• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    87HIGHFLYER: Nebyla, ale…

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Byl/a jsem včera na letný?

    109 hlasy od 109 respondentů

      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      KOC256: Sorry, příště použiju párové tagy <humot></humot>
      KOC256
      KOC256 --- ---
      SALVATOR:
      Abys vedel statisticke rozlozeni...

      Naopak k cemu mi je dobre videt kdo se kdy pochcal. stejne tu limitne nikoho neznam...
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      87HIGHFLYER: Sorry, ale jakej má taková anketa smysl, když neni poznat, jak kdo hlasoval?
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Kdy jste se naposled pochcali do postele?

      102 hlasy od 102 respondentů

        MINERWA
        MINERWA --- ---
        HOWKING: to je teda pěkná blbost, "tenhle víkend jedu na hory" neznamená, že zrovna sedim v autobuse a existuje ještě předminulý víkend a předpředminulý víkend a předpředpředminulý víkend, pak je to minulej měsíc, neasi....a "tento" víkend, jak myslíš ty, je o víkendu
        KOC256
        KOC256 --- ---
        87HIGHFLYER:
        Asi bych upresnil, ze pokud uz nekdo nelita nebo neji maso, nemel by hlasovat. Peotoze jde o to vzdavani ne?

        Ae jinak DOBRA otazka! :D Hlasoval jsem hypoteticky pro vzdani se letadla, protoze bez masa je demence fungovat. Ale letadla by se mi taky nechtelo vzdavat, kdyz litam kazdy mesic nekam... :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Pokud byste byli postaveni před volbu &quot;přestat jíst maso&quot; a &quot;přestat létat letadlem&quot;, vybrali byste si:

        110 hlasy od 110 respondentů

          KOC256
          KOC256 --- ---
          THEMAKARESH:
          Pak jsi hlasoval naprosto správně :)
          THEMAKARESH
          THEMAKARESH --- ---
          KOC256: Vůbec nevím o co jde a jsem línej to hledat.
          DEB
          DEB --- ---
          KOC256: vyuzivame jako firemni ucet, ano stalo se mi ze moje karta byla compromised, ale nebojim se ponevadz to nejsou moje peníze
          KOC256
          KOC256 --- ---

          Bojím se REVOLUTu?

          75 hlasy od 75 respondentů

            HOWKING
            HOWKING --- ---
            87HIGHFLYER: Jo, to nezpochybňuji. Ale minulý a příští je neurčité. Následující a předešlý by bylo jasnější. Nicméně pokud příjmu tvrzení že "toto" znamená časově v "tomto" (právě probíhajícím) týdnu, tak co země, kde je půlka víkendu v jednom týdnu a půlka v druhém? :)
            87HIGHFLYER
            87HIGHFLYER --- ---

            Používáte Revolut?

            100 hlasy od 100 respondentů

              HOWKING
              HOWKING --- ---
              PANDA_JE_MRTVA: A nebo bych tohle ve středu vůbec nemohl říct. Stejně jako o tom pátku.
              PANDA_JE_MRTVA
              PANDA_JE_MRTVA --- ---
              HOWKING: To by podle tohoto HOWKING dnes muselo být úterý.
              87HIGHFLYER
              87HIGHFLYER --- ---
              HOWKING: až na to, že tu větu od pandy každej chápe a je naprosto běžná a ta tvoje nedává absolutně žádnej smysl a nikdo takhle nemluví. ¯\_(ツ)_/¯
              HOWKING
              HOWKING --- ---
              PANDA_JE_MRTVA: Toto úterý jsem o této anketě ještě nevěděl. (obojí je jak vidíš špatně)
              PANDA_JE_MRTVA
              PANDA_JE_MRTVA --- ---
              HOWKING: v pátek chodim do hospody. tenhle pátek ale nejdu. dneska je středa.
              HANNA
              HANNA --- ---
              HOWKING: Nejspíš nerozumí tomu, že v anketě hlasovalo dosud 32 lidí, ale jen ty máš pocit, že ostatní zajímá tvůj pohled na věc, na kterou má každý z nás pohled trochu jiný.
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam