vteřinu nevim nic :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam