• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    THEMAKARESH: Bruntále, skloňuje se to podle slova "prdel".
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HARDCABB: Rakovinu.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    HARDCABB: chodit v mých mokasínách ....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HARDCABB: Když pominu, že asi nemám nic jako nejhoršího nepřítele, tak i kdybych měl, nepřál bych mu asi nic negativního. Možná by to zasloužilo i vlastní odpověď. Deus ex machina v podobě nenadálý nehody nebo nemoci nebo čehokoliv totiž neni konstruktivní řešení čehokoliv. Tak nevim, proč bych něco špatnýho měl vůbec někomu přát.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    HARDCABB: Návštěvu Brna, Ostravy nebo Bruntálu.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    Existuje neco, co byste opravdu neprali ani svymu nejhorsimu nepriteli (pripadne nikomu globalne)?

    58 hlasy od 58 respondentů

      LODBROG
      LODBROG --- ---
      MAR_TINA: Slunečnicových semínek neloupaných..?
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MATHES: Z praku ano. A sedmička matka je sedmička matka.
      MATHES
      MATHES --- ---
      BURKHAR: takže střílet teda umíš?
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MAR_TINA: Vzhledem k tomu, kolik debilních koček mi tu pobíhá, by moje menu bylo brambory a pečená kočka na cibuli. Střílet umím. A dokonce se nebojím ani lidí, protože střílet umím.
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      BURKHAR: ale jedli bysme válečné příděly v podivných kombinacích. Třeba zítra menu pro 4 osoby: kdoulovy sýr, dvě hrstě slunečnicových semínek neloupaných, pečený holub (zdravíme souseda), kadeřávek a láhev vína.
      Ostatně láhev vína by byla denně.
      DA_NIELA
      DA_NIELA --- ---
      Potravinový banky puknou ve švech a jejich klienti si přešijou knoflík na kaťatech... Stačí to vzít za správnej konec.
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MAR_TINA: Mám to stejně. Akorát loni jsem se na Chaloupku přestěhoval až v červnu a celé léto a podzim zabrala akce dedžunglizace, tři roky se o to nikdo nestaral. Letos už doufám nebudu muset chodit na Zelňák kupovat nic kromě sazenic a semen.
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      Nejsme hromadiči, ale minizemědělci. Než dojdou zásoby, začnou další růst. A osivo je už nakoupeno.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      SALVATOR: tak ja jsem treba nekoupila zasoby kvuli koronaviru, ale dcera mi dnes rekla, ze jedna spoluzacka uz se kvuli tomu odhlasila z lyzaku a muze se stat, ze v pondeli na lyzak do Rakouska nepojedou, to beru, jakoze zrusenej lyzak na posledni chvili by se me asi dotknul dost :(
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      NELLAS: To neni snobismus, to je nechuť pomáhat jim od zbytečnejch zásob, pořízenejch v záchvatu dementní, médiama napumpovaný paniky ;)
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      SALVATOR: V neporušeném obalu za zlomek ceny? Snobe :))
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      NELLAS: Tak to doufám, že za a), protože bazarový špagety z principu tak nějak nechci :)))
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      SALVATOR: To mezitím doplní, případně to preppeři začnou levně odprodávat, až zjistí, že nakoupili příliš mnoho :)))
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      Zajímavej nepoměr. Očekával bych, že bude zhruba stejný množství lidí, který nenakoupili zásoby a těch, který očekávaj, že se jich situace možná dotkne. Já totiž úplně vidim, jak nám, kdo sme si speciální zásoby nedělali, dojdou ty běžný a pak budem mít smolíka, protože budou kšefty vykoupený prepperama :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam