• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    GREGI: z jakého hlediska? Genetického, kulturního, ekonomického. ..?
    GREGI
    GREGI --- ---

    Myslite ze maji media casto vetsi moc ovlivnit naladu spolecnosti nez politici?

    104 hlasy od 104 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---

      Jak byste ohodnotili dnesni prumerny stav lidske (celosvetove) spolecnosti? jako ve skole

      95 hlasy od 95 respondentů

        LOPIK
        LOPIK --- ---
        Prostě pravdoláskař
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        JACOB: jednak jsem zazila jednu svatbu v kostele, kde mluvil a jednak kamaradi zidovskeho vyznani chodi i na jeho mse, protoze na jeho mse nechodi jen katolici, ale lidi ruznych vyznani, protoze si ho vazi jako cloveka, ktery jde dal pres prah katolicke viry. podle me je to jeden z tech, kteri prekracuji prave svoji roli katolickeho kneze a reprezentuji humanismus
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        MUCKER: dehonestaci osob, ne názorů.
        MUCKER
        MUCKER --- ---
        FIONOR: ja bych se klidne o nekolik vagnich definic pokusil :) nicmene souhlas s ZUZKAOU: - jen s dodatkem, ze na dehonestaci "odlisnych politickych nazoru", narozdil od pravdolaskaru, nevidim nic spatnyho :))
        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        FIONOR: To je, myslím, celá pointa toho označení; za mejch mladejch se říkalo "třídní nepřítel," a taky se do toho vešel kdekdo.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        FIONOR: vnímán velmi negativně ty co ho používají jako vážně míněnou snahu dehonestovat někoho s odlišným politickým názorem.
        MUCKER
        MUCKER --- ---
        PISKVOR: ano, ale ilumináti? dyt havel tam je.. uznavam, ze kalouska a cikany jsem tam pridat mohl, i kdyz nebyli hlavou statu :)
        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        MUCKER: Chybí mi tam Sámo, Václav II., Karel IV. a ilumináti.
        MUCKER
        MUCKER --- ---

        Která hlava státu nejvíce poškodila naši zemi?

        109 hlasy od 109 respondentů

          MUCKER
          MUCKER --- ---

          Představte si, že je prosinec roku 1989 a rozhoduje se o budoucnosti této země. Která varianta by byla nejlepší?

          98 hlasy od 98 respondentů

            VON_GILOTINE
            VON_GILOTINE --- ---
            JACOB: pokud na veci naziras tak ze v tom mas bordel a michas pojmy s dojmy, tak ti nevyjde nikdy nic jineho nez bordel, natoz dustojna diskuze. chyba je v tobe. dealt with.
            SIMSA
            SIMSA --- ---
            FIONOR: Me je jeho vira ukradena, me sere jeho pravdolaskarstvi...
            JACOB
            JACOB --- ---
            VON_GILOTINE: Ja se na nej tak divam, proto jsem vubec hlasoval "nevim, spis ano". Presto je to neco, co me zajima, proto jsem tu diskusi tady vyvolal.
            Deal with it.
            VON_GILOTINE
            VON_GILOTINE --- ---
            JACOB: rad michas jabka s hruskama? rad podsouvas "klasicka krestanska presvedceni" vsem krestanum bez vyjimky? co kdybyses na nej radeji podival jako na vysokoskolskeho profesora sociologie a filosofie, ktery mimochodem zastava jiste krestanske principy, hm? to ne, ze, to by nebylo dost antinabozenske.
            KLX
            KLX --- ---
            FIONOR: ? Děkuji za vyčerpávající výklad..já ale nepsal nic o tom, že ho odsuzuju a bla bla kvůli tomu, že je pánbíčkář..ani to, že nějak věřím politikům..jen ho neznam, tak nevim..

            a jestli mluvíš o nějaké úrovni, tak se stačí podívat na hrad, kde sedí Zeman a je vše hned jasný..
            ZUZKAOU
            ZUZKAOU --- ---
            JACOB: Proč by se jich měl vzdávat? Naopak pokud by něco takového udělal, tak by se stal nevolitelný pro kohokoliv.

            Buď kandidáta zvolí a nebo nikoliv. Ostatně drtivá většina katolíků mu vyčítá mimo jiné to, že tato témata vlastně dost ignoruje a na přímý dotaz kličkuje
            87HIGHFLYER
            87HIGHFLYER --- ---
            JACOB: tohle se tahne hlavou asi všem. Tyhle otázky přestanou bejt aktuální, až bude druhej kandidát zdenda škromach (jak se teď v médiích prezentuje...teda hlavně proto, aby bylo o čem psát že jo)
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam