• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Nojo, ale voni tady lidi čekaj spíš věcný ankety, ze kterejch se případně dozvěděj zajímavý a relevantní údaje. Nečekaj tady COVID agitku... ¯\_(ツ)_/¯
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Tak jako vždy nic nedělám prvoplánově a v podstatě jsem jen chtěl upozornit na to jaké jsou možnosti pro tu naprostou většinu, co to ještě nemá za sebou. :)
    GRANTORINO: Tak těch je naprosté minimum a anketa pro ně vůbec nemá smysl. Ti už volit přístup nemusí. Jako se ptát mužů, jestli budou rodit doma, nebo v porodnici. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Jedno se ti musí nechat - umíš vytvořit nádherně manipulativní varianty :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HOWKING: ja si treba myslim, ze jsem to uz bud za a) prodelala v breznu a jsem imunni, za b) jsem se s tim nekde potkala a nechytla to, pripadne c) to chytnu ve slabe forme, mozna si ani nevsimnu, d) to teprve potkam a vubec nechytnu. Celkove proste verim ve svou prirozenou imunitu budovanou a vubec to uz neresim.
    EKG
    EKG --- ---
    MINERWA: Delas vsechno, co jsi chtel, i kdyz te to mezitim prestalo bavit, nebo sis to rozmyslel, nebos to ani poradne nechtel, ale stejne ti to zapocitali. Ano, to zni jako definice pekla, mozna jeste tak ocistce, ale pokud naveky, tak spis pekla.

    Nebe je tam, kde muzes svleknout pripoutanosti a ulpivani a byt zajedno se zdrojem, ale to se ti nestane, neboj.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    87HIGHFLYER: no on to ma vychytany. svoje zere a cizi destiluje v cirou moudrost pro nudici se panicky.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    RAINBOF: vlastní prdy samozřejmě.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jeden reinkarnovanej co to prezil se jmenuje Dusek, to je starej breatharian zivi se akorat sluncem.

    (moje teorie je ze to je podvod, jeste dejchaj a urcite ze vzduchu extrahujou prdy a tim se zivi)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: ažse odprostíš od materialismu, pak pochopíš a teď už se ptej jinde, puff
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: jj, přesněji ti lidé se reinkarnovali
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: tak já myslim, že je všeobecně známo, že v pekle jde o utrpení-navěky
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: v pekle nemůžeš nic, co chceš, máš divný představy teda
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULUU: tak nebe je děláš všechno, cos chtěl-navěky, peklo-práce s kamanama, horko a bič-navěky
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Poslední soud etc., pustili byste sami sebe do "nebe"?

    57 hlasy od 57 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      HOWKING: a já ti dala plus, protožes mě rozesmál
      CO JE KUA TOHLE ZA NOVOU HRU?
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      HOWKING: Jako správný Otesánek bych ti měla pohrozit, že tě sním, ale ještě by mi pak bylo dlouho blbě.
      HOWKING
      HOWKING --- ---
      NELLAS: Sloni nezapomínaj! :D
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      87HIGHFLYER: Já mu dala minus, protože mi morbidní obezitu diagnostikoval už dávno, podle fotky ruky :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      HOWKING: já ti dal mínus, protože mě ta anketa nebaví a nedává mi žádnej smysl (nemám rád falešný dilema). I když jestli se budu dál stravovat jako tenhle víkend, tak ti budu muset dát další, protože budu pěkne vyžranej.
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      MINERWA: podstatné je začít Grónskem a to vir nějak nedal…
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam