• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    87HIGHFLYER: protože je to o 0,1% menší píčuš než ta zasyflená StBácká děvka... ale jinak ano doufejme, že chcípne dřív.. i kdyby se nestal opět prezidentem a doufám, že chcípnou oba dřív než než chcípne ta kunda sem co tam sedí teď a tahle kunda chcípne zejtra... :))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: protože je starej a říkal, že roušky jsou blbost a že se nebude v žádným případě očkovat, říkal to na tom vystoupení v neděli
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Klause v ankete nize jsem volil protoze:

    42 hlasy od 42 respondentů

      KLX
      KLX --- ---
      MUCKER: Poslední zhasíná..
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: starýho zabije koronáč, to je taky jistý
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      MINERWA: tak samozřejmě, že myslím; ta absurdnost je v tom starej klaus
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      to už ho dřív někdo zabije, imho
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: už jsem si myslela, že si myslíš, že by se babič doslal do druhýho kola
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MUCKER: WTF?
      MUCKER
      MUCKER --- ---

      2. kolo prezidentských voleb

      30 hlasy od 30 respondentů

        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        BURKHAR: že existuje DI mně dělá hůře
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        BURKHAR: nevim, nikdy jsem to nepouzil
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        KOUDY: pravdu díš. zdržela jsem se DI jen pro pro chození do auditka [ ZABAVNY KVIZ (VSEOBECNYCH) ZNALOSTI (a zajimavosti) II. - tady je samotne kvizove jadro klubu.... NO FLAMES & CHAT, PLS! ] , kde by mít v ignoru jednoho z hlavních hráčů dost překáželo. Jenže stejně mám pocit, že si ty odpovědi googlí.
        KOUDY
        KOUDY --- ---
        MAR_TINA: Tak Dragon mel na rozdil od burkhara alespon nejakej prehled, intelekt, schopnost kritickyho mysleni...Burkhar je jen takova vtipna a zavistiva entita z brna, ktera chlasta a zije v maly chatce u lesa..takovej nyxi michal kolesa proste. Nejakej cas je vtipny sledovat jeho zivotni patalie, ale pak te to zacne spis otravovat..tak si ho das do DI..stejne jako prevracenyho, jugiho a podobny entity.
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        KOUDY: jenže Dragon si dával do ignoru lidi, kteří ho štvali, ale nebyl sprostý na všechny okolo. Jen ho štvalo kde co.
        KOUDY
        KOUDY --- ---
        MINERWA: Dragon si dal do ignoru skoro vsechny nyxaky a pak zjistil, ze vlastne nikoho nevidi a tak pro nej nyx nema smysl..takze sem prestal chodit.
        PANDA_JE_MRTVA
        PANDA_JE_MRTVA --- ---
        MINERWA: uz se ke vsemu vyjadril, tak odesel.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        NELLAS: co je s Dragonem?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam