• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    GREGI: myslel jsem, ze jde o Jana Kellera, ale kdyz nad tim tak premyslim, hlasoval bych asi stejne tak
    GREGI
    GREGI --- ---

    Petra Kellnera vnímám

    107 hlasy od 107 respondentů

      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      HANNA:
      z východu na západ mi trvá aklimatizace 3-4 dny (většinou to dopadne tak, že 3. den padnu na hubu a vyspim to)
      ze západu na východ je to na 7 dní a stalo se mi, že sem byl vyndanej 14 dní
      HANNA
      HANNA --- ---

      Hůř zvládám jet lag:

      117 hlasy od 117 respondentů

        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        HARDCABB: A viděls na trávníku tu ceduli "sklad mrtvejch negrů"?
        HARDCABB
        HARDCABB --- ---

        radeji bych v nasledujicich 24 hodinach ve svym obyvaku/kancelari

        104 hlasy od 104 respondentů

          LEENVECKA
          LEENVECKA --- ---
          MARI: to je, fakt chyba...vzdycky kdyz jsem v komisi, tak kazdy ma svoje urcity pismena a ja osobne vydavam obalky az kdyz mam dotycneho/nou odkrouzkovano....dam obcanku a az pak obalku. Jinak je v tom pak fakt bordel.
          MARI
          MARI --- ---
          mně halvně pobavili, když jsem jednomu podávala voličský průkaz a než si mě zapsal, podal mi hned lístky s obálkou. chvilku vyplňoval a přepisoval údaje do seznamu, a když skončil, slečna vedle mi automaticky podávala druhou hromádku s lístky a obálkou. skoro jsem mohla hlasovat za dva, kdybych jí neukázala, že už jsem jedny dostala. pak by se jen divili, proč jim nesedí počty... vhodit dvě obálky by tam moc problém nebyl, dělaly se fronty a běhaly tam i nějaké děti... :D
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          87HIGHFLYER: cituješ wiki? http://cs.wikipedia.org/wiki/Bezpilotn%C3%AD_letoun
          anketu chápu, když vidim, jak hlasovali ostatní :)
          KOLU
          KOLU --- ---
          FRONEMA: Ano, a ty zalezeš za plentu a hle - je tu druhá obálka od komise. Jedny lístky dostaneš poštou a hle - komise ti mileráda vydá druhou sadu.
          FRONEMA
          FRONEMA --- ---
          CHORCHE: Hlas je platny jen v obalce, kterou dostanes na miste od komise, jedna na jednoho cloveka. tj listky tvy babicky jsou ti k nicemu bez obalky navic
          CHORCHE
          CHORCHE --- ---
          CRHA a FRONEMA: to a) je trosku hovadina ne? moc nechapu nebo proc tam nenosis Obalky ci listky svy mrtvy baby... navic zrovna na tohle asi komise zrovna i kouka, nebo mela by
          pro me typicky nepochopitelne mozkove pochody...
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          GREGI: zaprvé - v dopravním letadle je pilot přítomnej fyzicky na palubě. Za druhý, pilotovat ho musí stále, to že zapne autopilota neznamená, že de na kafe (jen obsluhu některejch systémů přenechá na stroji). To je jako kdybys řek, že pilot větroně taky nemusí celou dobu pilotovat, páč větroň v pěknym počasí poletí nějakou chvilku v pohodě sám. A za třetí "bezpilotní letoun" je většinu času autonomní nebo je navrženej tak, aby většinu času autonomní byl, s tím že do jeho chování může zasáhnout obsluha. Mně to připadá jako podstatnej rozdíl. Jak to chceš teda nazývat? Zkrátka bezpilotní letoun nevyžaduje k činnosti zásah člověka, což je podle mě celkem výstižný popsání pojmu "bezpilotní".
          GREGI
          GREGI --- ---
          87HIGHFLYER: a ani dopravni letadlo se celou dobu nemusi pilotovat;))
          GREGI
          GREGI --- ---
          87HIGHFLYER: no asi je jen mi prijde ujety jak furt media nazyvaj ty letouny drony a snazej se vytvorit pocit ze to vlastne zabiji ten letoun;) jen mi neprijde ze to je bezpilotni, proste ten pilot sedi na zemi a ne v letadle;)
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          GREGI: trochu nesmyslná otázka ne?:) Bezpilotní letoun je označení pro lítající stroj, na jehož palubě není pilot. Neznamená to, že ho nikdo neřídí (což jen tak mimochodem stejně nemusí po celou dobu operování).
          GREGI
          GREGI --- ---

          jsou dle vaseho nazoru dnesni bezpilotni letouny opravdu bezpilotni?

          82 hlasy od 82 respondentů

            FRONEMA
            FRONEMA --- ---

            U voleb za plentou lezi prazdna obalka:

            122 hlasy od 122 respondentů

              CRHA
              CRHA --- ---
              Prosim o anketu:
              U voleb za plentou lezi prazdna obalka:
              A)Vyzadam si listky navic a hodim svuj hlas dvakrat
              B) Vratim obalku komisi
              C) zmuchlam ji a vyhodim sam
              D) necham ji lezet
              E) seru na to / nevolim / vysledky

              Diky
              LODBROG
              LODBROG --- ---
              MUI: ... a už jsem Ti to mockrát chtěl říct.
              VON_GILOTINE
              VON_GILOTINE --- ---
              Úsvit přímé demokracie - Eva a Vašek - HODINOVÁ VERZE - YouTube
              http://www.youtube.com/watch?v=YU9Mc0gaMrM
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam