• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [SERVER ERROR]
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    TOXICMAN: disclaimer: s ohledem na děti (které na full nudity nejspíš fakt nejsou zvědavé) nosím jen trenky, ale to já osobně za nahotu považuju. Děti chodí nahé.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TOXICMAN: necitim se nahy dobre, jinak bych asi chodil, ale na to tady uz anketa byla
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [SERVER ERROR]
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    TOXICMAN: A pokud chodím jen v kalhotkách, jsem už oblečená?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    mě nesere jak to vypadá, ale že to většinou nosej dementi...takovej poznávací znak nebo co:/
    KLX
    KLX --- ---
    POZITRON: mě iritují akorát v případě, že je to triko růžové barvy..ale to nemusí mít ani ten límeček..
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Prosím anketu veřejně: Chodíte v těchto vedrech doma nazí?
    muž/žena
    ano/ne
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já teda nepotkal ještě nikdy nikoho kdo by to takhle blbě nosil
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MYSKAZBRISKA: se mas. v baraku, kde pracuju, jich denne vidam nekolik a vek se pohybuje v rozmezi 30-40 let.
    ALESH
    ALESH --- ---
    MYSKAZBRISKA: ja teda celkem jo, pravda ze to frcelo rok dva zpatky, letos jsem jich moc nepotkal.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    POZITRON: a není to spíš móda dětiček okolo dvaceti? Starší už "muže" v tomhle moc nevídám.
    ALESH
    ALESH --- ---
    POZITRON: chtel jsem dat stejnou anketu :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    FIONOR: tim vytycenym Ř a Á nejak prudis, ze nepouzivam hacky a carky? ;) jen me to zajima... pac jestli jo, tak sorry, ale nemam CZ klavesnici... snad neurazim...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    hlavně podle mě nemá význam tvrdit jak by se člověk zachoval, když v tý situaci nebyl - 100x můžu řikat že bych to nevzal, ale je to hrozně jednoduchý, protože s tim nemám vůbec zkušenost.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SOTD: Vzal bych prachy i kdyby tam místo divadla měli zavřít třeba dětskej domov a těch peněz nebylo 10 melounů ale klidně i míň....
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ALESH: Já ti rozumím, ale emocionálně (a trochu si to dovedu i racionalizovat) vnímám rozdíl mezi robinhoodovskou krádeží a obyčejným lupem. Každopádně, anketa nám alespoň ukázala, že naše společnost stále ještě potřebuje být svázána přísnými předpisy a vymahatelnými tresty, jinak je veškerá morálka a funkčnost tatam.

    A zajímal by mě jiný rozměr tohohle problému. Jakpak je to s rozdělením věřící/atheista vs. odpovědi níže?
    ALESH
    ALESH --- ---
    JACOB: Drive jsem stahoval, ted mam naprostou vetsinu vseho zakoupeno. Navic si myslim, ze krast penize ze statniho rozpoctu je horsi, nez si stahnout photoshop (cimz to ale neobhajuju).
    No je mi z toho trochu zle, snad to tady vydrzim nejakou dobu necist..
    JACOB
    JACOB --- ---
    ALESH: A co software, hudba, filmy, hry - nepiratis?:) Jen me zajima, kam saha tvoje svatost a kde se uz zacnes hajit tim, ze to "prece nikoho neposkozuje" ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam