• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NEI: Máš tam ISFP dvakrát. Takže moje ISTP tam nemáš ani jednou :P .
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    NEI: Zadam funkcni email a hlasi to 'zadejte email'. Klikam na vysledky a nedeje se nic. Na mailu nic. Znovu uz to fakt nevyplnuju. Ztrata casu.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NEI: jenom upozorneni, klikal jsem to cely jako debil a na konci vyplnil neexistujici e-mail a dostal jsem hlasku "vysledky vam byly odeslany na zadany e-mail"
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SKYRAY: není. pokud tím myslíš, že je tato volba zbytečně přidaná. ne pro mě.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: 'Nikdy jsem neresil/a' je tak trochu apendix.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: furt stejnej level, navíc hnidař
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MINERWA: prestoze. gumo.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: protoze se ti libi, tak bys ho vymenil? logic level nekonecno
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ano, měnil bych.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---

    Líbí se vám vaše křestní jméno, které vám vybral/i rodič/e?

    118 hlasy od 118 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      [SERVER ERROR]
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ELIS: Omylem jsem zaskrtla, ze tusim.. Netusim, nesla bych.
      /Netusila bych to, ale pokud je to nekdo, kdo na me zna a chce me videt, tak me najde, tudiz neni duvod tam lezt.../
      KOC256
      KOC256 --- ---
      PANDA_JE_MRTVA:
      četba s výkladem...
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      87HIGHFLYER: povinné, když už, by mělo být zejména vzdělávání, ne docházka do nějaké místnosti... to je na delší diskuzi a s lidmi, co nemají zavřené hlavy

      vidíš a 1000 lidí se bude do roztrhání přít, že Babičku rozhodně ne, ať se vyhodí X nebo Y... život je pestrý, nejde to nalinkovat pro všechny a myslet si, že kadim dobro :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      TOXICMAN: tak to by pak neměl nikdo chodit do školy ne? To je taky povinný, takže to zabíjí motivaci. Tahle paranoia, hlavně aby nebylo něco povinnýho nebo se někdo musel učit něco nazpaměť...Ode zdi ke zdi. Já neřikám, že za neznalost ústavy bych vyhazoval lidi ze školy, ale prostě je to dokument, na kterym je postavený fungování týhle země. Ať vyhoděj babičku a jiný píčoviny.
      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---
      TOXICMAN: s tím souhlasím, ale zároveň si myslím, že při čtení si každej může najít něco, čeho se chytí, co ho zaujme. na základě toho pak může zjišťovat dál informace, svoje práva a povinnosti a tak se občansky vzdělávat. prostě aby se mu do hlavy něco dostalo právě ne na základě nějaký nalejvárny, ale svýho vlastního pozorování.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      PANDA_JE_MRTVA: povinnost ničí motivaci... studentům bylo ale mohlo být vysvětleno, proč je dobré si ji pročíst a co z ní vyplývá pro běžný život, možností je tisíc
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      87HIGHFLYER: Podle mě je dobrý vědět, co v ní je, ale mít jako povinnou četbu ten dokument jako takovej nepovažuju za moc dobrej nápad.
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      87HIGHFLYER: podle mně to vůbec neni až tak základní součást všeobecnýho vzdělání
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam