• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MINERWA: ale jako důvod se sám ožrat dobrý
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: ano a nepoužívám ho....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOWKING: kdybych to takhle měla brát, tak mám covid skoro nonstop, ale prej je to normální po těžký chřipce, mě taky bolí hlava a už mám kovid, nebo zakašlu a jasnej kovid, nechce se mi vstávat=kovid, jsem blbější než obvykle-kovid, navíc jsem nějak často ve stresu, což vůbec nechápu, kde se to bere a to je taky koviduismus
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    Kolikrát jste za epidemii měli covid (i samodiagnoza bez testu se počítá)

    82 hlasy od 82 respondentů

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MINERWA: Byl jsem za celou epidemii na jediném testu. (a snažil jsem se mu vyhnout, ale nebylo zbytí - tahle propustka byla neobejitelná) Přechodil jsem to 2x (vysoce pravděpodobně to byl covid)
    ALESH
    ALESH --- ---

    Mate doma gramofon a pouzivate ho?

    98 hlasy od 98 respondentů

    ALESH
    ALESH --- ---

    Kdybyste si museli vybrat a do konce zivota poslouchat jen hudbu z nabidnutych obdobi, vybrali byste si:

    98 hlasy od 98 respondentů

    ALESH
    ALESH --- ---
    JAMILLOS: KOC256: jasny, ja obcas davam neverejny ankety. Ale nekdy me proste opravdu zajima, jak odpovidaji konkretni lide. Ze to je zkreslena je jasny, ale zkreslene je to uz tim, ze jsme na nyxu a treba i skupinou lidi co chodi do tohohle konkretniho klubu. Ale souhlasim ze anketa o covidu mela byt spise neverejna.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ALESH: Na druhou stranu to budeš mít zkreslený právě tím, že si jsou lidi vědomi toho, že je to veřejný, a tudíž se toho třeba leckdo nezúčastní, případně zaškrtne něco jinýho, než kdyby to bylo bejvalo anonymní...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    No uvažuji o tom, zda tu není sada lidí, co zahlasuje, tak jak je správné v případě, že by měli být v nesprávném světle... :) (OBECNĚ)
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: nepotrebuju, ale verejny vysledky jsou vzdycky zajimavejsi. Muzes si je treba zasadit do kontextu chovani lidi na nyxu. Tady u COVIDU je to mozna trochu jedno, ale obecne nemam rad neverejny ankety a nevim proc se obtezovat zaskrtavanim policka kvuli par paranoidnim posukum :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aa koukam ze zkuřka nemakačenko zase nekomu vyhrozuje. asi dochazi hulení. nerviky
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    kolikrát jste měli covid?


    Instrukce:
    potvrzený testem

    88 hlasy od 88 respondentů

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MINERWA: Možná odpověď je to jen mediální bublina jako vše co je v masových mediích.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LODBROG: polib mi prdel, kreténe
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    proč to potřebuješ jmenovitě?
    ALESH
    ALESH --- ---

    Kdybyste si museli vybrat a do konce zivota koukat jen filmy z nabidnutych obdobi, vybrali byste si:

    87 hlasy od 87 respondentů

    ALESH
    ALESH --- ---

    Meli jste diagnostikovany COVID?


    Instrukce:
    Nevim = Ne
    Myslim ze jsem to mel, ale netestoval jsem se = Ne

    103 hlasy od 103 respondentů

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MINERWA: Hele je to moc dlouhý a číst se mi to takhle v MHD nechce
    - jestli ses konečně chytla za rypáček
    a odpovídáš na tohle SALVATOR co je dost výstižné přirovnání k tomu jak se Rusko chová
    (místo abys tu vyhrožovala staršímu bráchou nebo že tatínek vyhlásí valku, což bylo fakt neopodstatněný),
    tak mi to nějak líp strukturuj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam