• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    MINERWA: boj s rasity, homofoby apod. se neda vyhrat, velka cast populace budou vzdy omezeni lide, lini nebo neschopni premyslet jinak nez ve skaulkach, neschopni soudit lidi podle cinu a ne skupiny podle narodnosti, barvy kuze, orientace...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Chybí mi tam možnost Polák.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MINERWA: to je debilni otazka. sousedi mi vadi/nevadi podle toho jak se chovaji, ne podle toho kde se narodili
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Málo nebo moc...
    každopádně je jasný, že mr. SOTD nebere tu správnou dávku, která by jeho osobnost dostala aspoň do normálu....
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CHORCHE: nebo málo..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: mel by sis zmenit iko, tech drog si mel asi uz moc :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SOTD: Obávám se, že větší, než bych čekal.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    jinak: přestanu koukat do zrcadla na stropě
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    BLUNTED: zní to divně, ale myslela jsem to tak, že vyřeší cokoliv jakkoliv ...no snad to někdo pobral
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    FRONEMA: to nebyla definice, já jsem se ptala na měřítko - a tohle mi přišlo jako srozumitelná odpověď. Že zkrátka pro účel té ankety se za člověka s nadáním pro matematiku pokládá člověk, který může - pokud chce :) - zvládnout v pohodě středoškolskej level a nemusí to být nutně někdo, kdo přispívá od vědeckých časopisů.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SOTD: to je eda debilni definice, ze mam na to talent jeste neznamena ze budu nadsene poskakovat ve skole abych mela jednicky
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SOTD: hele jak kdy, není to pravidlo, ale pokud jsou inteligentní, měli by dříve nebo později ten daný problém rozlousknout, takže talent ne, ale předpoklady vyřešit ledasco rozhodně ano
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    HONZAL: teda to neni nic proti tý škole...spíš obecně že na ekonomku už nechodí talenti v týhle oblasti, ikdyž se tam tyhle věci učí
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    87HIGHFLYER: vystudovanej matfyz, FEL, jaderná fyzika, strojárna a podobný jsou podle mě měřítko talentu na matematiku. Např. VŠE už ne, tam bude spíše vyjímka, pokud tam někdo talent má.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    jo...a asi ani neznám moc lidí co na matematiku talent má v tom případě:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: aha, tak to na matematiku talent nemám, pokud se do toho nepočítaj i zkoušky ze statistiky, matematický analýzy a algebry na VŠ...
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: já bych odpověděla ano, ale nevím, do jaké kategorie se zařadit. jsem si jistá, že jsem žena, ale dál jsem na rozpacích :))
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: co je talent na matematiku? respektive kde je jeho míra? že měl někdo z matiky ve škole jedničku, nebo že ji vystudoval a učí ji na oxfordu?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SOTD: Nejspíš podle toho, o jaký druh inteligence vůbec jde...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ALDEMIK: tak ono asi je to asi o spojení matika, logika, analytický schopnosti
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    SOTD: Mají velmi často nerozvinutý talent na matematiku, tj. předpoklady by tam byly, ale pravděpodobně škola s tím udělala svoje.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: Já tě chci vidět! Myslela jsem, že takové vlastním na celém světě jen já... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam