• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---

    Omluvit se má za výrok prezidenta Peroukově vnučce Terezii

    80 hlasy od 80 respondentů

      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      PLANDAK: jako netěší mě to vůbec :/ a měl by to udělat Ovčáček, když je takovej chytrej mluvčí prezidenta :P
      PLANDAK
      PLANDAK --- ---
      PLANDAK: Tak jsme meli vsichni pravdu :) /mimochodem potesilo jak jsme se krasne shodli :))

      Na ČT24 advokát prezidentské kanceláře vysvětluje, že ten spor vlastně vyhráli, že vůbec nešlo o článek, ale o hodnocení osobnosti Peroutky, který byl fascinován nacismem, což jakože soud teda potvrdil a že hradní kancelář se teda omluví, ale že neví, kdo by to v té kanceláři měl udělat, protože na to tam nemají příslušného úředníka...

      [ TRAVIX @ Věci Veřejné - Nekecám, makám. Už 8 let. Šup do tábora! ]
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      SKRU: :D ajó, sem hrozná no...
      SKRU
      SKRU --- ---
      MINERWA: tak tos o 4 prisla
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      MINERWA: Pokud budeš citovat Cézara tak ne. Pokud si z prdele vytáhneš hlášku, která odporuje duchu Cézarových proslovů, měla bys ji mít dobře ozdrojovanou.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: omg, až budu citovat Cézara, mám u toho mávat přes 2 tisíce let starým papírem?
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      PLANDAK: kterej buran? hitler nebo peroutka?
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      GRANTORINO: můžeš, ale budeš za lháře u všech jen trošku příčetnějších.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: no jistě můžeš být přesvědčena o čem chceš, ale pokud nemáváš tím článkem v ruce, tak ho nemůžeš citovat :)
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: už jsme zase u existence
      PLANDAK: by mě zajímalo, zda-li zachovávají i čísla, které se po dvou dnech třeba stáhli z prodeje....prostě nejsem o neexistenci článku přesvědčena na 100%
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: ne, je to mnohem zodpovědnější, takže by se měl o svých výrocích opírat o důvěryhodné zdroje, za kterými může stát a ne tahat si z prstu kecy hodný nádražní putiky.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      VON_GILOTINE: od první třídy, neasi
      PLANDAK
      PLANDAK --- ---
      MINERWA: jo to mas pravdu treba od tohohle

      Jan Lipold ‏@jan_lipold 4 min.před 4 minutami
      Výroční zpráva tajné služby je mezi řádky o hlavě státu a jejím dvoru, to je snad světový unikát.

      http://zpravy.aktualne.cz/...bili-spioni-z-ruska-a-ciny-pise-bis/r~0ed24c7a702811e6abfa0025900fea04/
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      MINERWA: odkdy ty vis neco o diplomce?
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: jasně, dělat prezidenta je jako dělat diplomku
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      PLANDAK: přesně, nemá to smysl, všechno je to jenom kvůli vnučce, (možná má
      ten článek u sebe!)
      no rozhodně si zapomněl na fakt, že to odvádí pozornost od důležitějších témat
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: hele ale koukni, když to nemůže dohledat, tak má prostě smůlu. copak se v diplomce můžu třeba já odvolat na "podle mě to tu určitě bylo, akorát to nemůžu najít" ?
      PLANDAK
      PLANDAK --- ---
      MINERWA: zacina mi byt jasny ze to nema smysl. Posledni pokus a pote na tebe nebudu reagovat.

      1] pritomnost ma na webu archiv od roku 1924 (clanek mel byt rijen 1938) : http://www.pritomnost.cz/cz/archiv-od-r-1924
      2] narodni knihovna uchovava tistene deniky od cca roku 1800, tam hledal i mluvcacek : https://www.nkp.cz/sluzby/jak-najit/noviny-a-casopisy

      pokud jsi to i doted nepochopila, omlouvam se ale povazoval bych nasi konverzaci za ztratu casu.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam