• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    VESPER_INDIGO: je to funkce pro dusevni mrzaky a jeden z duvodu, proc sem uz moc nechodim.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---

    Oboustranný ignor - z hlediska urovně diskuzního serveru

    99 hlasy od 99 respondentů

      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      00KUBAT: neverending story, ale rozhodne je to dobra funkce.
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---
      takovejch pacientu je tady vic, je spis vyjimka kdyz te nekdo jako MONROE a GRANTORINO nemaj v double ignoru
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      Heh, ID GRANTORINO evidentne neuneslo, ze jsem tomu dal minus k jedomu prispevku a dalo si me do oboustranneho ignoru... Skvela vychytavka pro nevyrovnane detiny. Diskuznimu serveru to ( bych rekl) ale na urovni moc nepridava...

      Nahodil by nekdo prosim anketu:
      OBOUSTRANNY IGNORE - Z HLEDISKA UROVNE
      NYXu prospiva
      NYXu neprospiva
      blank

      Diky
      KOC256
      KOC256 --- ---
      GRANTORINO:
      Tak taky jsem daval pulku s vodkou houmlesakovi pred barem na Stodolni kdyz jsem uz mel dost, ale zenichuv otec na rozlucce si myslel ze je to treba poradne zapit :)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      KOC256: Jeste k tomu pripitku, jsem si uvedomila svou letitou praxi idmitani alkoholu...
      Me to treba i nalejou do sklenicky, nektery lidi proste neslysi to NE, vyignorujou, nalijou to bez kecu, no tak si teda tuknu, abych neurazila, a pak to vubec nepiju XD... Uz mi takhle jedna osoba prinesla panaka, no nakonec to vypila za obe a skoncila pod stolem :) kazdy sveho stesti strujcem, zejo....
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      4PTO: Když mě pivo ani víno nechutná a pít tvrdej sama je divný, takže se snadno stane, že delší dobu nepiju vůbec, protože není příležitost na tvrdej a takový ten společensky přijatelný chlast já nerada.
      V anketě jsem to teda nezaklikla, protože sem asi měla skleničku aperitivu na vánoce, ale kdyby se mě někdo zeptal třeba na podzim, tak by tam ten půlrok klidně byl.

      A to jsem teda zapomněla, že jsem víc jak dva roky nepila vůbec v době, kdy jsem zpracovávala trauma z toho, že se můj táta málem uchlastal k smrti...
      KOC256
      KOC256 --- ---
      GRANTORINO:
      ne divny urcite ne. Mam to velmi podobne. Jen tedy obcas to pivo nebo vino na navsteve si proste dam. Tak me to spise prekvapilo :)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      KOC256: jak pri peceni? S alkoholem nepecu, cukrovi nedelam a proste jsem nepila. Jo je to divny, ale ja v tehotenstvi vzdycky uplne prestala pit, presla me chut na spoustu veci a obvykle mi to vydrzelo i behem kojeni. Kdyz to vezmes, ze to znamenalo odpustit si ty dve tri sklenicky mesicne, fakt to nebyl problem :). Proste alkohol zas tak nemusim, ozraly lidi nesnasim. Do ospod nechodim, v kavarne si dam kafe, domu si to nekupuju, divny :)?
      KOC256
      KOC256 --- ---
      GRANTORINO:
      nerekl bych ze to je nepredstaviteolny ale to jako vazne sis 27 mesicu ani nelizla pri peceni, nebo ani pripitek na silvestra atd?
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      D1RABBIT: erozprávy, které sleduje otec mého kamaráda, tvrdí, že už to tak levný pití nebude
      Půllitr piva za 70 korun? V Česku možná brzy realita | EuroZprávy.cz
      https://eurozpravy.cz/...alita/?fbclid=IwAR0yAEJbN8MZvnDxjIFm7TCBFVgmGkdADeiMrkJP-JKV6qpT0voC6fxEGmY
      ale nadruhou stranu, uvidíme, jak to bude vypadat
      Babiš zřejmě sní i o DPH u točeného piva, opět navrhuje její snížení na 10 % - Podnikatel.cz
      https://www.podnikatel.cz/...0/?fbclid=IwAR3iE9wbGgB1wM01gP8EnwAFytDdofbDiDNEEmp76f34JzucP8K8Hozk55A
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      4PTO: ja treba to odklikla. Kdyz jsem byla tehitna, pak kojila, tak jsem vzdycky nepila a to mas 9 mesicu + 18 mesicu a hned jsou z toho dva roky v klidu ;)
      A letos poprve od puberty jsem si ani nepritukla na silvestra, alkohol 0,00
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      NELLAS: nyx je bublina, tim bych se neřídil.
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      87HIGHFLYER: Podle výsledků tvojí ankety to zas tak tragické nebude... ale je fakt, že kecy typu "jednou to zkusit musíš" v mém okolí odezněly až relativně nedávno.. to jsou holt ty bubliny :))
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      NELLAS: myslíš 80 procent dospělý populace?:)
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      4PTO: Mně se zase nezdá, že u nás ještě pořád existují lidi, co si nedokážou představit život bez alkoholu.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      4PTO: proč, jsou lidi co třeba nepijí léta. Nebo se opijou párkrát v patnácti, jednou do nedopadne dobře a dalších x let se alkoholu úplně vyhýbaj. Potom třeba stačí žít s partnerem, co nepije vůbec, změnit prostředí...těch důvodů je spousta. Některý ženský nepijou po narození dítěte i v době, když by dávno mohli apod.
      4PTO
      4PTO --- ---
      87HIGHFLYER: Az se mi to nezda, ze by se kazdy 3. ze vsech odpovidajicich dele nez rok dobrovolne ani jednou nenapil alkoholu...
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      JOPS:
      cituji zadavatel ankety "myšleno bez napití se čehokoliv alkoholickeho. Nechce se mi to pro vecne rypaly specifikovat nějak víc, ale prostě od doby co pijete.. A dobrovolně - ne skrz zdravotní stav,nemoc etc.."
      Nevím co kdo do toho plete alkoholismus.
      JOPS
      JOPS --- ---
      87HIGHFLYER: ty jo... to je blba otazka.

      Kdyz si dam jedno pivo v pondeli, streda a nedele, tak to znamena, ze mene nez tyden ? :) a jsem alkoholik ?

      nepamatuji si, kdyz mi bylo treba 25 a jeste jsem nechodil sportovat, tak jsem mozna byl "strizlivej" i o hodne dele...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam