• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: kdyz to dite naucis co je potreba - právě že o tom, co je pro moje dítě potřeba, nerozhoduju já, ale někdo jiný. Čistě jen proto, že má moc to udělat.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: můžu učit děti doma - ovšem jen na prvním stupni a jen podle osnov schválených státem a pak je nechat přezkoušet na škole schválené státem. A jen pokud mám vzdělání schválené státem :)
    jenom se jedna forma nahradí jinou, ale podstata pořád zůstává
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    druha vec je tady fabulovat a pak rikat ze si mala pani;) to na tebe nesedi
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    taky bych rekl ze muzes nicole a to ze se vymlouvas na to ze nemuzes je trosku zhovadilost
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    nezajimaji me vase nastrely od boku zajima me osobni zkusenost'' piste volejtte faxujte
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: no, ale ty muzes nicole :) ty muzes, to je prave to o cem mluvim :) kdyz to dite naucis co je potreba, tak muzes ;) a udelej to
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    po mesici to vzdal....
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    SHEALA: moje osobni zkusenost...kamarad richard kalivoda farma zatec chtel sveho syna ucit doma....mel vysoke ideje avsak syn je znacne rozmazlen a neumi nic....doufam ze teda lidi vite co delate
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    NICOLE: ano si oklestena zakonem:))
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    ale uz se na to vykasli a pojd nekam ven:)
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    GRANTORINO: ses proste dobra:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jinak ano ja umim v realu psat bez hrubek a mela jsem cestinarsky zkousky i maturitu bez chyb... v diplomce 60 stran asi tri chyby... no ale tak ted snad nepisu diplmoku ani nedelam zkousku z cestiny ne :)?
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: jenže to já právě nemůžu. tohle mi zákon neumožňuje. o tom tady celou dobu mluvím. už si rozumíme?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NICOLE: nějaký možnosti domácí výuky jsou, a nejedná se jen o problém s tím že není dostupná bezbariérová škola.
    Bohužel, Úřad pro utajovaní věci co se mají utajit tohle docela tají, stejně jako existencí mnoha věcí co spadají do kompetence MPSV.
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    GRANTORINO: budes klecet na hrachu za trest;;;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: a na tebe se to predpokladam nevztahuje, ty muzes psat jak prase na nyx... ja nesmim :)))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: ano? takze opet se predpoklada automaticky, ze ucitel je nadclovek? nebo jak mi tohle cely vysvetlis?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: ano udelej to, prosim te Nicole udelej to :) usetris nekolik nebohych ucitelu, kteri by mohli dost trpet....
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: nepředpokládá? takže nakonec přece jen můžu neposílat děti do školy a učit je co já chci a jak chci? .))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: asi si nepostrehla kontext, ja nikoho nepoucuju, dokud me nekdo nezacal poucovat... viz tady ta nefer poznamka
    NOP: takze bud ferova
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam