• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    HARDCABB: tak ti to je ukradený nebo chceš vidět výsledk?.)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    MUCKER: ..,mi naprosto ukradeny a chci videt vysledky?
    KLX
    KLX --- ---
    MUCKER: škoda, že jen jeden hlas, páč bych řekl b,c a trochu i d dohromady :)
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    Vladimir Putin je...

    117 hlasy od 117 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      me by spis zajimalo "Kolik dokazete vyjmenovat z hlavy nazvu pisnicek IB?"
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      no spíš jak sme se to dozvěděli ne?
      po internetu/telefonu/z novin/televize/hovor +nevim, nemám prémiovku,....
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      87HIGHFLYER: Jsem myslel, ze v NIH se resila Hitlerova sebevrazda, vono tam se to blbe pozna (mimochodem, uz to nekdo po NIHacku upravil ve Wikipedii).
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      GREGI: z novejch internetovejch humorů, nejrychlejší způsob jak zjistit že někdo umřel
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      GREGI: Vim, ze to bylo nejak dneska - asi odpoledne (?) ale nevim v kolik.
      GREGI
      GREGI --- ---
      ELIS: to je fuk cca;) fascinuje me jak se to rozstriklo po internetu:D
      ELIS
      ELIS --- ---
      GREGI: kecam, hodinu po tom
      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      TOMMY69: uz jsem to nasel.. a nijak me to neprekvapuje :) jenom se teda diky tomu zase stalo tohle TOMMY69 a v hlave mam myslenku "I don't want to live on this planet anymore.." :)
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      BEDRICH_: proto řikam, že ho moderní technologie děti neohrožujou. A když to i ty vysvětluješ takhle, tak proč si hlasoval pro ANO? :)
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      TOXICMAN: tyvole!
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      TOXICMAN: vím, všimla jsem si a bylo to moje dnešní první WTF.
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      TOXICMAN: jakym serveru? ono to muze mit dost velkej vliv na vysledky.. kdyztak klidne do posty :))
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      GENERIXX: taky bych formuloval otázku jinak, ale chtěl jsem dát přesně stejnou, jako na jednom velkém zpravodajském serveru, kde výsledky jsou:


      Ano 95.6%, Ne 4.4%, Celkem hlasovalo 10390 čtenářů
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      MUCKER: ono když dítě celý den prosedí u tabletu místo u báboviček nebo lega, tak vývoj jeho motorických schopností docela zaostává a takovýhle příkladů by bylo hodně. Na vině však není technologie jako taková, ale rodičové, co místo vystrčení vejrostka na pískoviště či koupě stavebnice pořídí tablet/etc a strčí ho sotva pětiletému děcku do pracek s nějakou rádobyedukativní tupohrou aby měli klid a nemuseli vychovávat a učit sami. Dala jsem ne, ale negativní vliv na správný vývoj to má, když děcko nemá jiné vyžití.
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      BEDRICH_: když je to vývoj, tak to vývoj dětí asi neohrožuje :)
      A děti jako takový moderní technologie ohrožujou asi stejně, jako rozvoj jakejkoliv jinejch technologií v minulosti
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam