• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: porad nevidim rozdil v tom jit vhodit prazdnej hlas a nejit tam vubec... pro stat to znamena to same
    s prodl. vikendem souhlas, otec poprve nevolil... (mati taky ne, ale ta uz posledni 2 volby... jinak by to byl tvuj Blank, resp. minule rikala, bych tam za sebe musela hodit komance a to proste neudela, nejde, nikdo ji nepresvedcil)

    jinak viz. LOPIK, akorat by tam lidi hazeli z donuceni vetsi blbosti - proste to MUSIS by tu zas vyvolalo nejakej odpor - ja treba nevnimam jako moudre vyrazet klin klinem (MZ, co zatoci s pravici, ale udela k tomu more dalsi paseky a vlastne zatoci s kdekym, kdo mu lezi v zaludku - rektori, sobotkove... moravcovi mel porad potrebu davat najevo nejake pohrdani, nez by odpovedel primo, 3x vypotil nejakej blabol)
    trosku nechapu, co by se me Vic libilo... ja koukal na 168 hod tedka... sem jak politolog, z tech co tam sou, se mi nelibi vesmes nic (muj hlas sel strane, co se nedostala do PS)

    87HIGHFLYER: dneska ti moc nerozumim, prvni veta Souhlas, druha veta Nesouhlas
    hlavne nezacinat, co je spravny, spravedlivy, x zakonu tady takovejch neni...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: jako samozřejmě je to poměrně kontroverzní záležitost, hlavně v kontextu naší historie. Tady má povinná volební účast nádech nějakýho totalitního nařízení, který výrazně omezuje svobodu, ale to je podle mě zcestný. Jsou určitý záležitosti, kvůli kterejm stát funguje - třeba placení daní. Podle mě jednou z těhle věcí jsou i volby a každej kdo volit chodí s tim asi bude víceméně souhlasit. Zkrátka člověk by měl mít povinnost jít k volbám a právo se při nich projevit dle vlastní vůle (třeba vhozením prázdnýho hlasu, zneplatněním lístku, nevhozením obálky do urny, cokoliv. A samozřejmě je k tomu třeba vytvořit vhodný podmínky...a ne naplácnout volby na prodlouženej víkend atd.). A sankce? Klidně žádný.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: dik, i tak mi to prijde mimo... a nemeli bysme mit my Zlutou barvicku?
    v patek mi babka presne rikala (rocnik narozeni 35), jak jeji mati prisla z nocni v pul 7, volby od 8 do... asi 2 a ze si teda pospi nejdriv... pred 12nactou si pro ni rudosi dosli domu

    ja v tom nevidim zadnej prinos, dost lidi se necha opit koblihou ci jinou blbinou a ani vic Blank hlasu nic nezlepsi, takze tenhle tlak mi prijde kontraproduktivni, urco by pak nejakej politik rikal, jak to bylo VIIIIC demokraticke, protoze volilo vic lidi


    SKYRAY: a tady zrejme nekdo nepochopil moznosti anket ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    CHORCHE:
    Compulsory voting - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Compulsory_voting
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: muzes nejak rozvinout myslenku tyhle ankety? stejska se ti aspon trosku po totalitnim povinnym hlasovani?

    nutit nekoho volit, aby tam z odporu hodil Prazdnej hlas, mi prijde docela mimo - lec muzu prehlizet nejakou dobrou myslenku ;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    HONZAL: no nevim, jestli jedina... ale s tim, jak ted stoji Babis a co se deje v CSSD... to neni realna koalice, nebo aspon ne brzo
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    CHORCHE: jestli se nepletu, lidovci, socdem a ano jsou asi jediná možná koalice, co může reálně vzniknout
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKYRAY: Četl jsem "Blaník" :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ZUZKAOU: Blank by měl být úplně mimo ANO a NE.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Souhlasili byste s povinností chodit k volbám s možností vhodit prázdný hlas?
    Absence by bez ospravedlnitelného důvodu byla sankciována pokutou (cca 1000 kč)

    Řádky
    Chodím volit pravidelně
    Chodím volit někdy
    Nemůžu volit
    Nechodím volit
    Blank

    Sloupce
    ano
    ne

    1 hlas veřejně
    Díky
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    TOXICMAN: Bylo by asi i zajímavý vidět, kolik z hlasujících bylo u voleb. Speciálně u varianty NE.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: oprava, babis ne do opozice, ale ne do vlady, jen ji dat za nejakych podminek podporu - ve finale nez tady vznikne vlada, tak zestarnem a je to zas nejaka obloz na volice, jako by se andrej toho vysledku sam lek a ac sliboval, tak... ted ho to pali jak horkej brambor

    sem na to fakt zvedavej a taky na to, co ozrala na hrade vykouzli s saskem haskem a kdyz se to nebude libit jemu, tak co nam nadiktuje, ci shodi

    nemam sobotku rad, ale mit cas, tak sem snad sel i na demosku - soc dem, resp to akcni kridlo ted, sou mrdky nehorazny... jako predseda mi prisel ok tak spidla, s kerym to nakonec flaklo :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    HONZAL: a ze se babisovi do te koalice chce, coz? nerikal dneska nebo vcera neco o tom, ze vladnout by mela soc dem s kdu csl? tomu rikam slovo do pranice od praktickyho viteze voleb, jit do opozice, kuli tomu ho urcite lidi volili... fakt chytry, stejne jako soc dem s haskem, taky nadhera
    komanc je na fakace, ale je to ostatni opravdu lepsi? a v cem? sociopati, co se dokazali odtrhnout od rudy a nosi zlutou? skromach taky parkrat o vikendu zaperlil

    jak dlouho budem volit jeste hur a hur, protoze to porad jeste jde hur a ma to tu tendenci, vetsina elektoratu se necha opit rohlikem, v lepsim pripade koblihou...

    si rikam, jestli by mohlo vypadnout neco horsiho napr. z vlady zelenych a svobodnych... tam bych se treba kralovsky pobavil, takhle je to zas akorat tak smutny
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    TOXICMAN: dal sem ano, ale hlavně ve smyslu, že radši koalici Socdem s Babišem, než s KSČM
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOXICMAN: spokojenej clovek asi nebude uplne nikdy, ale mohlo to byt horsi :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Dostala se Vámi volená strana do parlamentu ČR?

    131 hlasy od 131 respondentů

      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---

      Jste spokojeni s výsledkem voleb do Poslanecké sněmovny?

      124 hlasy od 124 respondentů

        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        VON_GILOTINE: nemusí z toho žít finančně. Ale žít ve smyslu je tím naplňována.
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        CHORCHE: bobosikova ma uspesnou kosmetickou firmu. fakta.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam