• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    87HIGHFLYER: Nehlasoval jsem, protože by to bylo jako strkat prst do dvou jiných hoven. A já prsty do hoven nestrkám.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    87HIGHFLYER: protoze Babiš prostě ne
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    87HIGHFLYER: protože je to o 0,1% menší píčuš než ta zasyflená StBácká děvka... ale jinak ano doufejme, že chcípne dřív.. i kdyby se nestal opět prezidentem a doufám, že chcípnou oba dřív než než chcípne ta kunda sem co tam sedí teď a tahle kunda chcípne zejtra... :))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: protože je starej a říkal, že roušky jsou blbost a že se nebude v žádným případě očkovat, říkal to na tom vystoupení v neděli
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Klause v ankete nize jsem volil protoze:

    42 hlasy od 42 respondentů

      KLX
      KLX --- ---
      MUCKER: Poslední zhasíná..
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: starýho zabije koronáč, to je taky jistý
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      MINERWA: tak samozřejmě, že myslím; ta absurdnost je v tom starej klaus
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      to už ho dřív někdo zabije, imho
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: už jsem si myslela, že si myslíš, že by se babič doslal do druhýho kola
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: WTF?
      MUCKER
      MUCKER --- ---

      2. kolo prezidentských voleb

      30 hlasy od 30 respondentů

        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        BURKHAR: že existuje DI mně dělá hůře
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        BURKHAR: nevim, nikdy jsem to nepouzil
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        KOUDY: pravdu díš. zdržela jsem se DI jen pro pro chození do auditka [ ZABAVNY KVIZ (VSEOBECNYCH) ZNALOSTI (a zajimavosti) II. - tady je samotne kvizove jadro klubu.... NO FLAMES & CHAT, PLS! ] , kde by mít v ignoru jednoho z hlavních hráčů dost překáželo. Jenže stejně mám pocit, že si ty odpovědi googlí.
        KOUDY
        KOUDY --- ---
        MAR_TINA: Tak Dragon mel na rozdil od burkhara alespon nejakej prehled, intelekt, schopnost kritickyho mysleni...Burkhar je jen takova vtipna a zavistiva entita z brna, ktera chlasta a zije v maly chatce u lesa..takovej nyxi michal kolesa proste. Nejakej cas je vtipny sledovat jeho zivotni patalie, ale pak te to zacne spis otravovat..tak si ho das do DI..stejne jako prevracenyho, jugiho a podobny entity.
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        KOUDY: jenže Dragon si dával do ignoru lidi, kteří ho štvali, ale nebyl sprostý na všechny okolo. Jen ho štvalo kde co.
        KOUDY
        KOUDY --- ---
        MINERWA: Dragon si dal do ignoru skoro vsechny nyxaky a pak zjistil, ze vlastne nikoho nevidi a tak pro nej nyx nema smysl..takze sem prestal chodit.
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        MINERWA: uz se ke vsemu vyjadril, tak odesel.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        NELLAS: co je s Dragonem?
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        NELLAS: Kdo je Dragon a jak dopadl?
        HOWKING
        HOWKING --- ---
        BURKHAR: Prosím přidej se k těm ubožákům, co ze mě mají komplexy méněcennosti a přidej si mě taky do DI. Tebe fakt číst nemusím, ale chci dodržet stav, kdy já mám v DI jen jediného hňupa, protože ten je fakt nebezpečný. Zatím mi ty DI od ostatních vždy ulevily. Naštěstí je tu dost dalších lidí, co jsou (na rozdíl od takových jako ty, kteří si o sobě velkohubě jen myslí, že jsou inteligentní a na úrovni) opravdu zajímaví, chytří a inspirativní. Děkuji.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam