• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    HONZAL: teda to neni nic proti tý škole...spíš obecně že na ekonomku už nechodí talenti v týhle oblasti, ikdyž se tam tyhle věci učí
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    87HIGHFLYER: vystudovanej matfyz, FEL, jaderná fyzika, strojárna a podobný jsou podle mě měřítko talentu na matematiku. Např. VŠE už ne, tam bude spíše vyjímka, pokud tam někdo talent má.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    jo...a asi ani neznám moc lidí co na matematiku talent má v tom případě:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: aha, tak to na matematiku talent nemám, pokud se do toho nepočítaj i zkoušky ze statistiky, matematický analýzy a algebry na VŠ...
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: já bych odpověděla ano, ale nevím, do jaké kategorie se zařadit. jsem si jistá, že jsem žena, ale dál jsem na rozpacích :))
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: co je talent na matematiku? respektive kde je jeho míra? že měl někdo z matiky ve škole jedničku, nebo že ji vystudoval a učí ji na oxfordu?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SOTD: Nejspíš podle toho, o jaký druh inteligence vůbec jde...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ALDEMIK: tak ono asi je to asi o spojení matika, logika, analytický schopnosti
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    SOTD: Mají velmi často nerozvinutý talent na matematiku, tj. předpoklady by tam byly, ale pravděpodobně škola s tím udělala svoje.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: Já tě chci vidět! Myslela jsem, že takové vlastním na celém světě jen já... :-)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Záleží asi spíš na tom, kde by to auto stálo. Pokud zrovna na invalidech nebo před výjezdem z požární zbrojnice, tak by mi to vadilo asi dost :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TOMMY69: spíš záleží v jakym kontextu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Kdyby se nekde na webu objevila fotka meho auta s konkretnim casem a mistem, kde byla vyfocena a viditelnou RZ (bez meho souhlasu), tak by mi to:

    101 hlasy od 101 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      Udelate mi nekdo prosim anketu?

      (Anketa je reakci na web www.machoparking.cz)
      Kdyby se nekde na webu objevila fotka meho auta s konkretnim casem a mistem, kde byla vyfocena a viditelnou RZ (bez meho souhlasu), tak by mi to:

      vadilo hodne
      vadilo, ale prekousnul bych to
      nevadilo
      blank/jinak

      Dekuju ;)
      DIOM
      DIOM --- ---
      CORNELA: levá nebo pravá noha? levý palec mne zrovna trochu tlačí, tak jestli to není černý svědomí? :)
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      MORGAIN: jj, jednu dobu se koketovalo s myslenkou ctecek otisku ucha :)
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      LUKAS87: Fakt, to jsem nevěděla, ale nepřekvapuje mě to... on myslím i otisk rtů je specificky a v podstatě to bude platit asi o většině částí těla.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      BEEBLEBROX: no dobře, ty jsi výjimka a můžeš se teda rozhodnout, jak chceš :D

      no vidím, že se mi povedlo utnout debatu o nesmrtelnosti chrousta :D
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      MORGAIN: Biometricky se užívá snímání duhovky i sítnice, oboje je stejně přesný jako otisk lidskýho prstu.
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      GRANTORINO, LUKAS87: A není náhodou takhle duhovka a sítnice každé jiný kus oka?
      Takže to, že otisk sítnice je něco jako otisk prstů se nevylučuje s tím, že se duhovka může mírně měnit pod různými vlivy. Tím neříkám, že ta iridologie je nebo není blbost, protože o tom nic nevím :-).
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      GRANTORINO: Rozlišuj celkový změny barvy od změn struktury. Iridologie se odvolává na skvrnky, jejich umístění a celkově na znaky vyhledávaný v struktuře. Jistě, některý nemoci lze poznat z oka (typicky žloutenku), ale metodama, který absolutně nekorelujou s Iridologií. Nehledě na prokazatelnou sub-stochastickou úspěšnost proslulejch světovejch iridologů v kontrolovanejch testovacích rekognicích.
      Klidně si tomu věř, žejo, jen... no nic :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam