• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    87HIGHFLYER: Je to jedna z mých zvláštností a docela to dodržuji. Když je teplo a nemám dlouhé rukávy, tak použiji tričko. Nosím delší trika, takže to jde.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    THEMAKARESH: vážně nikde a nikdy ve veřejném prostoru nesaháš na kliku holou rukou?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BURKHAR: Mám HO, za něj jsem rád a byl mém v zaměstnání doporučen obecně, když nejsou studenti. Ruce jsem si myl vždycky, stejně jako jsem k otevírání dveří používal minimálně rukáv nebo loket, abych nemusel sahat na kliku holou rukou. Vlastně jsem za něj docela rád, protože nemusím chodit do práce a potkávat všude lidi. Zároveň jsem čekal, že něco podobného nastane už zhruba před třemi týdny, tak abych opravdu nikam nemusel, tak mám zásobu trvanlivých potravin jsem doma, dopsal jsem článek, sem tam nějaká další práce a u toho se válím v posteli, žeru, nikde žádný lidi. Připadám si jako v mém samotářském ráji.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Vzhledem k tomu, že se léčím s něčím úplně jiným a zítra jde pejska na operaci, tak mám home-office bez ohledu na COVID-19. Jedu si teď půjčit auto, takže MHD nebudu řešit. Doposuď jsem si prostě umyl pořádně ruce po příchodu domů / do práce. Lidem se vyhýbám už třičtvrtě roku z úplně jiných důvodů. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    COVID-19

    81 hlasy od 81 respondentů

      AJIT
      AJIT --- ---
      návrh na anketu:

      Korona virus:

      -řeším hodně, nosím roušku, používám dezinfekce, mezi lidi téměř nechodím, homeoffice
      -řeším trochu, občas dezinfikuji, jsem obezřetnější, omezil jsem MHD a pod., do práce chodím
      -neřeším vůbec, je to zbytečná panika
      -jinak


      případně přidejte víc možností, jestli jsem jich nedal dost
      CUSTOM1
      CUSTOM1 --- ---
      THEMAKARESH: Bruntále, skloňuje se to podle slova "prdel".
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      HARDCABB: Rakovinu.
      DA_NIELA
      DA_NIELA --- ---
      HARDCABB: chodit v mých mokasínách ....
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      HARDCABB: Když pominu, že asi nemám nic jako nejhoršího nepřítele, tak i kdybych měl, nepřál bych mu asi nic negativního. Možná by to zasloužilo i vlastní odpověď. Deus ex machina v podobě nenadálý nehody nebo nemoci nebo čehokoliv totiž neni konstruktivní řešení čehokoliv. Tak nevim, proč bych něco špatnýho měl vůbec někomu přát.
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      HARDCABB: Návštěvu Brna, Ostravy nebo Bruntálu.
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---

      Existuje neco, co byste opravdu neprali ani svymu nejhorsimu nepriteli (pripadne nikomu globalne)?

      58 hlasy od 58 respondentů

        LODBROG
        LODBROG --- ---
        MAR_TINA: Slunečnicových semínek neloupaných..?
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        MATHES: Z praku ano. A sedmička matka je sedmička matka.
        MATHES
        MATHES --- ---
        BURKHAR: takže střílet teda umíš?
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        MAR_TINA: Vzhledem k tomu, kolik debilních koček mi tu pobíhá, by moje menu bylo brambory a pečená kočka na cibuli. Střílet umím. A dokonce se nebojím ani lidí, protože střílet umím.
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        BURKHAR: ale jedli bysme válečné příděly v podivných kombinacích. Třeba zítra menu pro 4 osoby: kdoulovy sýr, dvě hrstě slunečnicových semínek neloupaných, pečený holub (zdravíme souseda), kadeřávek a láhev vína.
        Ostatně láhev vína by byla denně.
        DA_NIELA
        DA_NIELA --- ---
        Potravinový banky puknou ve švech a jejich klienti si přešijou knoflík na kaťatech... Stačí to vzít za správnej konec.
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        MAR_TINA: Mám to stejně. Akorát loni jsem se na Chaloupku přestěhoval až v červnu a celé léto a podzim zabrala akce dedžunglizace, tři roky se o to nikdo nestaral. Letos už doufám nebudu muset chodit na Zelňák kupovat nic kromě sazenic a semen.
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        Nejsme hromadiči, ale minizemědělci. Než dojdou zásoby, začnou další růst. A osivo je už nakoupeno.
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        SALVATOR: tak ja jsem treba nekoupila zasoby kvuli koronaviru, ale dcera mi dnes rekla, ze jedna spoluzacka uz se kvuli tomu odhlasila z lyzaku a muze se stat, ze v pondeli na lyzak do Rakouska nepojedou, to beru, jakoze zrusenej lyzak na posledni chvili by se me asi dotknul dost :(
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam