• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PATISLAV: navíc v Česku je dost propracovanej systém práce s lidma co spáchají sexuální delikt. Funguje to, nechat to bejt.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Absolutně nevidím důvod, proč by měl právě sexuální "násilník" (novinami prolétly tuny článků o vymyšlených znásilněních apod.) být perzekuován i po odpykání trestu. Jakým právem? A proč ne vrazi, lupiči, podvodníci? Proč tedy ne rovnou všichni, když už je třeba zavádět dystopii? Hlavně nezapomeňme zničit život nějakému dítěti, co v patnácti osouloží čtrnáctiletou přítelkyni.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    chci anketu, kdo tady plave nahej, poslal svýmu milýmu svoji nahou fotku když mu nebylo 18(nebo jí, nebo komukoliv v páru) nebo čurá na veřejnosti, resp kdekoliv mimo veřejný záchod. Myslím že asi celej nych by padl do sexuálních násilníků.

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SOTD: když ten systém je takovej, že sexuální násilník je člověk co plave nahý, nebo čurá na veřejnosti :) Ještě tocho trochu :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: hodně by záleželo na povaze těch zločinů a rozsahu informací, který by bylo možný dohledat
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ad ikonky - líp se mi pamatujou výrazný ikonky, lidi s podobnejma ikonkama si pletu nehledě na jméno a blikající/hejbací moc ráda nemám (kromě Gregiho, ta mě baví)
    JOPS
    JOPS --- ---
    POZITRON: nelibej, ale jako normalni chlap bych si klidne sahnul :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    teda, když už se tu řešej ikonky, tak mě neskutečně serou ikony v diskuzích, kde je pod sebou dvacet různejch blikajících gifů...hrozně blbě se to čte.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Já se tedy pohybuju v diskuzích, kde si lidi ikonky moc nemění a většinou se orientuju právě jen podle ikonek, na jména už téměř nekoukám, nebo to nanejvýš vnímám tak nějak dohromady. Když si ikonku občas někdo vymění, tak mě to dost zmate :).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: jinymi slovy ani jedno nema definitivni vypovedni hodnotu a jen nedomrd se dle toho muze ridit
    GREGI
    GREGI --- ---
    ALESH: neco mezi oblecenim a oblicejem;) ale jo asi by to byla blbost to zrusit jen to nemam rad spousta id mi pak uplne vypadne asi sem divnej
    ALESH
    ALESH --- ---
    GREGI: Ikonka ale neni oblicej. Ikona je spis obleceni. Oblicejem je spis to co pises:)
    NYX
    NYX --- ---
    MINERWA: ja zvazoval nejaky gravatar-like generator, jen jsem se k tomu jeste nedostal
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NYX: jo, třeba tyhle
    :P
    GREGI
    GREGI --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: menil zezeacatku nez sem prisel na tu pravou:)
    NYX: me bylo jasny ze by to nikdy neproslo jen me zajimalo jestli sem opravdu jedinej kreten kterymu by to vyhovovalo;)
    NYX
    NYX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: nebude :) to spis zakazat identicke ikonky
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    GREGI: co si pamatuju, tak zrovna tys je měnil snad každej den. to by byl teda pěkně blbej nápad, ale navrhni to nyxovi, jemu se to možná bude líbit:)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    GREGI: Já bych ty šminky všechny zakázal. Stejně každého jen otravují :-P
    GREGI
    GREGI --- ---
    00KUBAT: presne tak:) ono totiz zmena vizualni spojitosti je dost o premejsleni;) zajimalo by me jak by se ti libilo kdyby lidi o kolo tebe menily obliceje za jine ale stale se stejne jmenovali)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    GREGI: No jasně...jsem línej přemýšlet, tak to zakažme... Gratuluju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam