• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    4PTO: ne, jen vyhulena troska
    4PTO
    4PTO --- ---
    MINERWA: Jsi ovce?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MINERWA: treba ma alzheimera a vubec nevi, kde je a jak se tam vzal. :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    4PTO: jednička by měla vědět, že v pozdním věku se už na stromy neleze
    4PTO
    4PTO --- ---
    MINERWA: Logické řešení je č.2
    Ten úplně vlevo je naivní, neví že mu někdo může podrezat větev, kvůli tomu ještě není stupid...č. 3 je vychcanej ví že se dá podrezat větev tak si aspoň dává bacha, 4 je v depresi to ještě neznamená že je stupid. č.2 je debil, ví že se dá podrezat větev ale neohlida si to...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    POZITRON: mimochodem vedle je na facebooku, né ve čtyřkách, hledala jsem řešení a teď jsem zklamaná, že je tak debilní
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    IDLE: of course, protože jsem doufala, že to bude mít logické řešení, dala jsem to i do jiný diskuze, kde většina angličtinu neovládá jako tady
    IDLE
    IDLE --- ---
    MINERWA: Google Translate? :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    POZITRON: ty, protože to je děsná píčovina
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    POZITRON: veverka, která si myslí, že jí to nepřišijou, když jenom vesele kouká a drží si oříšek. Bohužel, realita je někdy krutá :(
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Kdo je podle vás na obrázku nejblbější?

    90 hlasy od 90 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Byli jste někdy v pražském klubu Duplex?

      115 hlasy od 115 respondentů

        CUSTOM1
        CUSTOM1 --- ---
        MINERWA: Delší dobu nejezdím autem a přesto mi sníh vadí.

        Nemám zimu rád celkově. Vadí mi sníh i nízké teploty. Kdyby celou zimu chcalo, ale bylo třeba max. deset, dvanáct stupňů, tak jsem spokojený.
        To už jsem ovšem trochu odbočil :)
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        CUSTOM1: a to víš jak?
        CUSTOM1
        CUSTOM1 --- ---
        VESPER_INDIGO: Sníh nesnáším a mám auto, ale nesouvisí to spolu. Nesnášel bych ho, i kdybych auto neměl.
        HARDCABB
        HARDCABB --- ---
        mne prijde na CLAVENovi nejlegracnejsi to, jak se jednou za X mesicu vyloupnou jeho prispevky, protoze mu zrejme doslo premium a nestihl si pujcit na novy. clovek je par dni obohacenej jeho geniem a pak je zase bozi klid.
        KOVOVAMINCE
        KOVOVAMINCE --- ---
        SALVATOR: V podstatě souhlasím. A chápu případy, kdy nic než DI nezbývá. Ale aktuální nadužívání bude toho kňů produkovat jen víc a víc. Lidem se prostě nebude chtít platit za sobectví někoho jinýho.
        Mně je to osobně docela fuk, kdo mě v DI má nebo nemá. Považuju to za "problém" těch lidí a ne můj. :))
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        BURKHAR: Tak pokud si tohle nekdo doma carkuje a je schopnej na to odpovedet, tak klobouk dolu.
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        SALVATOR: rozbity diskuse neresim, protoze internetova diskuse je zabava. snad nikdo nebere intetnetovy tlachani vazne. na zvanici servery se chodi pro zabavu a zabiti nudy. vzdyt vetsina diskusi je neustale recyklovani nekolika obrazku ci clanku.

        aneb i nyx je ve znameni lidi, kteri cely den akorat pisou kolik maji prace. pricemz plati, ze kdo ma skutecne co k praci,nesedi nad zvanicim serverem.

        //i ja zabijim nyni cas.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam