• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: to jsem nerekla ja, to tu spojuje v prispevku gilotýn...
    a gregi to psychicky neunesl a dal me do ignoru :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: s radostí jim platím normální ceny za normální hudební produkci, já to neorganizuju
    VON_GILOTINE: o íránu víte nejspíš velký houby a mediální obraz píšou blbečci, írán není země třetího světa, je to normální země kde se v hlavním městě normálně chodí v modelech z paříže a milána... když už me chces z neceho obvinova,t tak ne z lítosti, to neni fakt na miste
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    iran neni zeme tretiho sveta? nepovidej. a jakeho tedy?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: world music je hudba třetího světa?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Írán není země třetího světa... nikdo se tu nad ničím nedojímá
    ADAMFC: ??? vy ste fakt prdlý, nikdo z toho žádnou obživu třetího světa nedělá, ale proč vbyste to vlastně měli chápat, že jo?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: doufam, že si jim aspoň zaplatila letenky :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    LOPIK: tak si sám píča, protože já třeba kupuju CD, mam předplacenej Deezer, chodim na koncerty... Bylo to celý čistě o tom, jak byla ta otázka položená. Že z toho mylady udělala boj za obživu world music, to je věc jiná

    Jdu si pustit nasamplovaný neumětely Drumsound and Bassline Smith
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    world music. etno. stredni trida se dojima nad autenticitou muzikantu ze zemi tretiho sveta. new age extended.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: nevím jak tomu říkáte, mám ráda hudebníky z Teheránu, díky bohu není problém je občas pozvat
    s touhle zpěvačkou jsem byla na workshopu a naživo, je to nádhera jak čistě zpívá...
    Mahsa & Marjan Vahdat - Navaii - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CqmdY4uHzfg
    DIOM
    DIOM --- ---
    LOPIK: a ty co nikdo neobjevil hráli dál, protože pochybuju, že honorář byla jediná jejich motivace k muzicírování.. :) ..jinak já dobrým hudebníkům peníze přeju, to bych zase nepřekrucoval, ale šlo mi o princip..prostě a jednoduše věřím, že kvalitní hudba by byla i bez peněz..tečka
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    world music. wow.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jo a pravda, ten afterparty byl dokonce zadarmo, protože se mu líbilo český publikum a tak zcela výjimečně hrál navíc večer, bylo to skoro ve tmě, tancovaly fakt všichni , lepší taneční party jsem taky dlouho nezažila :) tenhle set by vas přibil na hodinu do vytržení
    m-r-mortazavi.mpg - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CxhMjyrAlA4&list=PL823011F74D3DCA88
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: ale ja se za to nestydim , tak se podelim no :) byl tady nekdo na nejlepsim íránském bubeníkovi v Café v lese na aftreparty Respect Festivalu v lete? protoze na zivo na festaku i potom dvouhodinovy set byl jeden z mych nejlepsich poslednich hudebních zazitku, ale ted nevim jeslti to fakt pochopite, protože naživo je to prostě pecka a v tomhle videu nejsou slyšet ty basy... a ten podton... hraje tam tri rytmy najednou
    http://www.youtube.com/watch?v=MoQ8dPxCDCA&list=PL823011F74D3DCA88
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no moc kvalitni to asi nebude, kdyz se za to stydis
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: promin, to se fakt nepodivam, prave si jdu na uklidneni pustit nejakou pecku :) abych si spravila naladu z tehle debaty o ničem...
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: aspon se na to plz podivej...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    :PPP
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: proti mastrum na hudebni nastroje vzdycky :)!!
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: a ja sem debil:D
    Electronic Musicians are Talentless. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eNwBwYXS3f8
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: kdyz uz jde o to co posloucham ja, tak o existenci techto veci nemas ani potuchy :) nejspis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam