• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HOWKING: Normálně bych napsal, že je to stejně retardovaná otázka jako
    "Co je rozumnější na poušti?
    a) vychlastat všechnu vodu sám (a přežít)
    b) nechat vodu kopáčů studny, co pracujou o 5 metrů vedle aby byla voda pro všechny",
    ale nenapíšu.

    Zaprvé je ta rozumnější odpověď (IMHO zcela samozřejmě) "mám-li koronavirus a mohu někoho nakazit (rodinu, spolubydlící, sousedy když jdu na dvůr k pumpě pro vodu), taxi roušku seženu nebo ušiju a nosím ji,
    ale jsem-li zdravý, tak je mi rouška k něčemu jen pokud jsem nindža nebo žena v Islámském státě, anebo mám v hubě fakt hnusný rovnátka
    ",

    a zadruhé je to formulováno tak (vyděračsky, navíc ještě s "ukazovat jak kdo hlasoval"), že všichni (krom pár recesistů) samozřejmě dají b), aby si mohli honit triko jak jsou "rozumní a ohleduplní".
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    [SERVER ERROR]
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    Co je podle vás rozumnější v období nedostatku roušek?

    31 hlasy od 31 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      BURKHAR: řešim hodně, ale to je asi tak všechno
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---

      Voní vám vaše prdy?

      76 hlasy od 76 respondentů

        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        Nijak zvlášť neřeším, ruce jsem si myl vždycky, mezi lidma o tom vtipkuju (protože co jinýho s tím), do práce chodím po svejch...
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        Mezi lidi nechodim, do prace nechodim, rousku nenosim, dezinfekci nepouzivam, myju si casteji ruce, nepanikarim, zbytecna ta opatreni nejsou, kam to mam hodit?
        KLX
        KLX --- ---
        BURKHAR: Neřeším vůbec, panika to zbytečná není. Uvidím, jak bude dále pokračovat
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        BURKHAR: Řeším hodně ne ve vztahu k sobě, ale ve vztahu k mezinárodní akci, kterou organizuju. Nevztahuje se na nás aktuální zákaz akcí vlády, takže je to naše rozhodnutí a vlastně pár posledních dní aktivně probíráme možnosti a váháme.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        THEMAKARESH: chápu, tak preju co nejmin blbejch ptaku nad hlavou a mastnejch klik:)
        THEMAKARESH
        THEMAKARESH --- ---
        87HIGHFLYER: Špína mi nevadí. To spíš možnost přenosu choroby. Já si obecně dávám pozor na svůj zdravotní stav a už jsem měl pár podezření na rakovinu, ale nakonec mi vlastně nic nebylo. Třeba jsem byl na vyšetření hrudníku, aby zjistili, že mi neroste nádor, ale jen jsem našel mečovitý výběžek hrudní kosti. :-D
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        THEMAKARESH: OK, každému jeho nebe, nemyslel jsem to ve zlym.
        THEMAKARESH
        THEMAKARESH --- ---
        BURKHAR: Asi jo, ale nezávisle na probíhajícím šíření sarsu2. Já si taky kontroluji lampy a jiný zevlácký plochy pro ptactvo vyhýbám se jim, když na nich ptáci jsou, ale to už je k probíhající anketě OT.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        THEMAKARESH: nejaka fobie z nemoci nebo spiny?
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        THEMAKARESH: To jsi dobrej paranoik teda. :D
        THEMAKARESH
        THEMAKARESH --- ---
        JAMILLOS: Je to Home Office. ;-)
        THEMAKARESH
        THEMAKARESH --- ---
        87HIGHFLYER: Je to jedna z mých zvláštností a docela to dodržuji. Když je teplo a nemám dlouhé rukávy, tak použiji tričko. Nosím delší trika, takže to jde.
        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        THEMAKARESH: Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že to je Home Office. Myslel jsem, že jseš první nyxák, co má ten virus. :D
        ALESH
        ALESH --- ---
        BURKHAR: neresim vubec, ale panika to zbytecna neni :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        THEMAKARESH: vážně nikde a nikdy ve veřejném prostoru nesaháš na kliku holou rukou?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam