• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MYSKAZBRISKA: Absolutně netuším. Vzhledem k tomu, že se dělaly privátní diskuze kvůli každý hlouposti, přestal jsem je sledovat téměř všechny.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---

    Do kolika privátních diskuzí máte přístup?

    121 hlasy od 121 respondentů

      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      FORREST: jojo, google nepreklada zrovna perfektne, ale jak pise MARYO pouzivam to taky jen na upresneni, pac to slovo znam, ale nejsem si uplne jista... navic do googlu se musi psat (jinak) "spisovne"... kdyz clovek napise "koupila jsem ti susenku" - prelozi to picovinu... kdyz napise "ja jsem koupila pro tebe susenku" - prelozi to spravne!! pouzivam na portugalstinu a funguje ;)
      MARYO
      MARYO --- ---
      Když si jen zrovna nemůžu vybavit to správný slovo (i když ho znám, stává se mi to dost často i v češtině), je to nejrychlejší volba.
      FORREST
      FORREST --- ---
      MARTHA43: Kdyz si nejsem jistej, kouknu do vykladoveho slovniku. Google prekladac by podle mne napachal vic skody nez uzitku.
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      ALESH: dik za radu!
      ALESH
      ALESH --- ---
      MARTHA43: vygoogluj si to
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      ADAMFC: nechapu..?!
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      MARTHA43: vymyti mozku googlem :))
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      FIONOR: presne. z cizich jazyku do anglictiny. do cestiny to preklada nesmysly
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      ELIS: v pohode ;)
      ELIS
      ELIS --- ---
      MARTHA43: Jo, tak v tom pripade bych klikla na "sem tam slovo", myslela jsem, ze jde vylozene o vyuzivani Google translatoru.
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      ELIS: no tak ok ;) vypisovat se mi to nechtelo (ani je neznam), ale takze proste s obcasnou napovedou taky..
      ELIS
      ELIS --- ---
      MARTHA43: Ne ze bych umela zas tak perfektne, ale vyuzivam jiny napovedy (Lingea Lexicon, pripadne Urbandictionary:)
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---

      Pracujete na pozici, kde mluvite a pisete i jinak nez jen cesky, pouzivate Google prekladac?

      120 hlasy od 120 respondentů

        SYPH1
        SYPH1 --- ---
        KABUNGA: bych řekl že je to u nás díra na trhu, v belgii maj normálně koňskou restauraci a jak se radujou když vypuknou tyhle aféry, protože to knim přijde hodně lidí ochutnat
        KABUNGA
        KABUNGA --- ---
        CROMWELL: Máš tip na kvalitní dostih? Nejedl sem ho, páč mě to nenapadlo...ale když vo tom furt mluvíte, tak mám chuť na flákotu..dík za info
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        A k tomu návrh na anketu:
        Koňský maso bych nejedl/nejím protože:
        (pokud vám chutná jen něco z koňskýho masa, dejte že ho jíte)
        mi nechutná
        nedá se sehnat v požadovaný kvalitě / úpravě
        příčí se mi to, nejde o zvíře k "jídlu" (podobně jako kočky, psy atd)
        příčí se mi to z jiného důvodu (náboženství, špatný způsob zpracování, zvyk atd)
        obecně nejím maso
        jedl bych/jím ho
        blanka

        7 hlasů veřejně

        díky moc
        GREGI
        GREGI --- ---

        Kdyby bylo bezne k dostani konske maso vysoke kvality za cenu nizzsi nez hovezi kupovali byste ho?

        139 hlasy od 139 respondentů

          INSEQUI
          INSEQUI --- ---
          MARTHA43: Asi by mi vadilo, kdyby uklízel někdo jinej. Mám rád osobní věci pod kontrolou.
          HANNA
          HANNA --- ---
          MARTHA43: + občas mi proti mé vůli uklízí rodiče, když přijdou na návštěvu
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam