• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MARYO
    MARYO --- ---
    LSDMASACRE: Servírce? Ehm?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    rozvozu ani korunu. rozvozce s tím jídlem nemá nic společného a kuchaři nebo servírce se dýško nedostane.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SKAFF: Platím kartou, ale nějaké drobné rozvozu vždy dám.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SKAFF: Platím kartou, občas jim něco odkliknu, ale bůh ví kam to jde.. do ruky nic
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: v době okýnek a rozvozů? jako obecně, venku nejim
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MINERWA: jako obecne nebo jen ted v dobe okynek a rozvozu?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKAFF: nejim, co si neuvařim (max moje máma mi ještě může uvařit)
    SKAFF
    SKAFF --- ---

    Rozvozu (osobě, která mi přiveze jídlo) dávám dýško

    100 hlasy od 100 respondentů

      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ZBYNEK: ja ovsem taky mimojine jsem pro zavreni ze prace, nikoliv jen detskych hrist, ...
      ale fakt jen zopakuju, ze vsechny matky se s detma, ktere ted nejsou v mš zakonite presunou na detske hriste behem dne a sirit se to bude opet mezi stejnyma lidma, co si to natahaji domu, kde se to bude sirit v rodinach, tak jakou to ma logiku? v detskym kolektivu proste nezabranis tem detem v blizkem kontaktu, at ve skolce, tak na hristi. A ano panelakovy deti si to budou sirit mezi sebou na hristi i na lavicce.
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      Vážení, existuje tu pošta. Tak se přesunte tam nebo prostě palte do piči, kdo to porovnávání pindíků má furt číst?
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      KOC256: Jestli jsi MYSLEL něco jinýho než co jsi NAPSAL, tax měl NAPSAT co si MYSLÍŠ :D

      Ne, vlastně máš pravdu. Ty nepíšeš, Ty se jen ptáš
      "v cem je relevantni hlasovani nekoho, kdo k tomu pristupuje na zaklade emoci" a je to jen můj pošahaný dojem že tím chceš říct, že je relevant míň nebo vůbec.

      A že za “vadi vam ze se o sve deti musite zase o trochu vice starat” v debatě o hřištích vidím přístup že kdo má děti na hřišti, ten se o ně totiž nestará a je to špatný rodič, protože správně mají být děti zavřené doma - pořád, i mimo covid, a kdo je s nima venku, tan švindluje.
      KOC256
      KOC256 --- ---
      LODBROG:
      No jsem rád, že víš mnohem lépe než já co jsem jak myslel i když jsem to nenapsal...
      ZBYNEK
      ZBYNEK --- ---
      GRANTORINO: Když máš zahradu, tak máš jiný pohled na věc. Panelákové děti to hřiště chtějí a dětem se těžko něco zakazuje...

      A argument, že je venkovní hřiště rizikové, je fakt úsměvnej - v době kdy se normálně chodí do práce.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      KOC256: "asi došlo jen k nepochopení" - ani, to došlo. Protože jsi to opravdu postavil jako "máš u hlasování emoce (nejspíš protože jde o tvoje zájmy), takže by se tvůj hlas neměl počítat.
      Což domyšleno do důsledků znamená, že smíš mluvit jen do toho, co se tě nijak netýká?

      "Já nepsal o indooru," - ale jo, psal. Doslova jsi to napsal tak, že když jsou děti na hřišti, tak to znamená že se o ně rodič nestará, prokazuje neschopnost a háže svoji zodpovědnost na někoho jiného. A měl si to rozmyslet dřív a děti si nepořizovat.

      "Před chvilkou jsi psal, že se na hřištích nešíří ne?" Opravdu? Kde jsme to psal? Šíří se to všude kde se potkávají lidi.
      Smyslem opatření je omezit setkávání tam, kde se to šíří nejvíc. Takže když se vláda rozhodne, že jsou taková místa děstká hřiště a zavře je,
      tak je od spoluobčana naprostá idiocie rada typu "no tak se nebudem scházet na hřiši, ale hned vedle".
      KOC256
      KOC256 --- ---
      LODBROG:
      asi došlo jen k nepochopení. Ale je rozdíl udělat obecný průzkum o přístupů doktorů. A nebo stát před přetíženou ordinací a ptát se lidí co tam proseděli hodiny jak to vidí...

      Obdobně tak to dopadlo tady. Zavřely se hřiště, rodiče jsou nasraní, tak pojďme se jich "nezávisle" zeptat, jak to vidí :)

      LODBROG:
      Já nepsal o indooru, ale se mnou třeba otec chodil (v jistém věku) každý den na procházky, do parku, k řece, na kolo, ... Později třeba výlety na hory, na chatu, atd. Od jistého věku jsem chodil na kolo s kamarády sám. Tedy není to postaveno DOMA vs (zavřené hřiště = katastrofa). Alespoň ne u mě...
      BTW: bydleli jsme v 3+1 a hrál jsem tam když na to přijde s bráchou hokej, fotbal asi ne bo byl gramlavý, ...

      LODBROG:
      To jsme trochu jinde, ale toto je přesně o nepochopení situace. A bohužel to platí obecně a ty jsi toho jen příkladem. Vítej v davu... Ale máš pravdu v tom, že člověk si to nedomyslí a vláda nevysvětlí. Ale ten kdo se dovtípí sám, tak ví proč to není vysvětleno. Ale to už jsem trochu v kruhu...

      LODBROG:
      Před chvilkou jsi psal, že se na hřištích nešíří ne? A nebo se šíří jen když se to hodí?
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      LODBROG: Ne, já čekám na ten stream :))
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      NELLAS: Ty to moc nečteš, viď? Já vím, moc dlouhé, a proč to řešit :)

      THEMAKARESH: Jo aha. Tak to jo.
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      LODBROG: Ale vypadá to, že ti praskne. Těm dětem magore. Ty vole ty máš vážně fantazii prasklýho umyvadla. Trošku invence do toho. To si tak tupej? Fakt tě napadne louka vedle hřiště? :-D Úplně vylízanej kokot bez jakýkoliv fantazie. :-D ty krávo uf. :-D
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      Nečekala bych, že někdy uvidím, jak se do sebe pustí dva otcové kvůli tomu, jak vychovávat a zabavit děti. Člověk každý den vidí něco nového a neokoukaného.
      Pro mě tedy jen popcorn a stream z bitky, prosím :))
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      THEMAKARESH: Cévka mi nepraskne - ale ten styl uvažování mě sere, ano.
      Tebe jsme moc nečetl. Mám?

      "tak se jim věnuj!" - komu?

      "..ale proč nutně dětský hřiště tvl. .." takže řešením je louka hned vedle hřiště? Takže se bude covid šířit ne na hřišti, ale na louce vedle hřiště?
      Používáš ten mozek vůbec?

      Ještě něco?
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      LODBROG: Hele nepraskla ti náhodou cévka, a víš, že jsem to psal já? A útočíš na někoho, kdo to nepsal? :-D Se ti asi z těch emocí zatemnil mozek a nejsi schopnej soudně uvažovat a v tom má koc256 pravdu. A ano, školky a podobný zařízení jsou jen proto, abys mohl naplňovat svý kapsy zlaťákama a nemusel se o svý děti ve skutečnosti starat, protože děcka nepotřebují nový auto, hromadu hraček a podobný debility. Za to se schovává jenom to, že ty to chceš, ty chceš hromadu materie, pozici a od nich klid.

      Představa, že si malé děti budou jen hrát tiše s legem a to jim k životu stačí, a nezačnou po několika dnech běhat do kolečka a řvát tak že ti spadne barák- tak se jim věnuj!

      A k těm tvejm výkřikům. Doma být nemusíš, ale proč nutně dětský hřiště tvl. Dítě má dětský hřiště vlastně všude. Jen máš mrtvou fantazii, tak to nevidíš a vidíš jen svůj sobeckej pocit blahobytu a klidu, za kterým jdeš. :-D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam