• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THEMAKARESH: OK, každému jeho nebe, nemyslel jsem to ve zlym.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BURKHAR: Asi jo, ale nezávisle na probíhajícím šíření sarsu2. Já si taky kontroluji lampy a jiný zevlácký plochy pro ptactvo vyhýbám se jim, když na nich ptáci jsou, ale to už je k probíhající anketě OT.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    THEMAKARESH: nejaka fobie z nemoci nebo spiny?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THEMAKARESH: To jsi dobrej paranoik teda. :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    JAMILLOS: Je to Home Office. ;-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    87HIGHFLYER: Je to jedna z mých zvláštností a docela to dodržuji. Když je teplo a nemám dlouhé rukávy, tak použiji tričko. Nosím delší trika, takže to jde.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    THEMAKARESH: Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že to je Home Office. Myslel jsem, že jseš první nyxák, co má ten virus. :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    BURKHAR: neresim vubec, ale panika to zbytecna neni :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    THEMAKARESH: vážně nikde a nikdy ve veřejném prostoru nesaháš na kliku holou rukou?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BURKHAR: Mám HO, za něj jsem rád a byl mém v zaměstnání doporučen obecně, když nejsou studenti. Ruce jsem si myl vždycky, stejně jako jsem k otevírání dveří používal minimálně rukáv nebo loket, abych nemusel sahat na kliku holou rukou. Vlastně jsem za něj docela rád, protože nemusím chodit do práce a potkávat všude lidi. Zároveň jsem čekal, že něco podobného nastane už zhruba před třemi týdny, tak abych opravdu nikam nemusel, tak mám zásobu trvanlivých potravin jsem doma, dopsal jsem článek, sem tam nějaká další práce a u toho se válím v posteli, žeru, nikde žádný lidi. Připadám si jako v mém samotářském ráji.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Vzhledem k tomu, že se léčím s něčím úplně jiným a zítra jde pejska na operaci, tak mám home-office bez ohledu na COVID-19. Jedu si teď půjčit auto, takže MHD nebudu řešit. Doposuď jsem si prostě umyl pořádně ruce po příchodu domů / do práce. Lidem se vyhýbám už třičtvrtě roku z úplně jiných důvodů. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    COVID-19

    81 hlasy od 81 respondentů

      AJIT
      AJIT --- ---
      návrh na anketu:

      Korona virus:

      -řeším hodně, nosím roušku, používám dezinfekce, mezi lidi téměř nechodím, homeoffice
      -řeším trochu, občas dezinfikuji, jsem obezřetnější, omezil jsem MHD a pod., do práce chodím
      -neřeším vůbec, je to zbytečná panika
      -jinak


      případně přidejte víc možností, jestli jsem jich nedal dost
      CUSTOM1
      CUSTOM1 --- ---
      THEMAKARESH: Bruntále, skloňuje se to podle slova "prdel".
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      HARDCABB: Rakovinu.
      DA_NIELA
      DA_NIELA --- ---
      HARDCABB: chodit v mých mokasínách ....
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      HARDCABB: Když pominu, že asi nemám nic jako nejhoršího nepřítele, tak i kdybych měl, nepřál bych mu asi nic negativního. Možná by to zasloužilo i vlastní odpověď. Deus ex machina v podobě nenadálý nehody nebo nemoci nebo čehokoliv totiž neni konstruktivní řešení čehokoliv. Tak nevim, proč bych něco špatnýho měl vůbec někomu přát.
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      HARDCABB: Návštěvu Brna, Ostravy nebo Bruntálu.
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---

      Existuje neco, co byste opravdu neprali ani svymu nejhorsimu nepriteli (pripadne nikomu globalne)?

      58 hlasy od 58 respondentů

        LODBROG
        LODBROG --- ---
        MAR_TINA: Slunečnicových semínek neloupaných..?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam