• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    Která hlava státu nejvíce poškodila naši zemi?

    109 hlasy od 109 respondentů

      MUCKER
      MUCKER --- ---

      Představte si, že je prosinec roku 1989 a rozhoduje se o budoucnosti této země. Která varianta by byla nejlepší?

      98 hlasy od 98 respondentů

        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        JACOB: pokud na veci naziras tak ze v tom mas bordel a michas pojmy s dojmy, tak ti nevyjde nikdy nic jineho nez bordel, natoz dustojna diskuze. chyba je v tobe. dealt with.
        SIMSA
        SIMSA --- ---
        FIONOR: Me je jeho vira ukradena, me sere jeho pravdolaskarstvi...
        JACOB
        JACOB --- ---
        VON_GILOTINE: Ja se na nej tak divam, proto jsem vubec hlasoval "nevim, spis ano". Presto je to neco, co me zajima, proto jsem tu diskusi tady vyvolal.
        Deal with it.
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        JACOB: rad michas jabka s hruskama? rad podsouvas "klasicka krestanska presvedceni" vsem krestanum bez vyjimky? co kdybyses na nej radeji podival jako na vysokoskolskeho profesora sociologie a filosofie, ktery mimochodem zastava jiste krestanske principy, hm? to ne, ze, to by nebylo dost antinabozenske.
        KLX
        KLX --- ---
        FIONOR: ? Děkuji za vyčerpávající výklad..já ale nepsal nic o tom, že ho odsuzuju a bla bla kvůli tomu, že je pánbíčkář..ani to, že nějak věřím politikům..jen ho neznam, tak nevim..

        a jestli mluvíš o nějaké úrovni, tak se stačí podívat na hrad, kde sedí Zeman a je vše hned jasný..
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        JACOB: Proč by se jich měl vzdávat? Naopak pokud by něco takového udělal, tak by se stal nevolitelný pro kohokoliv.

        Buď kandidáta zvolí a nebo nikoliv. Ostatně drtivá většina katolíků mu vyčítá mimo jiné to, že tato témata vlastně dost ignoruje a na přímý dotaz kličkuje
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        JACOB: tohle se tahne hlavou asi všem. Tyhle otázky přestanou bejt aktuální, až bude druhej kandidát zdenda škromach (jak se teď v médiích prezentuje...teda hlavně proto, aby bylo o čem psát že jo)
        JACOB
        JACOB --- ---
        FIONOR: Z toho co jsem cetl me prijde jako sympaticky clovek, ale zase - do jake miry muze prekrocit sve vlastni presvedceni (eutanazie, potraty.. klasicka krestanska presvedceni), aby reprezentoval to, co si preje vetsina spolecnosti a ne co si preje on sam?

        To je samozrejme otazka na kazdeho kandidata. Ale sam jsem vuci nabozenstvi naladen spise negativne a tak je to pro me - v soucasnosti - dulezitejsi otazka, nez jaky ma nazor na ukrajinskou krizi.
        KLX
        KLX --- ---
        HAWLIS: vzhledem k tomu, že jsem si musel vyhledat, kdo že to je, tak nevim. Na fotce ve wikipedii vypadá celkem sympaticky, ale pánbíčkář? a tady? no nevim no..
        JACOB
        JACOB --- ---
        HAWLIS: Dal jsem "nevim, spis ano", nicmene.. Vite o nem nekdo neco vic?
        Muj dotaz je jednoduchy: do jake miry muze byt teologicky knez prezidentem prevazne ateisticke spolecnosti? Tj. do jake miry ji muze byt schopen realne reprezentovat?
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        líbit se. hmm. so i heard you like fish dicks.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---

        Líbil by se vám Tomáš Halík jako prezident ČR?

        101 hlasy od 101 respondentů

          LOPIK
          LOPIK --- ---
          87HIGHFLYER: Ne, vypadá jak ďábel
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          Návrh:

          Líbil by se vám Tomáš Halík jako prezident ČR?:

          ano, pokud bude kandidovat, budu ho s velkou mírou pravděpodobnosti volit
          ano, uvažoval bych o jeho volbě
          nevím, spíš ano
          nevím, spíš ne
          ne, kvůli jeho povolání
          ne, z jiného důvodu
          nebudu volit, nevím neznám ho atd
          1 hlas veřejně

          dík moc
          GREGI
          GREGI --- ---

          paypal pouzivam jako

          123 hlasy od 123 respondentů

            GREGI
            GREGI --- ---

            pouzivate paypal?

            118 hlasy od 118 respondentů

              KOTENCE
              KOTENCE --- ---
              ALESH: Já bych ho zabila i narozený. Bylo by mi líto těch devíti měsíců, co jsem investovala zbytečně a další roky bych nedala.
              ALESH
              ALESH --- ---
              KOTENCE: presne, takze kvuli vlastni pohodlnosti, by mu nedovolili zit. To mi prijde smutne. Ano a potrat ji doporucovala, ale v 7. mesici. To je uz trochu HC.
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam