• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ALESH: behold!

    Brita - filtrační konvice a filtry!
    http://www.brita-filtry.cz/
    MATHES
    MATHES --- ---
    ALESH: to je imho asi jedinej rozumnej duvod, proc kupovat balenou vodu domu, kterej asi pochopi kazdej.

    nicmene jsem zazil uz nekolik pripadu lidi ve svem okoli, ktery kohoutkovou vodu principielne odmitaj, protoze "je to voda z kohoutku a tu pije jen plebs"
    ALESH
    ALESH --- ---
    MATHES: VYHULENY_UFO: Tak treba u me doma tece z kohoutku pekne hnusna voda. Kdyby tekla z kohoutku Magnesia, nebudu si petky kupovat. S hnusnou vodou nepomuze ani soda stream (taky ho mam)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DADEL: jasne, si pogoogli. Moznost nepouzivat pet lahve existuje. Asi to neni tak pohodlny, zvlast kdyz je clovek na neco zvyklej a musel by zmenit svoje navyky. Pokud ses ale autista, a dokazes pit jen matonku s lesnim ovocem a nic jinyho, tak to asi holt budes muset tahat pet lahve:D
    DADEL
    DADEL --- ---
    MATHES: a příchuť lesního ovoce to umí taky?
    DADEL
    DADEL --- ---
    SKYRAY: Primárně já? To tady UFO nazvalo ty, co si kupují balenou vodu, debily
    MATHES
    MATHES --- ---
    DADEL: welcome to the world of tomorrow!

    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    DADEL: No nevim. Pokud me zrak neklame, vulgarni jsi byl primarne ty. Tak se pak nediv, ze ti to nekdo pinkne zpatky a na nejaky argumenty ti prdi.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DADEL: Nam treba jo, je na to takovej udelator s CO2, kterej se pichne na vodovod a toci to studenou perlivou vodu.
    DADEL
    DADEL --- ---
    no jo, vulgarity a mínusy místo argumentů, když je někdo zahnán do kouta. Pure nyx.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DADEL: ne, ty minusy mas za to, ze si ukazkovej debilit.
    DADEL
    DADEL --- ---
    předpokládám, že všem co mi dáváte mínusy, teče z vodovodu perlivá voda
    DADEL
    DADEL --- ---
    VYHULENY_UFO: někdo ji třeba chce ochucenou nebo bublinkovou, ty debilito
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    87HIGHFLYER: já třeba v práci vypiju tak tři flašky denně, někdy vodu, někdy ledovej čaj, někdy limonádu.... 20 pracovních dní = 60
    k tomu si ještě kupuju věci domu, takže dalších tak 20-30 lahví
    nevidim v tom žádnej problém, je to milionkrát jednodušší než pořád ssebou tahat jednu hnusnou zevnitř oslizlou petku, prostě vypiju zahodim a žádný sraní s tim
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: balenou vodu taky nechapu

    87HIGHFLYER: tak treba nekupuje zrovna vodu..
    ja si treba kupuju magneziim ta se v petkach proste prodava, obcas muzi hanackou kyselku, syn ma rad ondrasovku a obcas piti pro deti, kdyz doma zapomenu lahvicku nebo je uz lahvicka ekl...
    taky si umim predstavit, ze to vyskace u nekoho, kdo cestuje/ na vylete taky nejakou tu petku koupis
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    to je nejvetsi debilita v cechach, kupovat balenou vodu, kdyz i chcanky v hajzlu se splachujou pitnou vodou...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GRANTORINO: ja bych spis chtel vedet, proc jich nekdo koupi 80. Velka rodina co dokaze pit je pul litrovky a netece jim doma voda?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DADEL: na kohoutkovou vodu tocim porad ty samy lahve - jedna v praci, jedna doma, jedna na sport a pullitrovka do tasky... Pivo v hospode, nebo si opet prijdu s vlastni petkou :)
    Nevidim duvod, proc si kupovat dalsi a dalsi flasky, v Praze je kohoutkova dobra...
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    DADEL: vino - sklo, pivo - plech (tady se recykluje) nebo pipa. voda - kohout, dzus - domaci vyroba. caj a kafe se snad v petkach ani neprodava. ze bych mela takovou kocovinu a potrebovala fantu se mi nastesti stava uz malokdy. takze fakt jenom nejnutnejc venku na cestach vodu. co je na tom divnyho?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DADEL: to je jednoduchy, bud pijes vodu z vodovodu/ stavu nebo si doma uvarej caj/kafe nebo jdou nekam na toceny, do kavarny atd.
    byly roky, kdy jsem taky nekoupila petku ;)
    DADEL
    DADEL --- ---
    GRANTORINO: lidi, co si jich kupujou méně než 5 by sem taky mohli napsat, co vlastně pijou. Vodu z vodovodu? Lahváče?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam