• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HARDCABB: celou naší rodinu... větší setkání jsou občas dost matoucí.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOWKING: Směla bych prosím změnit odpověď? S tímhle tvým přístupem fakt volím radši tu první možnost :)))
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    HOWKING: Ty si dorbý mimoň :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Takže se prostě fakt nejednalo o anketu, ale o formu moralizování. Chvilku jsem si říkala, že ze srandy zakliknu tu první možnost (protože ty otázky jsou fakt položené tak návodně, že je jasné, jak se musí správně odpovědět)... ale to by zas bylo keců.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    HOWKING: ? Takže pokud seženu roušky z CN, tak "krátím zásoby českých lékařů"?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    LODBROG: "mám-li koronavirus a mohu někoho nakazit" hm. jenze jak to vim, jestli jsem prenasecem? inkubacni doba je 14 dni a muzu nekoho nakazit, aniz bych mel priznaky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    00KUBAT: si myslim, ze by stacilo jit po spoluobcanech, ktery maji plny sklepy rousek, ktery chteli prodavat predrazeny pres aukrko.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    HOWKING: Co jako znamená "sehnat roušky za každou cenu"? Jakože půjdu s brokovnicí vykrást zásoby v nemocnici? Proč je ta otázka koncipovaná vylučovací metodou? Co když vybavím dovoz roušek třeba z CN?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    Tak ona není žádná FFP3 ani nic sofistikovaného pro delší pracovní nasazení. Jedná se o medializovanou variantu z petflašky, pro krizové užití. Prostě ji mám v pohotovostní tašce a kdyby došlo na nějakou nepřehlednou situaci, tak ji vytáhnu a použiji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    hlasovalk jsem abych videl odpovedi, prijde mi to divne postavene...

    Rousku jsem si vyrobil :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HOWKING: Normálně bych napsal, že je to stejně retardovaná otázka jako
    "Co je rozumnější na poušti?
    a) vychlastat všechnu vodu sám (a přežít)
    b) nechat vodu kopáčů studny, co pracujou o 5 metrů vedle aby byla voda pro všechny",
    ale nenapíšu.

    Zaprvé je ta rozumnější odpověď (IMHO zcela samozřejmě) "mám-li koronavirus a mohu někoho nakazit (rodinu, spolubydlící, sousedy když jdu na dvůr k pumpě pro vodu), taxi roušku seženu nebo ušiju a nosím ji,
    ale jsem-li zdravý, tak je mi rouška k něčemu jen pokud jsem nindža nebo žena v Islámském státě, anebo mám v hubě fakt hnusný rovnátka
    ",

    a zadruhé je to formulováno tak (vyděračsky, navíc ještě s "ukazovat jak kdo hlasoval"), že všichni (krom pár recesistů) samozřejmě dají b), aby si mohli honit triko jak jsou "rozumní a ohleduplní".
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    [SERVER ERROR]
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    Co je podle vás rozumnější v období nedostatku roušek?

    31 hlasy od 31 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      BURKHAR: řešim hodně, ale to je asi tak všechno
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---

      Voní vám vaše prdy?

      76 hlasy od 76 respondentů

        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        Nijak zvlášť neřeším, ruce jsem si myl vždycky, mezi lidma o tom vtipkuju (protože co jinýho s tím), do práce chodím po svejch...
        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        Mezi lidi nechodim, do prace nechodim, rousku nenosim, dezinfekci nepouzivam, myju si casteji ruce, nepanikarim, zbytecna ta opatreni nejsou, kam to mam hodit?
        KLX
        KLX --- ---
        BURKHAR: Neřeším vůbec, panika to zbytečná není. Uvidím, jak bude dále pokračovat
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        BURKHAR: Řeším hodně ne ve vztahu k sobě, ale ve vztahu k mezinárodní akci, kterou organizuju. Nevztahuje se na nás aktuální zákaz akcí vlády, takže je to naše rozhodnutí a vlastně pár posledních dní aktivně probíráme možnosti a váháme.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam